Editörler : Lanet
«101112131415161718192021»

hazarhan
Aday Memur
25 Aralık 2013 11:09

ben kendi şahsıma çevremdekilere ilettim gerisi sorumluluk sahibi arkadaşlara

Abdurrahman çelliker, 10 yıl önce

arkadaşlar hepimiz tweet atalım hazarhan kardeşim doğru söylüyor. bunu sınava girecek bütün arkadaşlar yapmalı. herkes bulunduğu ilde sınava girecek arkadşlarına bildirsin ve hepsi tweet atsın.

mutlu212
Aday Memur
25 Aralık 2013 11:41

MAALESEF SINAV TARİHİ YAZILI AÇIKLANINCAYA KADAR HİÇ BİR SÖZLÜ AÇIKLAMAYA İNANAMIYORUM.

mahorasan
Aday Memur
25 Aralık 2013 13:44

Hepimize geçmiş olsun.Artık başka umutlar başka bahara...

yalcinnbilal
Aday Memur
25 Aralık 2013 13:58

bakan gitti. yeni bakan gelecek kendine ait adamları getirecek bakanlıkta herkez vekaleten iş yaptığından yukarısı değişecek. bizim sınav evrakları tozlu raflara tekrar kalkacak hayırlısı ile bir iki seneye inerse şükürler olsun.

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı
25 Aralık 2013 14:52

Değerli arkadaşlarım;

neden bu kadar karamsar düşünüyorsunuz. Devlette devamlılık esastır. işler aksamaz merak etmeyin. Belkide daha erken olacak sınavımız bu sayede. Olumlu düşünün lütfen...Hakkımızda herşeyin hayırlısın versin rabbim

43EFE43
Kapalı
25 Aralık 2013 15:21

Aç tavuk kendini darı anbarında görürmüş.Arkadaşlar acı ama gerçek bakanlığımız personelini hiç ama hiç düşünmüyor.Hele bun olaylardan sonra kim takar devamlılığı. Memur yine mağdur. Sen her ay (3 yıldır) 650 lira eksik almışsın.KİMİN UMRUNDA.Yine TÜRKİYE kaybetti.Yine bizler kaybediyoruz.SINAV'ı günyüzüne çıkaramayanlara gün doğru.mazereteri var artık.YAZIKLAR OLSUUUUN.ALLAH'A HAVALE EDİYORUM.HER KİM İMKANI VARDA BU İŞ İLE UĞRAŞMIYORSA. ALLAH ONLARINDA OLACAK İŞLERİNİ İMKANSIZ KILSIN. +++++ BİRŞEY DEĞİL HAKKIM/HAKKIMIZ OLANI İSTİYORUM/İSTİYORUZ.

x_server_x
Aday Memur
26 Aralık 2013 11:15

ben memurlar.net'in bu konuda yardımını talep ediyorum bakanlığın 22 temmuzda yazdığı ünvan değşikliğiyle ilgili yazıyı da belirtip haber yaparsa faydalı olcağını düşünüyorum...

hazarhan
Aday Memur
26 Aralık 2013 11:42

katılıyorum artık pes etme noktasına geldim ocak sonu netleşti netleşti aksi halde 2014 ün sonuna belki sarkar 2015 e dahi sarkıtabilirler diye düşünmeye dahi başladım.

x_server_x, 10 yıl önce

ben memurlar.net'in bu konuda yardımını talep ediyorum bakanlığın 22 temmuzda yazdığı ünvan değşikliğiyle ilgili yazıyı da belirtip haber yaparsa faydalı olcağını düşünüyorum...

mutlu212
Aday Memur
27 Aralık 2013 15:37

EFE 43 KARDEŞİM SİTEMİNDE SONUNA KADAR HAKLISIN.SEN 6 AY ÖNCE YAZI GÖNDER.BÜTÜN MEMURLAR ÜMİTLENSİN,SONRA HİÇBİR İŞLEM YAPMA.ÇOKMU ZOR BE KARDEŞİM,ZOR DESEN DİĞER KURUMLAR NASIL YAPIYOR?GENE AZDA OLSA ÜMİDİM VAR.İNŞAALLAH ONUDA SÖNDÜRMEZLER.NE OLURSA OLSUN YORUMLARIMIZDADA HAKARET VB. YAZILAR YAZMAYALIM.

DuKeM
Aday Memur
30 Aralık 2013 12:33

Arkadaşlar Bakan'ın haberi yoktur sınavdan büyük bi ihtimalle. Bakanımıza twitter hesabından yazalım lütfen twitter hesabı : @idrisgulluc

43EFE43
Kapalı
30 Aralık 2013 15:28

evet arkadaşlar bakanımıza mail ve twitter dan ulaşmaya çalışalım yoksaaa

yalcinnbilal
Aday Memur
30 Aralık 2013 15:51

Sayın Bakanımız @idrisgüllüce

Bakanlığımız @csbgovtr

personel Daire Başkanımız Ümit Kaçar @umitkcr

mümkün mertebe sık sık konu hakkında bilgi isteyelim

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı
30 Aralık 2013 16:20

Arkadaşlar bugün Sayım Müsteşar yardımcımız Murat ZORLUOĞLU'na mesaj attım bizim [email protected] adresinden sağolsun mesajıma yanıt vermiş. hazırlıkların son aşamaya geldiğini ve yakın bir zamanda resmi açıklama yapacaklarını söylemiş

DuKeM
Aday Memur
30 Aralık 2013 16:29

Arkadaşlar her kanaldan birliktelikle sesimizi duyuralım yoksa kimse ilgilenmez. Şuanda üst yönetim de yeni Bakan dan dolayı görevler tahsis ediliyormuş bizi kimse düşünmez herkes kendi işine bakar.

İlgilenen arkadaşlara da teşekkürler.

hazarhan
Aday Memur
30 Aralık 2013 22:26

böyle ilgilenirsek eminim sonuç alacaz her kese hatırlatalım kendimiz bu ay sonuna kadar açıklanmalı

DuKeM
Aday Memur
31 Aralık 2013 10:23

Saolun arkadaşlar ya çok güzel mücadele ediyorsunuz, siz oturun kıçınızı oynatmayın sonrada sınav bekleyin. Bende hoca gibi kaldırıyım ellerimi havaya dualar edeyim sınav olmasın diye o zaman. :)

hazarhan
Aday Memur
31 Aralık 2013 13:35

Abdurrahman bey keşke inana bilsek 6 aydır aynı kelimeler aynı cümleler söyleniyor kelimelerin yeri dahi değişmeden anlaşılmış gibi bu cümleler söyleniyor her aramamıza her yazdığımıza aynı cevap :(

Abdurrahman çelliker, 10 yıl önce

Arkadaşlar bugün Sayım Müsteşar yardımcımız Murat ZORLUOĞLU'na mesaj attım bizim [email protected] adresinden sağolsun mesajıma yanıt vermiş. hazırlıkların son aşamaya geldiğini ve yakın bir zamanda resmi açıklama yapacaklarını söylemiş

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı
31 Aralık 2013 13:43

ne yapalım güzel kardeşim...... geçolsunda güç olmasın inşallah....sıkmayın canınızı iyi olacak inşallah

mutlu212
Aday Memur
02 Ocak 2014 11:48

bir hafta önce işlemler son aşamadaydı değilmi arkadaşlar.şimdi yazılar yoldadır.yarın birgün elimize ulaşır heralde.2 hafta içindede sınavlar olur. 1 ay sonra yeni kadrolarımızla devam ederiz........ulan telefon çalmanın sırasımı şimdi ne güzel hayal kuruyorduk arkadaş.

43EFE43
Kapalı
06 Ocak 2014 10:24

Arkadaşlar henzaman ki aynı zihniyet.aynı düşünce kahretsin allah bizi böyle söyleteni.

Toplam 5620 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi