Editörler : Lanet
«116117118119120121122123124125126127»

mechulm
Şube Müdürü
19 Ekim 2017 11:31

:(

yigitagiz, 6 yıl önce

http://www.memurlar.net/haber/701239/cevre-ve-sehircilik-bakanligi-teftis-baskanligi-yonetmeliginde-degisiklik.html

İstedikleri yönetmeliği değiştiryorlar. Senin benim sınavım kimsenin umrunda değil...

isletmen06
Memur
20 Ekim 2017 14:08

Yeni verilen dilekçelere sınav açılması çalışması yapılıyor gibi bir şey yazılıyormuş ?

sessis sinama
Kapalı
23 Ekim 2017 09:29

Bakanlığa 40 gün önce BİMER den sınavın olup olmayacağı ve herhangi bir çalışma var mı yok mu diye sormuştum. Gelen cevabı aynen paylaşıyorum bu saatten sonra sınav olur mu olmaz mı siz karar verin

Cevaplar:

Cevap: ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Görüş ve önerileriniz tarafımızca kayıt altına alınmış olup, ilginiz için teşekkür ederiz.

10bk
Aday Memur
23 Ekim 2017 12:22

Ben buradan 2010 yılından bu yana açılmayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Görevde Yükselme sınavının açılmasını , görevde yükselinebilecek kadrolar içerisine alınması ile ilgili ,MEMURLAR NET Editörü:Sayın Cüneyt Barışoğlu olmak üzere, tüm site camiasından yardım bekliyoruz. Lütfen bu mağduriyet, bu belirsizlik ve bu kadar vekaletle yürütme dönemi bitsin.Başka Bakanlıklara yapmış olduğunuz bu çağrıyı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı içinde yaparsanız çok isabetli olur diye düşünüyorum.Forumda yazan çizen bütün meslektaşlarımda aynı konuyu gündemde tutarsa ,netice almamız, ancak mümkün olur. Saygılarımla.

bkayik
Aday Memur
23 Ekim 2017 14:11

Konuya hakim olan birisi bir metin yazsın ve herkes mail atsın editöre başka türlü haber olmaz örgütlenmek gerekiyor metni burda paylaşsın arkadaş eşimizden dostumuzdan yardım isteyelim herkes aynı maili göndersin ben gıda tarım a atandım ve bir yıldan beri memurlar nette haber yapmak için gruplanıp mail attık başka yolu yok

10bk, 6 yıl önce

Ben buradan 2010 yılından bu yana açılmayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Görevde Yükselme sınavının açılmasını , görevde yükselinebilecek kadrolar içerisine alınması ile ilgili ,MEMURLAR NET Editörü:Sayın Cüneyt Barışoğlu olmak üzere, tüm site camiasından yardım bekliyoruz. Lütfen bu mağduriyet, bu belirsizlik ve bu kadar vekaletle yürütme dönemi bitsin.Başka Bakanlıklara yapmış olduğunuz bu çağrıyı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı içinde yaparsanız çok isabetli olur diye düşünüyorum.Forumda yazan çizen bütün meslektaşlarımda aynı konuyu gündemde tutarsa ,netice almamız, ancak mümkün olur. Saygılarımla.

mavi ahlat
Aday Memur
24 Ekim 2017 09:08

yeter artık insanları bunalıma sokmayın artık açın bu sınavı yönetmenlik ne zaman cıkacak .

envrnmnt
Memur
24 Ekim 2017 11:42

Böyle bir sınav beklemeyin boşuna açılmayacak şu anki hükümet politikasına ters kadrolu şube müdürü olayı...

mavi ahlat
Aday Memur
30 Ekim 2017 14:07

arkadaşlar ne olur haber yokmu.ses seda

sessis sinama
Kapalı
01 Kasım 2017 14:23

Sınav 2018 kalmış

tarum57
Memur
01 Kasım 2017 16:09

zaten kalması normal daha yönetmelik çıkmadı çıksa bu aralar zaten yine 2018 olur hayırlısı olsun ne diyelim

hasancan65
Aday Memur
03 Kasım 2017 15:58

arkadaşlar Mehmet Gürler ile görüştüm bizler açısından oluşan mağduriyetleri söyledim. Kendisi yönetmelik çıkar çıkmaz sınav açacaklarını söyledi.ben bakanlığın her sene bu söylemi dile getirdiğini ama sınavın açılmadığını söyledim. Kendisi bu sefer açılacağını büyük ihtimal yıl sonu yada 2018 başı gibi olacağını söyledi... kendisi sınavın açılmasını bizden çok istediğinide ekledi.... Lütfen arayalım 410 15 64 bu numaradan. gündem oluşturalım.

patrimonyal
Memur
03 Kasım 2017 21:00

Bakanlık internet sitesinden gördüğüm kadarı ile o da vekil şube müdürü hale bak yav)) asil müdür yok,ilginçtir ki artık atananlar asil atanıyor, sınavla alınanlar vekil bekliyorlar.Hocam arayın diyorsun da arayınca kızmasınlar bize, açılsa ilk biz gireceğiz dalgamı geçiyonuz diye))

patrimonyal
Memur
03 Kasım 2017 21:01

Gündem oluşturalım diye 3.sayfalara gündem olmayalım))

bulllllut
Aday Memur
06 Kasım 2017 00:22

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı?nın çeşitli

kademelerinde yardımcı hizmetler, memur, teknisyen, tekniker unvanlarında

çalışmaktayız. Ancak sonradan mühendis, mimar, tekniker gibi bölümleri bitirip

ilgili meslek dalında unvanımızı almak için unvan değişikliği sınavının

açılmasını istiyoruz.

Bu

talebimiz daha önce de forumlarda gündeme getirilmiş ve Bakanlık Bürokratlarına

iletilmiş ancak talepler dikkate alınmamıştır.

Bakanlık en son unvan değişikliği

sınavını 31 Ocak 2015 tarihinde açmıştır. Sınav sorularının Hacettepe

Üniversitesi tarafından hazırlanması ve özellikle bazı branşlarda akademik

soruların sorulması baraj puanı olan 70 puanının geçilememesine neden olmuştur.

Sınava katılan 724 kişiden ancak 114?ü bu sınavı geçebilmiştir. Unvanlarını

alamayan 610 kişiye ek olarak geçtiğimiz 3 yılın yeni mezunları da eklenince

tahmini 800-900 kişi unvan değişikliği için yeni bir sınavın yapılmasını

beklemektedir. Çalışmış olduğumuz kurumda kendi unvanımızda çalışmamamız meslek

branşımızda körelmemize neden olmaktadır.

Türkiye?nin

en büyük teknik Bakanlığı olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı?nda teknik

kadrolara geçmek isteyen biz personelin isteklerinin dikkate alınması gerektiği

görüşündeyiz. Başta gençlere ve teknik personele verdiği önem ile fark yaratan

Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ ile Bakanlık bürokratlarının Kurum bünyesinde

çalışan personellerinin isteklerini dikkate alacağını temenni ediyoruz ve bu

büyük mağduriyetimizin en kısa sürede giderilmesini talep ediyoruz.

bulllllut
Aday Memur
06 Kasım 2017 00:28

Arkadaşlar biz Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü personelleri olarak unvan değişikliği sınavının memurlar.net te haber olması için böyle bir yazı hazırladık.Sizde isterseniz bu yazının aynısını isterseniz kendinize göre ekleme çıkarma yaparak memurlar.net sayfasının sağ üst köşesinde yazan haber gönder kısmına veya [email protected] adresine mail olarak veya editör Sn. Cüneyt Barışoğlu'na veya hepsine birden gönderebilirsiniz.

tarum57
Memur
06 Kasım 2017 08:37

Sinop'dan bizde gönderdik sevgi ve saygılarımla

tarum57
Memur
06 Kasım 2017 15:54

yönetmelik bir çıksa sınav olacak ama yönetmelik bir türlü yayınlanmıyor

tarum57
Memur
06 Kasım 2017 16:07

Çok sinirleniyorum ama kızamıyorum adamlara çünkü özel sektör mantığı ile yürüyor bizim bakanlık, doğruluğu yanlışlığı tartışılır, şöyle ki elimde tekniker ücreti ve imkanları ile çalıştırdığım, her işimi yapan bir mühendis var ise ne diye onu mühendis yapıp daha fazla maaş ,yetki ve hak vereyim. Aynı şekilde sınav yapıp liyakat ilkesi ile çalışacak akıllı bir şube müdürünü neden verdiğim vekaleti geri alma tehditi ile korkuttuğum liyakatsiz vekil şube müdürüne tercih edeyim.Kimi buna verimli çalışma der, kimi ise sömürü, baktığın yere göre değişir. (Bu arada sürekli olarak "sendikaları yoklayalım" ,"bakanlığı arayalım" diyen bazı arkadaşların sendika ve bakanlık görevlileri olduğu ve buradan ihtiyacın yoğunluğunu ölçmek için nabız yoklayıp değerlendirme yaptıkları ihtimalini de göz ardı etmemek lazım.Kulak verelim içimizdeki İrlandalılara). Taktik ve senaryo şu; ihtiyacı artır,artır,artır daha da artır, sonra bir sendikanın yıllık toplantısına talep olarak ekle, sınavlar LÜTFEDİLEREK zorla açılsın, senin en doğal hakkın sendikalar için kazanım, bürokratlar için çok büyük hizmet, siyasiler için oy devşirme aracı olsun.Senin hakların,liyakat,adalet vs.. kimin umrunda

DuKeM
Aday Memur
06 Kasım 2017 18:16

Arkadaşlar gayet güzel ve özet olmuş, ellerinize sağlık umarım tüm sınav bekleyen arkadaşlar da ufak dokunuşlarla bu yazıyı ilgili editörlere iletiriz.

bulllllut, 6 yıl önce

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı?nın çeşitli

kademelerinde yardımcı hizmetler, memur, teknisyen, tekniker unvanlarında

çalışmaktayız. Ancak sonradan mühendis, mimar, tekniker gibi bölümleri bitirip

ilgili meslek dalında unvanımızı almak için unvan değişikliği sınavının

açılmasını istiyoruz.

Bu

talebimiz daha önce de forumlarda gündeme getirilmiş ve Bakanlık Bürokratlarına

iletilmiş ancak talepler dikkate alınmamıştır.

Bakanlık en son unvan değişikliği

sınavını 31 Ocak 2015 tarihinde açmıştır. Sınav sorularının Hacettepe

Üniversitesi tarafından hazırlanması ve özellikle bazı branşlarda akademik

soruların sorulması baraj puanı olan 70 puanının geçilememesine neden olmuştur.

Sınava katılan 724 kişiden ancak 114?ü bu sınavı geçebilmiştir. Unvanlarını

alamayan 610 kişiye ek olarak geçtiğimiz 3 yılın yeni mezunları da eklenince

tahmini 800-900 kişi unvan değişikliği için yeni bir sınavın yapılmasını

beklemektedir. Çalışmış olduğumuz kurumda kendi unvanımızda çalışmamamız meslek

branşımızda körelmemize neden olmaktadır.

Türkiye?nin

en büyük teknik Bakanlığı olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı?nda teknik

kadrolara geçmek isteyen biz personelin isteklerinin dikkate alınması gerektiği

görüşündeyiz. Başta gençlere ve teknik personele verdiği önem ile fark yaratan

Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ ile Bakanlık bürokratlarının Kurum bünyesinde

çalışan personellerinin isteklerini dikkate alacağını temenni ediyoruz ve bu

büyük mağduriyetimizin en kısa sürede giderilmesini talep ediyoruz.

isletmen06
Memur
08 Kasım 2017 09:58

yönetmelik nerede olabilir ?

Toplam 5620 mesaj
«116117118119120121122123124125126127»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi