Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
«249250251252253254255256257258259260»
14 Aralık 2013 01:33

dumuro

bu arada kitapsec.com dan aldıgım kitaplar bugünde gelmedi.

pazartesi sipariş verdim. salı günü aradım taşındık aksaklık oldu carsamba veririz, çarsamba aradım kusura bakmayın yarın verilir, persembe aradım istediğiniz kitaplardan eksik varmıs o temin edildi bugün kargoya veriliyor cuma elinizde dediler. cuma da gelmedi. sisteme bir tane kargo takip numarası koymuslar. sürat kargoda öyle bir numara bulunamadı diyor.

Sitelerinin bir yerinde kargoy verildi numarası ... yazıyor. bir tarafında kargoya verilmek için hazırlanıyor.

kitapsec ten alacaklar dikkatli olsun

14 Aralık 2013 01:53

uni48

Yediiklim zaten coğrafyası ile meşhur bende var şuan kullanıyorum. Görselleri gayet güzel tabi bi fem kadar degil ama feminde konu anlatımı kısa konunun mantıgını kapman için yetersiz. Data ile yediiklimi kıyaslarsak yediiklim derim ben zaten benim cografya da temel kaynagım yediiklim yani fem pegem ve ihtiyaçtan vazgeçtiysen kesinlikle yediiklim coğrafya derim

hacker_inside, 1 yıl önce - Alıntıya git

Peki dostum tşkler bilgilerin için. bi araştırayım yediiklimi büyük ihtimal onu alırım ben de tavsiye eden çok coğrafya konusunda

14 Aralık 2013 04:52

sedatcng

Coğrafya için Pegem ve ihtiyaç haricinde sağlam bi konu anlatımlı önerisi olan var mı?

uni48, 1 yıl önce - Alıntıya git

kesinlikle yediiklim derim ama set olarak satılıyor. konu haritaları data da kitabın sonunda ama yediiklimde konunun içinde ve görselliği çok güzel..

14 Aralık 2013 08:54

edebiyatmezunu

Günaydınlar...

Arkadaşlar yaprak test seçimleriniz neler, hangi kaynaklar?

Özellikle matematikte ve tabi gk-gy diğer dersler için, yediiklimin keyifli matematik serisinden başka, çözümlü yaprak test var mı?

14 Aralık 2013 10:28

refleks22

pazartesi sipariş verdim. salı günü aradım taşındık aksaklık oldu carsamba veririz, çarsamba aradım kusura bakmayın yarın verilir, persembe aradım istediğiniz kitaplardan eksik varmıs o temin edildi bugün kargoya veriliyor cuma elinizde dediler. cuma da gelmedi. sisteme bir tane kargo takip numarası koymuslar. sürat kargoda öyle bir numara bulunamadı diyor.

Sitelerinin bir yerinde kargoy verildi numarası ... yazıyor. bir tarafında kargoya verilmek için hazırlanıyor.

dumuro, 1 yıl önce - Alıntıya git

teşekkür ederim.benim de alacağım bir kaç tane kitap vardı.avantajkitap.com a yöneldim.

14 Aralık 2013 13:59

meltem_54

dumuro, 1 yıl önce - Alıntıya git

benim 3 aralikta verdigim siparis 12 aralikta geldi bu seferde kargo sirketi ariyor elemanimiz yok gelin kargonuzu alin bu 2. oluyor gecen sefer ayni sorunu arasla yasamistim simdi de surat kargoyla ama gecte olsa kitaplarimi aldim eksiksiz olarak yeni basim kitaplar olarak kolinin icine ozur yazisi koymuslar kitapsec daha iyi hizmet vermek icin daha buyuk bir yere tasiniyormus son haftalarda yasanan aksaklik bu yuzdenmis ama guvenilir firma bunu soyleyeyim faturasi herseyiyle birlikte kitaplarim elimde oldu

14 Aralık 2013 15:19

bisidicemkpss

avantaj kitaptan sipriş bir günde bilgi

14 Aralık 2013 15:29

uni48

kesinlikle yediiklim derim ama set olarak satılıyor. konu haritaları data da kitabın sonunda ama yediiklimde konunun içinde ve görselliği çok güzel..

sedatcng, 1 yıl önce - Alıntıya git

Tşkler :)

14 Aralık 2013 16:13

gokhan.kara

elimde fazladan ihtiyaç kpss 2014 konu anlatımlı gk-gy seti var.ilgilenenlere 40 liraya verebilirim.(75e almıştım)

14 Aralık 2013 16:15

gokhan.kara

bu arada setten bir kitap bile kullanılmamıştır alındığı gibi duruyor

14 Aralık 2013 16:45

küre-i arz
Kapalı

hocam pegemleri aldım. istikrarları aldım. yediiklim, ihtiyaç, uzman kariyer modüler seti aldım. beyaz kalemde kararsızım. çünkü geçenlerde 2013 yaprak testlerini bitirmiştim ve hiç memnun kalmamıştım. hatalı sorular ve cevaplar çok fazlaydı. üstelik müfredattan uzak soru kalıpları vardı. muhtemelen almam. 2012 data coğrafya ve tarih soru bankası var. 2014 vatandaşlık data aldım. x yayınlarının tarihçinin soruları vs. diye serisi var onları aldım tarih-coğraf-vat için.

bunların üzerine 2014 basım sadece tek satılan tarih soru bankası alacağım 1-2 tane. bir de büyük yayınevlerinin yaprak testlerini ve denemelerini alacağım.. 2014 basım modüler set almayacağım artık..bunların yanına da türkçe ve mat. a destek olsun diye 2 tane şekil yetenek kitabı aldım. tek ağaç ve yediiklimden.

Adversary, 1 yıl önce - Alıntıya git

hocam 2013 istikrarlardan memnun musunuz kararsız kaldım almayı düşünüyorum onları ama:S bir de yediiklim soru yapmuru kitaplarını kullandınız mı onlar nasıl? yardımcı olursanız sevinirim hocam..

14 Aralık 2013 16:50

inkayali2003

arkadaşlar merhaba matematikten şöyle zorlayıcı yargı dışında bildiğiniz soru bankası ya da yaprak test var mı acaba ?

14 Aralık 2013 16:55

küre-i arz
Kapalı

http://www.yargiyayinevi.com/kitabevi/31247-KPSS-Tam-Isabet-Cografya-Konu-Anlatimli-Teorem-Yayincilik-2014.aspx

http://www.pegem.net/kitabevi/148346-KPSS-Cografya-Konu-Anlatimli-Tek-Kitap-2014-kitabi.aspx

hangisini tercih etmeliyim? iki kitap hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

HEDEF100, 1 yıl önce - Alıntıya git

ben olsam pegemi tercih ederdim hocam..

14 Aralık 2013 18:27

hazırlık2014

Hayir cozumlu degil, yaprak test kitabi. Her dersin basinda da konu ozetleri var, her uniteyi konu anlatimli kitaba bagli olarak ozetlemis. Ardindan konu testi ardindan da cikmis sorulardan olusan uygulama testleri var. Cozumlu degil hicbiri ama kitap basarili. Ozet olmasina ragmen cok kapsamli anlatilmis.

deryaltun, 1 yıl önce - Alıntıya git

deryaa bizim kitabı edinme imkanımız yok mu ?

14 Aralık 2013 18:32

inkayali2003

deryaa bizim kitabı edinme imkanımız yok mu ?

hazırlık2014, 1 yıl önce - Alıntıya git

hangi kitap bu ?

14 Aralık 2013 22:50

onlyheisenberg

hangi kitap bu ?

inkayali2003, 1 yıl önce - Alıntıya git

sanırım FEM yayınları

14 Aralık 2013 23:20

son 7 ay

evt femin dersaneogrencilerine verio yediiklimin keyifli matematik nasil alan varmi

15 Aralık 2013 00:55

asicadı_06

Arkadaşlar kolay gelsin...iyi çalışmalar herkese...öncelikle çalışan emek veren herkes moralini yüksek tutsun...olumsuzlukların hayatın parçasıdır...ama siz kalbinizi yüreğinizi ferah tutun...bu işin sonunda zafer göreceğiz inşallah...Size bir sorum olacaktı....kpss lisans için deneme veren gazete var mııı...bilen varsa yardımcı olursa sevinirim...Tekrardan çalışanlara kolay gelsin.

ceycey28, 1 yıl önce - Alıntıya git

haberturk her cumartesı gunu deneme sınavı verıyor

15 Aralık 2013 00:59

selengs
Kapalı

haberturk her cumartesı gunu deneme sınavı verıyor

asicadı_06, 1 yıl önce - Alıntıya git

hangi yayın hocam

15 Aralık 2013 01:02

sema@

sanırım FEM yayınları

onlyheisenberg, 1 yıl önce - Alıntıya git