Editörler : F16 Gökçen
18 Mart 2013 14:32

Tırnak Mantarı Tedavisi

Tırnak mantarı tedavisi için VENOFAMED denen bir ürün pazarlıyorlar. Tırnak mantarına kesin çözüm, 8 ayda iyileştiririr, yan etksi yoktur, falan filan. Ben aldım 10 aydır kullanıyorum. Hiçbir fayda görmedim. Tırnaklarım daha da kötü oldu.

olacytocan
Aday Memur
20 Mart 2013 21:38

Tırnak mantarı tedavisinde bitkisel yöntem arayanlara çamder bitkisel tırnak mantarı su kürünü öneririm. yan etkisi yok %100 bitkisel, 10 gün kullanımı var, 30. gün sağlıklı tırnak alttan uzamaya başlıyor. ağızdan alınan ilaçlar karaciğer enzimlerini bozabiliyor, venofomed gibi ürünler çok etkili olamamakta, tüm bunları deneyip çareiz kaldıysanız mutlaka bu adresi inceleyin, ücretsiz bilgi alın. http://tirnakmantaribitkisel3gundeson.blogspot.com/

gulin35
Aday Memur
05 Nisan 2013 16:49

Sarımsak mantara birebir .

yalnizliq26
Aday Memur
21 Mayıs 2013 15:13

sarimsak iyi gelirmi

candela
Yasaklı
28 Mayıs 2013 19:11

kan değerlerinizi kontrol altına alın diyabet mantarı tetikler.

leydiay
Aday Memur
21 Haziran 2016 11:34

Tırnak Mantarı Tedavisi

Ayak tırnağınızda mantar oluştuysa sağdan soldan duyduklarınıza, bitkisel tırnak mantarı tedavisi gibi şeylere çok inanmayın. Tırnak mantarı oldukça zorlu bir hastalıktır öyle otla şunla bunla çözülmez. Tırnak mantarında en etkili yöntem tca (trikoloroasetik asit) ugulamasıdır. %40 tca çözeltisini tırnak mantarının olduğu bölgelere sürüp 3 dakika sonra yıkayınız. Bu işlemi 15 günde bir yenilemeniz gerekiyor. %40 tca solüsyonu bir süre sonra mantarın ölmesini ve mantarlı deriyi soyacağı için tırnak mantarı sorununuzu çözecektir.

Tca uyguladıktan sonra bir sonraki tca ugulamasına kadar mantarlı bölgeye süreceğiniz bir merhem tarifi vereceğim bu merhem hem tırnak mantarını öldürücü etki gösterecektir hemde tca nın hızlı iyileşmesini sağlar.

TCA Sonrası Tırnak Bakımı

Malzemeler:

1 tüp %40 çinko oksit içeren pişik kremi

1 tüp madecasool

10 ml e vitamini

10 ml b5 vitamini

10 ml çay ağacı yağı

20 ml saf laktik asit

Bütün malzemeleri ağzını sıkıca kapatabileceğiniz bir kapta iyice karıştırın ve tırnak mantarınızın olduğu bölgeye tca sürdükten sonra 15 gün boyunca sürün. Tırnak mantarı için %40 tca kullanacaksınız. Bu tca ile yapacağınız kimyasal peelig işleminden sonra merhemi sabah akşam kullanın. Toplam olarak 6 seans tca uygulamasından yani 3 ay sonra tırnak mantarından tamamen kurtulmuş olacaksınız. TCA'yı doa kimya sitesinden satın alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.sagliklibakim.com/2014/12/ayak-trnag-mantar.html

asilhürkan43
Genel Müdür
22 Haziran 2016 13:43

lr acil durum spreyi ile microsilver ayak kremini denedinizmi

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi