Editörler : Lanet
«115116117118119120121122123124125126»

DuKeM
Aday Memur
21 Eylül 2017 14:19

DuKeM, 7 yıl önce

Arkadaşlar Merhaba.

Acil Acil Acil

Bir editörümüz den Memurlar.Net ana sayfasında yayınlanmak üzere haber yayını yapılmasını rica ettim, kendileri de benden örnek bir metin yazmamı istedi. Bu konuda örnek metin yazabilecek bir arkadaşımız var mı ( Haber Niteliğin de )

mavi ahlat
Aday Memur
25 Eylül 2017 13:49

arkadaşlar hepinize hayırlı günler dilerim ben geçen hafta salı günü bakanlıkla görüştüm ve ünvan değişliği sınavı hk dedilerki sınav olacak yönetmenlik bakanlık onayından sonra büyük ihtimalle aralık da olma ihtimali yüksek sizden ricam 03124101572 arayın ve bilgi edinin sayfaya saize biraz gayret gösterelim hemen durmak yola devam.

mavi ahlat
Aday Memur
28 Eylül 2017 12:53

arkadaşlar hepinize hayırlı günler dilerim sizden ricam ne olur yazalım foruma yazalım hiç rahat bırakmayalım bizler yazmadıkca işler biraz zorlaşıyur. ilk önce herkes yöresinin milletvekili arasın 2 sendika başkanlerı ve iş yeri temsicilerini sıkıştıralım 3 bakanlığı arayalım inşallah sınavı tarihi hakkında bizler kesin bir cevap verirler saygılar.

M.KORKMAZ.
Aday Memur
28 Eylül 2017 16:39

Slm Arkadaşlar Bu Tapu ve Kadastro Müdürlüğüne Çevre ve Şehircilik Bakanlığana bağlı değilmi İşte sınav duyurusu:

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatında görev yapan personele, Ek:1 listede yazılı kadrolara atama yapılmak üzere, Ankara ilinde, 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat: 10:30?da görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı yapılacaktır. Sınav başvuru şartları Ek:2 listede, sınav konuları ise Ek:3 listede gösterilmiştir.

Ek-1 listede belirtilen unvanlar için anılan Yönetmelikte belirtilen şartları taşıyan isteklilerin başvurularını, TAKBİS ağı (intranet) altyapısı bulunan birimlerde, Personel Bilgi Sistemi (PBS) (https://personel.tkgm.gov.tr) üzerinden elektronik ortamda 26/09/2017 günü saat 17:00'a kadar yapmaları gerekmektedir

M.KORKMAZ.
Aday Memur
28 Eylül 2017 16:41

T.C.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği

Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatında görev

yapan personele, Ek:1 listede yazılı kadrolara atama yapılmak üzere, Ankara ilinde, 11 Kasım

2017 Cumartesi günü saat: 10:30'da görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı yapılacaktır

yigitagiz
Aday Memur
28 Eylül 2017 19:01

Bakanlığa bağlı bir genel müdürlük; görevde yükselme ile 525 Müdürlük kadrosuna, ünvan değişikliği ile 800 teknik kadroya, atama yapmak için sınav açarken. Muhterem bakanlık yetkilileri yönetmeliği dahi çıkaramadı bu işte başka iş var. Hem tapu kadastro müdürlüğün yönetmeliğinde müdürlük için teknik bölüm ayrımı yok 4 yıllık tüm mezunlar giriyor sınava. Bakanlıkta GİH personelinin zerre kadar kıymeti yok sınav falan açmazlar emekli olana kadar 2500 TL maaşla perişan yaşar gideriz. Bu yüzen en güzeli bir an önce bakanlıktan başka kurumlara gitmek.

sessis sinama
Kapalı
29 Eylül 2017 11:04

merhaba arkadaşlar

Aldığım duyuma göre Bakanlık ünvan değişikliği yönetmeliğine sözlü sınav ibaresini koymak için yönetmelik değişikliği çalışmasını sonuçlanmak üzereymiş. Diger kurumlar aylar önce ünvan değişikliği yönetmeliğini değiştirip sınav duyurusuna bile çıkmış olmalarına rağmen bizim bakanlık hala yönetmeliğe ''sözlü sınav'' ibaresini koymakla meşgul..kendi fikrimi söyleyeyim bu yıl olmaz bu sınav

mechulm
Şube Müdürü
01 Ekim 2017 14:29

http://www.memurlar.net/haber/697288/tarim-bakanligi-unvan-degisikligi-sinavi-acacak.html

mechulm
Şube Müdürü
01 Ekim 2017 14:31

GIDA TARIM DA AÇIYOR :(

mamurzade
Şef
02 Ekim 2017 09:00

bize neden yok.

mechulm, 7 yıl önce

GIDA TARIM DA AÇIYOR :(

sessis sinama
Kapalı
02 Ekim 2017 09:43

Tarım-Gıda da çalışan arkadaşlar direk Bakana ulaşmışlar.Bakanda talimat vermiş ünvan değişkliği sınavının açılmasını. Bizde Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ ye ulaşmamız gerekir.En azından böyle bir talep olduğunu bilir.

mavi ahlat
Aday Memur
05 Ekim 2017 08:29

arkadaşlar hepinize hayırlı günler dilerim ya arkadaşlar bizler ne oldu foruma artık yazıda yazmıyoruz lütfen sizden ricam yazınki sesimiz çıksın yazınki sınavı açalım bakanlığı arayalım ve çok yogun bir şekilde sendika başkanlarını hem bayındır memursen ni, imarseni ,bizler kaldıkca hiç kimsenin umrunda olmayız bakanlıkta arkadaşı aradım yönetmenlik devlet personel başkanlığında söylediler sizde arayın 03124101572 görevde ve ünvan şefliğini. not karamsar olmayın ALLAHA EMANET OLUN.

gariba
Aday Memur
05 Ekim 2017 08:52

allah rızası için yazsak ne olacak ki sesimizi duyanmı var kardeşim. bu sınavdan ümidim yok artık. bu iş sendika işi değil.aynı sendikalar diğer kurumlarda da var .yönetmelikte çıkıyor sınavda.belki bu işten sayın bakan beyin haberi bile yok.memurlar net yayınlarsa herkesin haberi olur

mavi ahlat, 7 yıl önce

arkadaşlar hepinize hayırlı günler dilerim ya arkadaşlar bizler ne oldu foruma artık yazıda yazmıyoruz lütfen sizden ricam yazınki sesimiz çıksın yazınki sınavı açalım bakanlığı arayalım ve çok yogun bir şekilde sendika başkanlarını hem bayındır memursen ni, imarseni ,bizler kaldıkca hiç kimsenin umrunda olmayız bakanlıkta arkadaşı aradım yönetmenlik devlet personel başkanlığında söylediler sizde arayın 03124101572 görevde ve ünvan şefliğini. not karamsar olmayın ALLAHA EMANET OLUN.

patrimonyal
Memur
05 Ekim 2017 20:33

Çok sinirleniyorum ama kızamıyorum adamlara çünkü özel sektör mantığı ile yürüyor bizim bakanlık, doğruluğu yanlışlığı tartışılır, şöyle ki elimde tekniker ücreti ve imkanları ile çalıştırdığım, her işimi yapan bir mühendis var ise ne diye onu mühendis yapıp daha fazla maaş ,yetki ve hak vereyim. Aynı şekilde sınav yapıp liyakat ilkesi ile çalışacak akıllı bir şube müdürünü neden verdiğim vekaleti geri alma tehditi ile korkuttuğum liyakatsiz vekil şube müdürüne tercih edeyim.Kimi buna verimli çalışma der, kimi ise sömürü, baktığın yere göre değişir. (Bu arada sürekli olarak "sendikaları yoklayalım" ,"bakanlığı arayalım" diyen bazı arkadaşların sendika ve bakanlık görevlileri olduğu ve buradan ihtiyacın yoğunluğunu ölçmek için nabız yoklayıp değerlendirme yaptıkları ihtimalini de göz ardı etmemek lazım.Kulak verelim içimizdeki İrlandalılara). Taktik ve senaryo şu; ihtiyacı artır,artır,artır daha da artır, sonra bir sendikanın yıllık toplantısına talep olarak ekle, sınavlar LÜTFEDİLEREK zorla açılsın, senin en doğal hakkın sendikalar için kazanım, bürokratlar için çok büyük hizmet, siyasiler için oy devşirme aracı olsun.Senin hakların,liyakat,adalet vs.. kimin umrunda

mamurzade
Şef
07 Ekim 2017 11:46

yapmayın. moralim bozuluyor. çoğu gerçek mi evet. :(

patrimonyal, 7 yıl önce

Çok sinirleniyorum ama kızamıyorum adamlara çünkü özel sektör mantığı ile yürüyor bizim bakanlık, doğruluğu yanlışlığı tartışılır, şöyle ki elimde tekniker ücreti ve imkanları ile çalıştırdığım, her işimi yapan bir mühendis var ise ne diye onu mühendis yapıp daha fazla maaş ,yetki ve hak vereyim. Aynı şekilde sınav yapıp liyakat ilkesi ile çalışacak akıllı bir şube müdürünü neden verdiğim vekaleti geri alma tehditi ile korkuttuğum liyakatsiz vekil şube müdürüne tercih edeyim.Kimi buna verimli çalışma der, kimi ise sömürü, baktığın yere göre değişir. (Bu arada sürekli olarak "sendikaları yoklayalım" ,"bakanlığı arayalım" diyen bazı arkadaşların sendika ve bakanlık görevlileri olduğu ve buradan ihtiyacın yoğunluğunu ölçmek için nabız yoklayıp değerlendirme yaptıkları ihtimalini de göz ardı etmemek lazım.Kulak verelim içimizdeki İrlandalılara). Taktik ve senaryo şu; ihtiyacı artır,artır,artır daha da artır, sonra bir sendikanın yıllık toplantısına talep olarak ekle, sınavlar LÜTFEDİLEREK zorla açılsın, senin en doğal hakkın sendikalar için kazanım, bürokratlar için çok büyük hizmet, siyasiler için oy devşirme aracı olsun.Senin hakların,liyakat,adalet vs.. kimin umrunda

10 Ekim 2017 14:00

Bakanımız maalesef personelinin lehine hiçbirşey yapmıyor. personelini düşünmüyor

tarum57
Memur
12 Ekim 2017 13:31

bu yönetmelik ne zaman çıkacak? artık bıktırdılar

patrimonyal
Memur
14 Ekim 2017 12:11

Bazen diyorum ki şu sınavlar açıldığında mevcut görevde yükselmişler ile ünvanları değişmişler de girse kaç tanesi tekrar o pozisyonları elde edebilir.Sınavlar ALES veya YDS gibi olsa da gecerliliği 3-5 yıl olsa, nice olur bakanlığın hali...Sonra diyorum ki kör şeytan git işine, saçmalama:)) bu bakanlıktaki 1 yönetici eşdeğer görevleri açısından kendi gibi 5 yöneticiye denktir, doğuştan asil ve vekildir, görev de kutsaldır hizmet aşkı için en az 5 farklı birime de vekalet edebilir,çok yorulur, çok yıpranır, gecesi gündüzüne karışır ama sonuçta vatan için vazife kutsaldır ))

Bırakın kendi bakanlığımızın mevcut kadrolarına sınavla personel alınmasını, başka bakanlıkların boş kadrolarına vekalet etmek gibi mülteci beklentileri olan, özgüveni yüksek, egosu tavanda bir sürü tuhaf insan mı türedi yoksa bana mı öyle geliyor?

tarum57
Memur
18 Ekim 2017 12:56

Umut yok mu acaba ?

yigitagiz
Aday Memur
18 Ekim 2017 13:38

http://www.memurlar.net/haber/701239/cevre-ve-sehircilik-bakanligi-teftis-baskanligi-yonetmeliginde-degisiklik.html

İstedikleri yönetmeliği değiştiryorlar. Senin benim sınavım kimsenin umrunda değil...

tarum57, 7 yıl önce

Umut yok mu acaba ?

Toplam 5620 mesaj
«115116117118119120121122123124125126»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi