Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopaliVenn
14 Mart 2013 18:39  

Yasaklı
Soru Bankasından çok soru çözmek mi yoksa çok Deneme çözmek mi?

hangisi daha iyi sizce?

14 Mart 2013 18:45

gezginxxx
Kapalı

soru bankası çöz denemeler başarıya belki ulaştırır ama psikolojin çöker yanlışları gördükçe acı gerçekle sınavda yüzleş boşver soru bankası çöz ruh sağlığı daha önemli

14 Mart 2013 18:50

Tipi-Tip
Yasaklı

hadi lynn acı gerçeği gercek sınavda görcekmişiz oldu ... bu kafayla sen zor atanın

14 Mart 2013 18:52

gezginxxx
Kapalı

sende karar ver bi atancaksın diyosun bi atanmıycaksın

14 Mart 2013 18:52

izmirlisosyalci
Yasaklı

soru bankası çöz denemeler başarıya belki ulaştırır ama psikolojin çöker yanlışları gördükçe acı gerçekle sınavda yüzleş boşver soru bankası çöz ruh sağlığı daha önemli

gezginxxx, 1 yıl önce - Alıntıya git

okul önceci gerzek gerzek yorum yapma adamın asabını bozma.

14 Mart 2013 18:53

Tipi-Tip
Yasaklı

ben burada normal öğretmenler dolaşır sanıyodum yokmuş :(

14 Mart 2013 18:53

H-ışık

2011 kpss için bütün soru bankalarını birleştirmişlerdi onu çözdüm olmadı 2012 kpss için tg denemelerini çözdüm yine olmadı bu olmadılar 90+ için sözel derslerde soru çözmekten önemli olan bence iyi bir hocadan dinleyip iyice pekiştirip soru çözmek böyle olunca az yanlış çıkıyor bu deme çözme meselesi benide düşündürüyor şart mı acaba

14 Mart 2013 18:54

Tipi-Tip
Yasaklı

hocam mat. full çıkartmak şart

14 Mart 2013 18:56

H-ışık

Benim geçen sene yaptığım en büyük yanlış mat ve türkçe çözmemek oldu oradan vurdular

14 Mart 2013 18:56

gezginxxx
Kapalı

ikinizde düzgün konuşun ben deneme çözüyorum ama severek değil bunu belirttim dalga falan geçmek için değil bi bayanla nasıl konuşulur onu öğrenin birde öğretmensiniz

14 Mart 2013 18:58

gezginxxx
Kapalı

okul önceci olmak bir ayıp değil yrıca gurur duyuyorum en az sizin kadar ders çalışıp çaba sarfediyorum sallayıp durmayın kafanızdaki senaryolara göre

14 Mart 2013 19:00

Tipi-Tip
Yasaklı

konuştu :)

14 Mart 2013 19:11

izmirlisosyalci
Yasaklı

konuştu :)

Tipi-Tip, 1 yıl önce - Alıntıya git

şaşırdım :) üstelik bayanmış :)

14 Mart 2013 19:36

flake
Yasaklı

başlığa istnaden yazıyorum..

ikiside değil...

kaliteli az sayıda soru bankasından soru çözerken kenara kaydettiğin yanlış yaptığın sorulara odaklanarak konunun özünü-mantığını kavrayarak kpss ye hazırlamanmak daha akıllıca bi iş bence...

14 Mart 2013 19:40

izmirlisosyalci
Yasaklı

başlığa istnaden yazıyorum..

ikiside değil...

kaliteli az sayıda soru bankasından soru çözerken kenara kaydettiğin yanlış yaptığın sorulara odaklanarak konunun özünü-mantığını kavrayarak kpss ye hazırlamanmak daha akıllıca bi iş bence...

flake, 1 yıl önce - Alıntıya git

teşekkürler hocam

Toplam 14 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon