Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
«118119120121122123124125126127128129»
08 Ağustos 2013 12:43

kubi75

memursenli arkadaşlar birazcık gurur haysiyet sahibiyseniz istifa edin. Çocuklarınız için geleceğiniz için. Bakın sayısı 20 bin olan 4/C için neler yaptılar.Allah muammer GÜNDOĞDU' YU bildiği gibi yapsın

08 Ağustos 2013 13:23

maço2

arkadaşlar bu olay böyle kapanamaz bence bayram sonrası bir patlak verecektir bakanların hükümetin istifası istenebilir hiç kimse sessiz kalamaz hükümet dışarıdan desteksiz kaldı ekonomi bakacak birde halk ayaklanırsa asker zaten içerde valla türkiyenin sonu iyi değil ben bu toplu görüşmelerin bıçak gibi kesilmesinden bunu çıkardım

08 Ağustos 2013 18:35

aslan2323
Yasaklı

siz değerli arkadaşlarımın ramazan bayramını kutlar ailenizle esenlikle geçirmenizi ALLAH dan niyaz ederim

08 Ağustos 2013 22:03

hizmetlis

arkadaşlar bayramınız mübarek olsun

08 Ağustos 2013 22:04

hizmetlis

postayla gönderdiğimiz mektuplarla ilgili hiç cevap alan oldu mu

08 Ağustos 2013 22:35

edirnedenn

postayla gönderdiğimiz mektuplarla ilgili hiç cevap alan oldu mu

hizmetlis, 1 yıl önce - Alıntıya git

bana cevap gelmedi..kimseye de gelmemiştir..iplemiyo adamlar bizi..

bimer e bi yazı yazmıştım..o da üstün körü cevap gelmiş..''bahsettiğiniz sorun devlet personel başkanlığında ele alınmaktadır''..

09 Ağustos 2013 09:22

QQQ22

Birtek memurunyeri.com gerçekten tarafsız haber yapıyor. Bugun biz yardimci hizmetler sınıfına akphükümetinin 2014 te verdigi net zammi yayinlamislar.helal olsun memurunyeri.com

10 Ağustos 2013 12:41

bilimciii
11 Ağustos 2013 00:50

er-en-1071

yaptığını gördünmü memurlar net bu sayfa ne kadar yoğundu hergün yorumlar havada uçuşuyordu yhs yi bir haber yapmadın ayın onunda sadece bir yorum var gerçi kime söylüyorumki öylede anlarsınız

11 Ağustos 2013 01:10

er-en-1071

arkaşlar memurunyeri com a sizi davet ediyorum

11 Ağustos 2013 17:43

ufo34

kaçabilen kaçsın arkadaşlar bu kadrodan bi cacık olmaz bu çok açık bu işlerle uğraşan 100 kişi yoktur türkiyede. gys kafa yorun. kurumunuz gys yapmıyosa kurumlar arası geçiş yapın ama bu hükümetten, bu kadrodan medet ummayın arkadaşlar.o uyanış bi kaç nesil sonra anca,9 kişiyiz bu işlerle uğraşan tekim iş yerinde. kimsenin umurunda bile değil. 25 yıllık abi var burda "ben mesleğe yeni başladığımda da böyle söylentiler vardı. bakanlık çalışması devam ediyor deniliyordu hala aynı mazeret diyo. kaç kurtul özellikle egm den diyo. emsal kendisi sabahları tuvalet yıkamayla başlıyo. bide ön lisans mezunu:) ist üniv. e geçiyorum bakalım orda gys varmı?

11 Ağustos 2013 18:56

edirnedenn

Arkadaşlar..yarın ya da öbürgün tanıdık bir avukatla görüşüp yardımcı hizmetler sınıfının sorunlarını içeren bir dava dilekçesi hazırlatmayı düşünüyorum..

Yardımcı hizmetler sınıfının yasadaki görev tanımı,ek gösterge eşitsizliği,

tayin yönetmeliğinin olmayışı,öğrenim durumlarına göre yükseltilmeyen personeller,kamu yararı vs..eğer avukatla mutabık kalırsak dava dilekçesini burada paylaşacağım..

herkes bir iki maaaşını gözden çıkarıp avukat yoluyla dava açmalı bence..bizim işler mahkemede çözülecek gibi geliyor bana..

bir çok kurumda yıllardır gys yapılmıyor..bu bile başlı başına dava açma sebebi!!..

11 Ağustos 2013 22:05

affetmez_s

Arkadaşlar..yarın ya da öbürgün tanıdık bir avukatla görüşüp yardımcı hizmetler sınıfının sorunlarını içeren bir dava dilekçesi hazırlatmayı düşünüyorum..

tayin yönetmeliğinin olmayışı,öğrenim durumlarına göre yükseltilmeyen personeller,kamu yararı vs..eğer avukatla mutabık kalırsak dava dilekçesini burada paylaşacağım..

herkes bir iki maaaşını gözden çıkarıp avukat yoluyla dava açmalı bence..bizim işler mahkemede çözülecek gibi geliyor bana..

bir çok kurumda yıllardır gys yapılmıyor..bu bile başlı başına dava açma sebebi!!..

edirnedenn, 1 yıl önce - Alıntıya git

mümkündür..denemekte fayda var...

11 Ağustos 2013 23:42

Fatih0558

edirnedenn, 1 yıl önce - Alıntıya git

Aynen insallah olumlu sonuç alırsın takip edecez her türlü destege hazırız...

12 Ağustos 2013 10:46

memurr211

kaçabilen kaçsın arkadaşlar bu kadrodan bi cacık olmaz bu çok açık bu işlerle uğraşan 100 kişi yoktur türkiyede. gys kafa yorun. kurumunuz gys yapmıyosa kurumlar arası geçiş yapın ama bu hükümetten, bu kadrodan medet ummayın arkadaşlar.o uyanış bi kaç nesil sonra anca,9 kişiyiz bu işlerle uğraşan tekim iş yerinde. kimsenin umurunda bile değil. 25 yıllık abi var burda "ben mesleğe yeni başladığımda da böyle söylentiler vardı. bakanlık çalışması devam ediyor deniliyordu hala aynı mazeret diyo. kaç kurtul özellikle egm den diyo. emsal kendisi sabahları tuvalet yıkamayla başlıyo. bide ön lisans mezunu:) ist üniv. e geçiyorum bakalım orda gys varmı?

ufo34, 1 yıl önce - Alıntıya git

sevgili narmenx ve yardımcı hizmetler sayfasına yazı yazan arkadaşlar benim anladığım şu biz ne kadar bu sayfada yazsak da bimere dilekçe atsak da bizim durumuzda değişen bir şey olmadı. sevgili memursen genel başkanının(ahmet gündoğdu ) twitter açıklamasına bakarsanız (siz 8 yıldır yetkili sendikalıydınız bu toplu sözleşmede aldığımız hakların yarısını bile alamadınız diye millete epey fırça atmış.) şimdi her şey oortada her ley aynı aynı olmaya dewam olacak. kendimize başka çıkış yolu ve alternatifler arayalım

12 Ağustos 2013 16:15

davutkemiksizoğlu

arkadaşlar sendikanızdan istifa edin emin olun devlet ne verirse sendika onu alır sanmayınki sendika söktü aldı.. sendikadan istifa edin merak etmeyin maaşınız düşmeyecek.ben emniyet genel müdürlüğünde çalıştığım içim sendikaya üye olamıyorum zaten olmamda...size ne hak ve ücret veriliyorsa banada veriliyo boşverin bu sendika işlerini binlerce istifa bakın neler yaptırıyor memursene ve hükümete bakın öğretmenlerin hiç derdi bitmiyo onların tek derdi maddi başka bir dertleri yok takip eden bilir haksızmıyım!!!

13 Ağustos 2013 09:15

sadece578
Kapalı

Arkadaşlar görüşmelerden yhs için hiçbirşey çıkmadı memursen halen yetkili sendika sebeb bu kadar çok yhs linin üye olması artık memursen üyesi yhsliler utanmalılar ve şu günden sonra istifa etmeli ve istifa gerekçesininde yhs gih geçmemesi olarak belirtmeli ve kamusene üye olmalı üye olma sebebininide yhs gihe geçmesi için birşeyler yapmalı demeli yani ne için diğer sendikayı yetkisizleştirmeye çalıştığınızı anlatmanız lazım..

13 Ağustos 2013 12:51

narmenx

Arkadaşlar görüşmelerden yhs için hiçbirşey çıkmadı memursen halen yetkili sendika sebeb bu kadar çok yhs linin üye olması artık memursen üyesi yhsliler utanmalılar ve şu günden sonra istifa etmeli ve istifa gerekçesininde yhs gih geçmemesi olarak belirtmeli ve kamusene üye olmalı üye olma sebebininide yhs gihe geçmesi için birşeyler yapmalı demeli yani ne için diğer sendikayı yetkisizleştirmeye çalıştığınızı anlatmanız lazım..

sadece578, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bu konuda size katılıyorum..

13 Ağustos 2013 13:33

aslan2323
Yasaklı

burda üç bes kelime edeceğim ama arka arkaya çığ gibi yüklenmeler olacaktır.bu sonuçların olmasının nedeni ne hükümet nede sendikadır.haa yine demeyin sen x partilisin sen memursenlisin.bizler herhangibi bir m.vekili veya bürokrat görünce yhs ile ilgili sorunlarımızı iletebiliyormuyuz,bizler öğretmen gibi sosyal medyayı kullanabiliyormuyuz şu memurlar.net de bile bir yazıyı manşet yapamadık.170 bin tutturmuş gidiyoruz şu forum sitesinde bana 20 tane yazı yazan insan söleyebilirmisin.memurlar.net haricinde her hangibi bir sitede yoğunluğumuz var mı.o zaman hepsine koskoca bir HAYIIIIR.BİZLER GÜNDEM OLUŞTURAMIYORUZ.bu bir zayıflıktır.zayıf olanın hakkını savunmak ne kadar mantıklıdır günümüz dünyasında.bir silkinmek lazım daha önemli işlerle sesimizin duyrulması gerekir.saygılarımla

13 Ağustos 2013 14:30

delege41

arkadaşlar şimdi geriye dönüp bakı biraz bizim için hak istemeyen bir sendikada duranlar bundan utanç duymalu bu kadar görmezden gelinmemeliyiz.

Toplam 2784 mesaj
«118119120121122123124125126127128129»
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?