Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : el.san.z.e.ö.oto-danisman-expert
07 Nisan 2013 01:31  

15.000 TL ye Kadar Olan Kasko Hasarım Hasarsızlık indirimini bozmuyor!!!!!

nisan başında aracımın kaskosunu akademikkasko.com üzerinden yaptırdım kasko poliçemde oluşan 15.000 tl ye kadar hasarlar hasarsızlık indiriminini bozmayacağını sözlediler inanmadım poliçeyi okudum poliçe şartlarında açıkça yazıyor. üstelik kasko poliçemide 1240 tl yerine 691 tl ye yaptılar tavsite ederim

09 Nisan 2013 00:17

el.san.z.e.ö.
Editor

öncelikle inşallah başınıza kaza gelmez, sonra; gelirse aradığınızda inşallah bir adam bulursunuz karşınızda-yanınızda ;) bu poliçe bana pek inandırıcı gelmedi.

16 Nisan 2013 11:54

tnsrkn

arkadaşında dediği gibi allah göstermesin bi kaza oluştuğunda umarım bi muhatap bulursunuz karşınızda.

kasko işleri internetten yapılmaz, gider tanıdık bildik yetkili bayiden yaparsın. aklına takılanı sorar cevabını alır kafanda soru işareti bırakmazsın kafana yatarsa kaskonu yaptırırsın.

ayrıca kaskoyu yaptırdığın yerin tanıdık olmas sana her hangi bir hasar sonucunda işlemi hızlandırmakta yardımcı olur, bu tür işleri yapanların her yerde tanığıdı oluyor özelliklede eksperleri tanımaları senin için ççok büyük artı puan oluyor.

15000 tl ye kadar hasarsızlığı bozmayan bi kasko olduğuna ihtimal dahi vermiyorum. benim 750 liraya yaptırdığım kasko 2300 liralık hasar sonrası 1670 liraya çıktı.

böyle bişey olduğunu sanmıyorum.

Toplam 2 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..