Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
Editörler : cihan27incir.receli
12 Mart 2013 07:23  


refakatçi izni

arkadaşlar babamın rahatsızlığından dolayı refakatçi iznimi kullanmak istiyorum fakat şöyle bir sorun var tedavi gördüğümüz hastane rapaorda ismimi belirtemeyeceğini söylüyor fakat ilçe meb de illa isim olcak diyor ne yapmam gerekıyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edın lütfen bir diğer sorum da özel hastanelerden bu tür rapolar alınabiliyor mu ?

12 Mart 2013 10:45

damadın abisi
Yasaklı

http://mevzuat.meb.gov.tr/html/28099_2226.html

10. maddede ne yapılacağı yazıyor..

Toplam 1 mesaj