Editörler : Pangaea
«363738394041424344454647»

hgiyim2005
Aday Memur
21 Eylül 2013 16:24

merhaba arkadaşlar matematik çözümlü soru bankası ve türkçe konu anlatımlı alacağım ne tavsiye edersiniz?teşekkürler.

hgiyim2005
Aday Memur
21 Eylül 2013 21:08

Teşekkürler aykutapak peki matematik çozümlü soru kitabı var mı,yediiklimin?

erman kavdır
Aday Memur
21 Eylül 2013 21:22

teşekürler hocam şimdilik idare edicem mecbur hakan dedenin çağdaş türk tarihi kitabını da almayı düşünüyorum ilave olarak.

ayanevren, 11 yıl önce

merhaba hocam,

datanın kral kızı dün elime geçti 2014 etiketi yapıştırılmış şimdi içindeki konulara baktım ama çağdaş türk tarihi ile ilgili bi konu göremedim bilginize...

hi.axi
Şef
21 Eylül 2013 22:15

farcon,

Ben 2 gün önce beyaz kalemin 2013 fasikül setini ve 2013 soru bankası setini toplam 45 liraya aldım.Tüm derslerin konu anlatımlarını tek tek inceledim ve çok beğendim gerçekten.Oldukça yeterli bir kaynak bana göre.Özellikle dipnotlar konuya göre çok güzel verilmiş.Anahtar bilgileri hiç atlamamışlar.Özellikle sözel derslerdeki genel kültür bilgisi tarzında verilmiş dipnotlara bayıldım.Sayfalar renkli ve görsel hafıza olarak akılda kalıcı.Soruları da tartışmaya gerek yok oldukça kaliteli ve kpss formatında sorular.Sadece tarihte yeni konular ekli değil.Hoş ekleselerdi bile ben bunla yetinmicektim zaten bir tane meb kitabı almayı düşünüyordum.2014 basımıyla ilgili fikrim yok ama yeni eklenen konular dışında fark olduğunu düşünmüyorum.Her yayın gibi beyaz kalem de sadece eklemeler yapmıştır diye düşünüyorum.Zaten yıllardır bildiğimiz konuların üzerine eklemek artık bize kalmış.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

farcon, 11 yıl önce

Hocam beyaz kalemi bende merak ediyordum. Biraz daha bahsedermisin. Renklimi sayfa tasarimi degisik falan diyorlardi.

Birde data 2014 kitaplari nasil alan varsa anlatabilirmi

erdemkartal
Aday Memur
21 Eylül 2013 22:52

arkadaşlar balıkesirde çok uzun yıllardır bu işin içinde olan bir kitapevi var adama kitaplar haftaya gelicekmiş.şu anda ihtiyacı önermiyor ihtiyaçtan bazı yazarlar çıkmış yediiklim ve uzman kariyeri öneriyor.ben henüz kitaplara ulaşıp incelemedim arkadaşlar kitabevinin söylediği bu şekilde.

21 Eylül 2013 23:22

tekağaç yayınları şekil yeteneği kitabı

yediiklim yayınları dgs çıkmış sorular kitabı

antremanlarla geometri 1 kitabı

aykutapak
Aday Memur
21 Eylül 2013 23:39

tarihte ve cografyada en iyi cep kitabı hangisi arkadaslar?

Ayşem78
Aday Memur
21 Eylül 2013 23:44

Herkese merhaba,

Pazartesi günü itibariyle inşallah çalışmalarıma başlayacağım.İnternetten kitap siparişlerimi verdim.Beyazıt sahaflar çarşısında aynı kitaplar daha yüksek fiyatla satılıyor bilginiz olsun.Tarih data yayın(kral kızı),coğrafya data yayınları,anayasa yargı,matematik murat yayınları.Arkadaşlar siparişimi verdim ama acaba seçtiğim kaynaklar sınav için yeterli mi?Bunlar bitince yeni kaynaklar alacağım.Tecrübeli arkadaşlar iki satır bişey yazarsanız çok sevinirim.Herkese iyi çalışmalar,hak eden kazansın.

22 Eylül 2013 00:02

ben henüz almadım ama coğrafya için birçok kişi uzman kariyer'i öneriyor. bir sonraki alışverişiniz için düşünebilirsiniz. murat matematik'ten bir haftadır çalışıyorum, özellikle temeliniz zayıfsa bayağı başarılı bir kitap.

Ayşem78, 11 yıl önce

Herkese merhaba,

Pazartesi günü itibariyle inşallah çalışmalarıma başlayacağım.İnternetten kitap siparişlerimi verdim.Beyazıt sahaflar çarşısında aynı kitaplar daha yüksek fiyatla satılıyor bilginiz olsun.Tarih data yayın(kral kızı),coğrafya data yayınları,anayasa yargı,matematik murat yayınları.Arkadaşlar siparişimi verdim ama acaba seçtiğim kaynaklar sınav için yeterli mi?Bunlar bitince yeni kaynaklar alacağım.Tecrübeli arkadaşlar iki satır bişey yazarsanız çok sevinirim.Herkese iyi çalışmalar,hak eden kazansın.

Ayşem78
Aday Memur
22 Eylül 2013 00:08

Teşekkür ederim prizefighter.

ceycey28
Şef
22 Eylül 2013 00:10

nasıl sipariş verdiniz anlamadım hocam...daha 2014 baskılar çıkmadıkii

Ayşem78, 11 yıl önce

Herkese merhaba,

kadiryakan
Kapalı
22 Eylül 2013 00:21

Arkadaşlar İhtiyaç Muhteşem soru bankası 2011 yılında, 2010 yılının kitabını kapak değiştirerek aynen piyasaya sürmüş. Acaba 2013 için de 2012'nin hatta 2011 veya 2010'u yeniden piyasaya sürmüş olabilir mi?

aşağıda linkler var, özellikle ihtiyacınne.com'da örnek sayfalarda vermiş ben 2012 KPSS'ye hazırlanırken İhtiyacın hazırladığı geçmiş yıllar çözümlü sorularını almıştım sayfalara bakınca aynı kurguyu görüyorum. İçerik,sayfa kurgusu vs değişmezmi kitaplar yenilenince, sadece kapak yenileme ile olmaz çünkü..

http://www.ihtiyacinne.com/2013-KPSS-Genel-Yetenek-Genel-Kultur-Muhtesem-Soru-Bankasi.html#0

http://www.hepsiburada.com/liste/ihtiyac-2012-kpss-genel-yetenek-genel-kultur-muhtesem-soru-bankasi-/productDetails.aspx?productId=kihtiyac00436&categoryId=60003647&SKU=KIHTIYAC00436

http://www.hepsiburada.com/liste/ihtiyac-2013-kpss-genel-yetenek-genel-kultur-muhtesem-soru-bankasi/productDetails.aspx?productId=kihtiyac01549&categoryId=60003647&SKU=KIHTIYAC01549

yalçın.kaya1988
Aday Memur
22 Eylül 2013 08:36

Evet murat matematikten bende çalışıyorum adamlar gerçekten yapmış

prizefighter, 11 yıl önce

ben henüz almadım ama coğrafya için birçok kişi uzman kariyer'i öneriyor. bir sonraki alışverişiniz için düşünebilirsiniz. murat matematik'ten bir haftadır çalışıyorum, özellikle temeliniz zayıfsa bayağı başarılı bir kitap.

farcon
Aday Memur
22 Eylül 2013 09:58

çok teşekkür ederim hocam faydalı oldu.

hi.axi, 11 yıl önce

farcon,

Ben 2 gün önce beyaz kalemin 2013 fasikül setini ve 2013 soru bankası setini toplam 45 liraya aldım.Tüm derslerin konu anlatımlarını tek tek inceledim ve çok beğendim gerçekten.Oldukça yeterli bir kaynak bana göre.Özellikle dipnotlar konuya göre çok güzel verilmiş.Anahtar bilgileri hiç atlamamışlar.Özellikle sözel derslerdeki genel kültür bilgisi tarzında verilmiş dipnotlara bayıldım.Sayfalar renkli ve görsel hafıza olarak akılda kalıcı.Soruları da tartışmaya gerek yok oldukça kaliteli ve kpss formatında sorular.Sadece tarihte yeni konular ekli değil.Hoş ekleselerdi bile ben bunla yetinmicektim zaten bir tane meb kitabı almayı düşünüyordum.2014 basımıyla ilgili fikrim yok ama yeni eklenen konular dışında fark olduğunu düşünmüyorum.Her yayın gibi beyaz kalem de sadece eklemeler yapmıştır diye düşünüyorum.Zaten yıllardır bildiğimiz konuların üzerine eklemek artık bize kalmış.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ayşem78
Aday Memur
22 Eylül 2013 10:27

Kitapseç sitesinden aldım.Orada 2014 baskıları var,bilgin olsun.

ceycey28, 11 yıl önce

nasıl sipariş verdiniz anlamadım hocam...daha 2014 baskılar çıkmadıkii

2012EgeLİM
Memur
22 Eylül 2013 11:17

türkçe soru bankası çözümlü önerileriniz(data aldım 2014 basım)

kadiryakan
Kapalı
22 Eylül 2013 11:24

Data'nın kitabını nasıl buldunuz? kaç sayfa, kaç soru var... Biraz bilgi verir misiniz?

2012EgeLİM, 11 yıl önce

2012EgeLİM
Memur
22 Eylül 2013 11:29

yanlış hatırlamıyorsam genelde 5er test 100 er sorulu konular

sumıs
Memur
22 Eylül 2013 12:28

bende aldım ve gayet güzel birkitaba benziyor.

2012EgeLİM, 11 yıl önce

Toplam 7316 mesaj
«363738394041424344454647»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi