Editörler : crops35
«482483484485486487488489490491492493494

duygutekk06
Memur
11 Aralık 2013 21:46

arkadaşlar mesut arkadaşımız şaka yapıyor,evet gençlerbirliğini aradım doğru ama siyasi olduğunu düşündüklerinden böyle bir organizasyona katılamıcaklarını söylediler bana,kendilerince haklı olabilirler sonuçta devletten destek alıyorlar,bu konuda ilimdar beyle yarın tekrar görüşecem telefonda konuştum desteklerine ihtiyacımız olduğunu söyledim çünkü nereyi arasam destek için önce bana hangi dernek adı altında gerçekleşecek yürüyüş sorusu soruldu bende dernek yok sendika bizlere yardımcı olacak diyordum yinede bana destek olacaklarını söylediler ama benim içim rahat etmedi yinede ilimdar beyden yardım istedim siz teday tüm engelliler derneği olarak ben bu yürüyüşte sizleri arkamızda görmek istiyorum dedim oda bana kaç kişi olacağımızı sordu bende olayın ciddi olduğunu hatta bizleri türk sağlıksen sendikasının desteklediğini bu konuda kendilerinde ihtiyacımız olduğunu söyledim ,sağolsun haydar arkadaşımızda konuşmuş, yarın ilimdar beyin yanına gideceğim vede kürşat beyle bizzat telde görüştüreceğim kendilerini ,ondan sonrada benim aradığım dernekler vede çankaya belediyesiyle tekrar ilimdar beyinde görüşmesini rica edeceğim ,o zaman dahada güzel olacak ve bizler katılımlardan dahada emin olacağız,çankaya belediyesi sağolsun arkamızda olduklarını ellerinden geleni yapacaklarını söylemişti bana,inş katılım çok olur inşallah arkadaşlar.

siirteyim, 10 yıl önce

Sıddıka hanım söyledi. hatta en son gençlerbirliği ve ankaragücü futbolcularıyla görüşmüştü sonra başkan ilhan cavcavla görüşecekti. taraftarlarımı ne getirecek nerden baksan 10 bini bulur. sanırım sıddıka hanıma şart koşmuşlar yönetime gireseniz destek verecez demişler oda kabul etmiş. hayırlısı kardeş

kale1971
Şube Müdürü
11 Aralık 2013 21:56

Arkadaşlar yeni başlık konusu açtım destek ve cevaplarınızı bekliyorum

oşhamafe
Aday Memur
11 Aralık 2013 22:17

Ombudsman: AÖF öğrencilerine bütünleme hakkı verilmeli bizde baş vursak nasıl olur? duygutek kale

oşhamafe
Aday Memur
11 Aralık 2013 22:18

kale arkadaş kusura bakma kısa cevaptan yazabildim nikin eksik çıktı

siirteyim
Şube Müdürü
11 Aralık 2013 22:21

bu ne şimdi ne alaka bu konu ile yazdığın.

oşhamafe, 10 yıl önce

Ombudsman: AÖF öğrencilerine bütünleme hakkı verilmeli bizde baş vursak nasıl olur? duygutek kale

oşhamafe
Aday Memur
11 Aralık 2013 22:24

ombudsman a gidersek engellilerede atama hakkı verilmeli diye bi karar çıkarabilir belki

siirteyim, 10 yıl önce

bu ne şimdi ne alaka bu konu ile yazdığın.

siirteyim
Şube Müdürü
11 Aralık 2013 22:25

o ney arkadaşım anlamadımda açıklamsın. şayet atama ile ilgili, bişeyse olur baş göz üstüne

oşhamafe, 10 yıl önce

ombudsman a gidersek engellilerede atama hakkı verilmeli diye bi karar çıkarabilir belki

oşhamafe
Aday Memur
11 Aralık 2013 22:26

aöf öprenciler baş vurmuş bütünleme hakı almış bizde atama hakkı alırız belki neden olmasın?

oşhamafe
Aday Memur
11 Aralık 2013 22:27

ombudsman kamu denetçiliği arkadaşım kamu kurumları ile insanlar arasındaki sorunları çözüyor

siirteyim
Şube Müdürü
11 Aralık 2013 22:28

gene anlamdım ama sanki önemli bişey gibi. iyi onlarda gelsin sıkıntı değil hak varsa buyur sadece hak için

oşhamafe, 10 yıl önce

ombudsman kamu denetçiliği arkadaşım kamu kurumları ile insanlar arasındaki sorunları çözüyor

oşhamafe
Aday Memur
11 Aralık 2013 22:38

ankarada olan arkadaşlarımız varsa onlar daha yakından ilgilenebilir mümkünse

oşhamafe
Aday Memur
11 Aralık 2013 22:39

şittttttt angarlı arkadaşlar kimse yohmi .)

mimar23
Şef
11 Aralık 2013 22:50

ne kadar kalabalık okadar ses ve yankı demektir birlikten kuvvet doğar Emekler boşa gıtmez hele basında oldumu hiç gitmez gıdemez medya herseye yön veriyor bu devirde medyada konusalan hıcbırseyın ustu ortulmedı yada üstün körü cevaplar verip geçiştirilmedi.. haydi bakalım rabbim kolaylaştırsın

11 Aralık 2013 23:05

İnşallah atamamız olurda ben sağdıçlığa razıyım inanın hepinizi çok sevdiğimden samimiyetinize güvenerek espiri yaptım canlarım

kale1971, 10 yıl önce

Gunaydın hayırlı sabahlar ,Dadaş Hakan kıskandın mı vekilimle böyle samimiyiz diye,nazar etme ne olur iste seninde olur,neyse atama yaptıralım zaten vekilim Mesut beyi kendi ellerimle evlendireceğim.Sende sağdıçlığını yaparsın olmaz mı.Rusyadan Mehmet arkadaşın çok selamları var.Kendisinin yine olumlu bir düşüncesi var paylaşmamı istedi.Turkan Sabancı hanımla görüşüp (pegasus) uçak firması sanırım onundu 18 aralık için gelmek isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olması için kendisine talepte bulunabiliriz.Biliyorsunuz Türkan hanımında engelli bir evladı var yanılmıyorsam,durumu ona anlatıp maddi imkanı olmayan arkadaşlara o gün için indirim sağlamasını yada kontenjan ayırmasını konuşabiliriz.İstanbulda bulunan arkadaşlara rica ediyorum kendisine ulaşıp durumu bahsedip konuşabilir mi.Boylece maddi imkanı olmayan gelmek isteyen arkadaşlara da bir desteğimiz olur.

11 Aralık 2013 23:09

Haydar abi bu seferki röportaj da atama vaatlerine vurgu yap lütfen geçenki röportaj da sana yer verildi

marazguç12, 10 yıl önce

arkaaşlar istanbulda yapacağım röportajı kar vurdu kusuruma bakmayın yarına kaldı yarında böyle olursa cuma günü de böyle olursa pazartesi yani mutlaka olacak merak etmeyin o röportajı gerçekleştireceğim allahın izni ile.bütün selamlar sizlerin olsun gönül dostları

siirteyim
Şube Müdürü
11 Aralık 2013 23:10

Değerli arkadaşlar, atama bekliyen ve atama için mücadele veren ve bu davada bizi haklı gören ve hak veren, tüm arkadaşlara artık bu başlık değilde yeni açılan atama olmasa sandığa gidilmeyeck başlığına yazmaları ve toplanmalarını rica ederim. herşey bizim için

11 Aralık 2013 23:13

Aynen abdülmecit ne oldu cezeryeler performansların düşmemesi lazım

siirteyim, 10 yıl önce

Cezeryeler ne oldu uzun:)))

siirteyim
Şube Müdürü
11 Aralık 2013 23:16

Abdülmütalip be boyuda uzun ismide ama kendisi çok şeker:))

dadasdadasdadas, 10 yıl önce

Aynen abdülmecit ne oldu cezeryeler performansların düşmemesi lazım

duygutekk06
Memur
11 Aralık 2013 23:21

arkadaşım bizim o kadar zamanımız yok,o uzun bir süreç.

oşhamafe, 10 yıl önce

şittttttt angarlı arkadaşlar kimse yohmi .)

duygutekk06
Memur
11 Aralık 2013 23:23

mesut arkadaşım ombudsman,kötü yöneetim iddialarını soruşturmak üzere atanmış bir devlet görevlisidir,ama bu uzun bir süreç,bizim buna zamanımız yok maalesef.

siirteyim, 10 yıl önce

gene anlamdım ama sanki önemli bişey gibi. iyi onlarda gelsin sıkıntı değil hak varsa buyur sadece hak için

Toplam 9875 mesaj
«482483484485486487488489490491492493494

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi