Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
11 Nisan 2013 09:24  

Kapalı
daimi işçi maaşları

merhaba;

dsi nin türkiye genelinde alımı vardı son dönemde .. topograf yardımcısı olarak olumlu sonuçlandı lakın statümüzün ne olduğunu bilmiyorum sözleşmelimiz kadrolumuyuz iyi mi oldu ne kadar maaş alıcaz ne gibi haklarımız var dezavantajlarımız var mı bana yardımcı olur musunuz

11 Nisan 2013 22:46

ysngndr

mrb kübra bende topograf yardımcılığına başvurdum benimde olumlu oldu. ben gittim ilimdeki müdürle personelle tanıştım maaş konusunu müdüre sorudum 2000 i bulur dedi ayrıca sene içerisinde 2 tam 4 yarım maaş ikramiyemiz olcakmış onlarla 2500 e yaklaşır hatta bulur dedi. bu arada kadroluyuz 1 ay sadece deneme süresi olacak yazıyo tes-iş sözleşmesinde inşl hakkımızda hayırlısı olur. sen hangi bölgeden girdin ?

12 Nisan 2013 09:28

KÜBRA ELDUTAR
Kapalı

8.bölge erzurum hayırlı olsun tebrik ederim

12 Nisan 2013 09:51

ysngndr

8.bölge erzurum hayırlı olsun tebrik ederim

KÜBRA ELDUTAR, 2 yıl önce - Alıntıya git

tşk ederim seninde hayırlı olsun. bu sayfayı güncel tutabiliriz inşl. sen naptın evrakları teslim ettin mi bölgeye ?

12 Nisan 2013 20:31

KÜBRA ELDUTAR
Kapalı

yok ya... tebligat gerekiyormuş sen peki hangi ilde görev yapıcan

12 Nisan 2013 20:46

ysngndr

yok ya... tebligat gerekiyormuş sen peki hangi ilde görev yapıcan

çorumda görev yapacam ben sen erzurum mu ? bu arada sen sağlık raporunu almaya bak biraz uzun sürebiliyor sağlık raporu. ağır ve kusurlu işler yazacak raporda ona dikkat ediyolar. ben çorum devlet hastanesinden aldım 96 tl tuttu ilden ilede değişiklik gösteriyo bilgin olsun...

12 Nisan 2013 21:41

KÜBRA ELDUTAR
Kapalı

evet aynen sence hemen hizmet içi eğitim verirler mi şu süreçte yoksa zamana mı yayarlar..

12 Nisan 2013 22:48

ysngndr

evet aynen sence hemen hizmet içi eğitim verirler mi şu süreçte yoksa zamana mı yayarlar..

ben evrakları teslim ettiğimde hiç eğitimden bahsetmediler eğitim olurmu bilmiyorum. ben evrakları verdim mayısın ilk haftasında tebligat gelir işe başlarsın dediler

13 Nisan 2013 11:08

KÜBRA ELDUTAR
Kapalı

bizede tebligattan sonra evrak teslimi yapılacak dediler hadi hakkımızdan hayırlısı

13 Nisan 2013 23:36

denemedeneme99

ben evrakları teslim ettiğimde hiç eğitimden bahsetmediler eğitim olurmu bilmiyorum. ben evrakları verdim mayısın ilk haftasında tebligat gelir işe başlarsın dediler

ysngndr, 2 yıl önce - Alıntıya git

yasin mesaj yazdım bakarsan sevinirim.

16 Nisan 2013 09:01

mavigözlüm

en iyi kurumlardan bir tanesidir DSİ..hayırlı olsun.

18 Nisan 2013 14:52

gülümsemelimiyiz

dsi de kamyoncu olarak işe başlayan işçinin maaşı nekadar olur acaba

23 Nisan 2013 17:07

tedas_1980
Kapalı

ben 8 yıl tedaşta çalıştım kasım ayında istifa ettim yevmiyem 56 tl idi ortalama ikramiyelerle beraber 2300 tl kadar alıyordum.

23 Nisan 2013 21:01

sevgi_emek_ister

neden ayrıldınız peki

24 Nisan 2013 07:36

tedas_1980
Kapalı

neden ayrıldınız peki

sevgi_emek_ister, 2 yıl önce - Alıntıya git

özelleştirme muhabbeti nedeniyle sınava hazırlandım. neticesinde kamu hastanelerine teknisyen olarak atandım. iş belkide işçilikten daha basit ama inanın işçilikte yaşadığınız ortamın tadını vermiyor. allah hiçbirinizi mağdur etmesin. ben 30 bin tl tutan tazminatımı yakıp çıktım dilerim sizin öyle olmaz.

24 Nisan 2013 16:49

hcglyn

arkadaslar dsi den tebligat gelen varmı

01 Mayıs 2013 14:18

epekmezci42

Merhaba arkadaşlar DSI işe başlama tarihi konusunda bilgısı olan varmı

07 Mayıs 2013 19:18

KÜBRA ELDUTAR
Kapalı

bana henüz gelmedi .. arkdaşlar atama kağıdı gelenler var mı .. bilgi verir misiniz .

08 Mayıs 2013 09:21

enerji2005

ıse başlayan arkdaslara hayırlı olsun,darısı ıse gıremenlerın basına.

09 Mayıs 2013 23:05

ysngndr

ıse başlayan arkdaslara hayırlı olsun,darısı ıse gıremenlerın basına.

enerji2005, 1 yıl önce - Alıntıya git

işe başlayan varmıki daha başlama tebligatları gönderilmediği bildiğim kadarıyla bilgin varsa yazarmısın ?

15 Mayıs 2013 03:29

alpbaba23

arkadaşlar ben bugün sordum mayıs 15 ile 30 arası büyük ihtimal başlayacakmışız işe yanlız başlama tebligatı gönderilmiyecekmiş başlama tarihi telefonla bildirilecekmiş 8. bölgenin verdiyi bilgi bu diyer bölgelerde farklı olabilir belki teblikat yollarlar hepimiz için hayırlısı olsun

Toplam 23 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?