Editörler : Pangaea
09 Nisan 2013 14:08

Biyomedikal mühendisliği

iyi akşamlar ben henüz öğrenciyim, üniversitede biyomedikal mühendisliği bölümünü düşünüyorum. hiç tanıdığım yok acaba, iş imkanları çalışma ortamı, iş bulmada güçlük çekiliyor mu çekilir mi ileride yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkürler

09 Nisan 2013 15:52

denk mi geldi bilmiyorum ama senin başlığı gördüm yanlışlıkla bir kaç saat önce mesajına cevap yazdığım arkadaş biyomühendislik okumuş

http://forum.memurlar.net/konu/1780090/2.sayfa

2. sayfada benim alıntı yaptığım mesajlarda görürsün

senin istediğin bölüm biyomedikal, mühendislikten fazla anlamam ama medikal cihazlarla ilgili olan galiba diğerinden farklı biraz ama bağlatınlı yanılmıyorsam o vatandaşa sorabilirsin senin istediğin bölüm hakkında da bilgi sahibidir.

mühendislikten anlamayan biri olarak sana tavsiyem içinde biyo geçen hiçbir bölümü okuma burası Türkiye henüz bazı alanlar yok denecek kadar gelişmemiş seviyede illa mühendislik okuyacaksan ülkemizde inşaat,elektronik,bilgisayar oku

tabi bunları bu konuları bilmeyen biri olarak dışardan bakan biri açısından yazıyorum

bu mesajıda iyilik olsun diye yazdım ;)) bilmiyorsan niye yazıyorsun deme sonra çünkü o arkadaş baya dertli bu konuda dediğim gibi o kişiye sor bence böyle önemli bir karar vermeden önce

beng
Aday Memur
15 Nisan 2013 08:31

Biyomedikal mühendisleri devlette değil ama özelde rahat iş bulur. Yurt dışı olanakları açık bir bölümdür.

biomed66
Aday Memur
30 Nisan 2013 13:28

sağlık bakanım duyun artık sesimizi BİYOMEDİKAL TEKNİKERLERİ OLARAK ARTIK ATANMAK İSTİYORUZ 2013

nicko2008
Kapalı
01 Mayıs 2013 16:00

yeni bir bölüm, geleceği meçhul.

medikol
Aday Memur
06 Mayıs 2016 11:51

bulaşmayın ataması sıkıntılı özel sektörde pazarlamacı oluyorsunuz

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler