Editörler : Pangaea
12345678910111213»
27 Kasım 2006 11:22

izmir anlatılmaz,yaşanır.Ege üniversitesinde okurken ,diğer şehirlerden gelen arkadaşlarım mezun olunca memleketlerine dönmek yerine,İzmir'e yerleştiler.Senin de İzmir'i seveceğine eminim.

skipper21
Memur
27 Kasım 2006 11:23

ben de öyle tahmin ediyorum.izmir de kalabilirim.

sanatcan
Kapalı
27 Kasım 2006 11:25

ya hayırlısı bakalım önce bir başlayalımda işe gerisi hikaye zaten önce ankarada halletmemiz gereken bir stajyerlik sorunu var işler yoluna girene kadar memuriyetimizin bir yılı geçer zaten

skipper21
Memur
27 Kasım 2006 11:32

smrynaizmir bir çok konuda haklısın.herkes kendini çok beğeniyor.sanki geldikleri yerde iyi semtte mi oturuyor?

goksu80
Aday Memur
27 Kasım 2006 12:16

Dünyada güzel yerler olabilir ama izmir türkiyenin en güzel şehridir.Türkiyedeki Avruba diyebiliriz saten izmir batının doğusu,doğununda batısıdır.İklimi,yaşantısı,insanları ile hoşgörü ve mutluluk şehri diyebilirim.

yıldo
Aday Memur
27 Kasım 2006 12:55

var mı izmir gibi şehir be ... yalnız bağımlılık yapar dikkat !!!!

tariktaskiran
Aday Memur
27 Kasım 2006 16:42

İZMİR TÜRKİYE'DE YAŞANABİLECEK EN İYİ KENTTİR.(NOKTA)

unique_83
Aday Memur
27 Kasım 2006 18:27

turkıyede cogu sehri gezdim.. eger hem dogal guzelliği olan hem de ulasımı rahat buyuk bir sehirde yasamak istiyorsan izmir buna birebir.. hele sabah işe giderken gevreğini alacaksın yanında cayını da alacaksın vapurda sahil kokusuyla kısa bir yolculuktan sonra işe başlayacaksın var mı bunun gibisi be..

izmire atanan arkadasım hayırlı olsun..

Al_CaPoN3
Aday Memur
27 Kasım 2006 20:39

izulaş ya da eshot otobuslerinde(belediye otobusleri yani) yanında bali çeken çocuk görürsen sakın şaşırma gerçi ben ilk gördüğümde çok şaşırmıştım ama alıştım zamanla..bi de izmirin havası hiç hoşuma gitmedi yazın çok bunaltıcı gunduzleri dışarı çıkmak kabus gibi kışın da çok yağmurlu..bunun haricinde iyidir izmir bildiğin metropol işte :)

biyonik
Şube Müdürü
27 Kasım 2006 21:24

izmir mükemmel bi şehir ya bende özlicem sanırım orduya gidiyorum insallah erken dönerim

((((((((((::::: i . z . m . i . r ::::)))))))))))

söze gerek yok izmir ya izmir

volkanizmir
Aday Memur
27 Kasım 2006 22:34

skipper21 rumuzlu arkadaşım varsa başka sorun cevaplayalım izmirliler ellerinden geldiği kadar yardım olmuşlar göründüğü kadarı ile. dediğim gibi ben olsam ailemi de taşırdım..

smyrnaizmir

Hammal
Şef
27 Kasım 2006 22:45

Hocam gel kendin gör... İzmirliler sana kötü diyecek değiller tabi ki... Ben Antalyalıyım, İzmir dediğim gibi beni çekmedi zaten gidiyorum... Daha da kalabalıklaşıyor, kiralar artıyor, araç fiyatları düştükçe millet araç alıyor, trafik keşmekeş... Ve gittikçe kötüleşecek... Bunlar dışarıdan birinin görüşleri... Seven sever sevmeyen sevmez... Ben sevmiyorum...

biyonik
Şube Müdürü
27 Kasım 2006 22:57

ya zaten izmirde izmirli olupta gercekten izmiri sevebnler gönül verenler bence gittikce azalıyo bence sevmeyenler gitsin hammal doru sölüyo herkes memleketine gitse (sözüm mec. dısarı yanlıs anlamayım ) emin olun ki izmir mükemmel ötesi bi yer olur ama malesef her gecen gün benim bilmediğim semt isimleri meydana cıkıyo buda hayrı alamaet deildir izmir istanbulun tırnagı olamaz olumsuzluk bakımından ama küçük istanbul olma yolunda emin adımlar atıyo malesef.:((((

bir izmirli pardon gercek izmirli olarak

volkanizmir
Aday Memur
27 Kasım 2006 23:11

kirlilik yaşamın her alanında; izmir de bundan kendini soyutlayamaz herhalde...

igg-81
Aday Memur
27 Kasım 2006 23:16

merhaba izmirli arkadaşlar bende yeni izmirli olanlardanım polis okulum izmir bornova polis meslek yüksek okulu çıktı 15 ocakta eğitimlere başlıyorum.istnabuldan gelen ve izmiri bilen biri olarak açıkçası çok mutluyum çünkü orada arkadaş çevrem çok geniş... grşmek üzere arkadaşlar

ilginize
Kapalı
28 Kasım 2006 00:01

4,5 yılım geçti İzmir de. Ama sıkıcıydı benim üniversite yılları. Bornova güzeldir. 4,5 senelik üniversite hayatımda bornova dışına pek nadir çıkmışımdır. Kampüs güzeldir. Bekar genç arkadaşlar kampüste kendilerini hayırlı kısmetler bulabilirler....)))

külkedisi
Kapalı
28 Kasım 2006 00:08

İzmiri yasamak cok guzel, ozlemek cok kotu.

okyanus61
Genel Müdür
28 Kasım 2006 00:41

egede bir yerdeymiş...

skipper21
Memur
30 Kasım 2006 12:15

teşekkürler volkanizmir.yeteri kadar bilgi sahibi oldum.sağ ol.izmiri beğeneceğim galiba.umarım çabuk alışırım.

skipper21
Memur
30 Kasım 2006 12:17

sayın ilginize.bende bekarım.dediğinizgibiyse hayırlı kısmet buluruz inşallah.kampüste mi arayalım?

Toplam 379 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi