Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : supporters.turkona
30 Nisan 2013 14:35  

gençlik ve spor il müdürlüğü maaşlari ??

merhabalar .. günlerdir gençlik ve spor il müdürlüklerinde çalişan vhki,gih ya da teknik hizmetler sinifinda çalişanlarin maaşlarinin güncel durumunu ve çalişma şartlarini araştiriyorum ancak bir türlü güncel bilgi edinemedim... bu kurumda çalişan ya da bizzat bilgisi olan kişilerden paylaşimlarini talep ediyorum ..

07 Mayıs 2013 13:32

cananoruc

gençlik sporda maaşlar ortalama 2000-2500 arası. il müdürlerinin maaşları da 4500 civarı. oda yakınzamanda düzenlendi...

09 Mayıs 2013 15:37

t800

Ben il müdürlüğünde de çalıştım şuan için bakanlıkta çalışıyorum. Bütün kurumlarda maaşlar aynı arkadaşlar. Sürekli başlık açmayın bu konuda. 1 lira farketmez.

Bütün Kurumlarda

Memur :1720 Tl

Vhki:1750 Tl

Bilgisayar İşletmeni : 1760 Tl

Teknisyen:1810 Tl

Tekniker:2015 Tl

Söylediğim maaşlar yeni başlayanlar içindir. Spor il müdürlüğünde ek olarak maç görevleri vardır. Büyük şehirlerde İl Müdürü sana torpil geçmezse maçlara yazılmazsın. Küçük şehirlerde yazılsanda 3-5 kuruş para alıyorsun onu da 1 sene sonra.

10 Mayıs 2013 12:26

astsubay_blk

10 yıllık bir tekniker sizce ne kadar alır ??

10 Mayıs 2013 12:27

astsubay_blk

Bir de diyelim ki hem teknikersiniz hemde yüzme hakemisiniz ... Bu hakemlik avantaj sağlar mı ?

10 Mayıs 2013 14:51

t800

Bir de diyelim ki hem teknikersiniz hemde yüzme hakemisiniz ... Bu hakemlik avantaj sağlar mı ?

astsubay_blk, 1 yıl önce - Alıntıya git

10 yıllık tekniker 2050 civari maaş alır. Bekar ve çocuk yardımı vs yoksa. Yüzme hakemliği durumu ise şöyle. Eğer çalıştığınız kurumda havuz varsa ve yarışma yaparlarsa ordan müsabaka başı hakem parası alırsınız. Oda çok yüksek paralar değil.

10 Mayıs 2013 15:18

astsubay_blk

10 yıllık tekniker 2050 civari maaş alır. Bekar ve çocuk yardımı vs yoksa. Yüzme hakemliği durumu ise şöyle. Eğer çalıştığınız kurumda havuz varsa ve yarışma yaparlarsa ordan müsabaka başı hakem parası alırsınız. Oda çok yüksek paralar değil.

t800, 1 yıl önce - Alıntıya git

İlgilndiğiniz için teşekkür ederim... Özelinize mesaj attım müsait olduğunuzda bakarsanız çok sevinirim. İyi günler diliyorum ..

10 Mayıs 2013 16:51

t800

İlgilndiğiniz için teşekkür ederim... Özelinize mesaj attım müsait olduğunuzda bakarsanız çok sevinirim. İyi günler diliyorum ..

astsubay_blk, 1 yıl önce - Alıntıya git

Cevap verdim sorularına. Rica ederim.

11 Mayıs 2013 13:40

gayehasret

ben Vhki'yim ve aldığım maaş 1830 Tl.Bu ülkede neden kurumlar arasında bu kadar fark var.Ben 1 ay (yoğun bir şekilde) çalışmam karşılığı aldığım parayı yeterli görmüyorum.Evimde basit bir ek işle aldığım maaşın yarısını (hiç yorulmadan) kazanıyorum.Bu adalet mekanizması ne zaman işelr merak ediyorum.Her neyse boşuna sinir yaptım şimdi.bu arada ekişim hakkında bilgi isteyen olursa bana Kişisel Bilgi Gizlenmiştir@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

11 Mayıs 2013 20:49

t800

ben Vhki'yim ve aldığım maaş 1830 Tl.Bu ülkede neden kurumlar arasında bu kadar fark var.Ben 1 ay (yoğun bir şekilde) çalışmam karşılığı aldığım parayı yeterli görmüyorum.Evimde basit bir ek işle aldığım maaşın yarısını (hiç yorulmadan) kazanıyorum.Bu adalet mekanizması ne zaman işelr merak ediyorum.Her neyse boşuna sinir yaptım şimdi.bu arada ekişim hakkında bilgi isteyen olursa bana Kişisel Bilgi Gizlenmiştir@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

gayehasret, 1 yıl önce - Alıntıya git

4 . Derece ve altina dusmediyseniz cocuk yardimi almiyorsaniz dediginiz maasi alma sansiniz yok.

12 Mayıs 2013 00:17

vatansever.33

4 . Derece ve altina dusmediyseniz cocuk yardimi almiyorsaniz dediginiz maasi alma sansiniz yok.

t800 peki ben spor genel mudurlugune gecınce şimdiki kurumda aldıgım aile yardımı dahıl 2150 lırayı almayacakmıyım.. 10/2 yım. gecıslerde maaşlar aynı eger yuksekse yuksek almıyormuyuz..

12 Mayıs 2013 13:06

t800

t800 peki ben spor genel mudurlugune gecınce şimdiki kurumda aldıgım aile yardımı dahıl 2150 lırayı almayacakmıyım.. 10/2 yım. gecıslerde maaşlar aynı eger yuksekse yuksek almıyormuyuz..

vatansever.33, 1 yıl önce - Alıntıya git

Eger 657 ye tabi olarak calisip es+cocuk yardimiyla bu parayi aliyorsaniz genel mudurluktede ayni maasi alirsiniz . 1 lira bile fark etmez.

12 Mayıs 2013 18:51

vatansever.33

Eger 657 ye tabi olarak calisip es+cocuk yardimiyla bu parayi aliyorsaniz genel mudurluktede ayni maasi alirsiniz . 1 lira bile fark etmez.

Çok teşekkür ederim sağolasınız t 800.. personel başkanlığından talep edilen ek kontenjan açıklandığında buraya yazarsınız çok sevinirim..

12 Mayıs 2013 19:31

t800

Çok teşekkür ederim sağolasınız t 800.. personel başkanlığından talep edilen ek kontenjan açıklandığında buraya yazarsınız çok sevinirim..

Tabiki haber geldigi an burda paylasirim.

12 Mayıs 2013 22:15

vatansever.33

t 800 bırkez daha sorayım yanlıs anlamadım umarım. ben kredi yurtlar kurumundan sizin kurun kuruma gecıyorum. muvafakatım alında ek kontenjanı beklıyorum atanmam ıcın. sımdı ben bu kurumda aldıgım 2150 tl yı alabılecekmıyım sızın kuruma duz memur olarak gecersem.. kımılerı alamazsın dıyor..

13 Mayıs 2013 10:37

t800

t 800 bırkez daha sorayım yanlıs anlamadım umarım. ben kredi yurtlar kurumundan sizin kurun kuruma gecıyorum. muvafakatım alında ek kontenjanı beklıyorum atanmam ıcın. sımdı ben bu kurumda aldıgım 2150 tl yı alabılecekmıyım sızın kuruma duz memur olarak gecersem.. kımılerı alamazsın dıyor..

Hocam türkiyedeki butün 657 ye tabi devlet memurları aynı maaşı alıyor. ( aynı unvan ve kademe olanlar ). Tabi bazı kurumlarda mesai, nöbet parası vs var. Örneğin maliyede . Ama net maaş olarak bütün kurumlarda aynı maaşı alınır.

28 Mayıs 2013 20:51

katipsizlik

gayehasret, 1 yıl önce - Alıntıya git

çok merak ediyorum acaba o ek iş ne benide bilgilendirirmisin

29 Mayıs 2013 01:03

Düşünce Rezonansı

maaşlar kurumlara göre pek değişmiyor üç aşagı beş yukarı aynı sayılır

22 Haziran 2013 11:02

cherground

güncellll lütfen...

22 Haziran 2013 14:51

omer484

hocam gençlik ve spor bakanlığında çalışıyorum spor genel müdürlüğü bize bağlı sorularınız varsa alayım

22 Haziran 2013 15:30

tewar

Merhaba gençlik sporda yeni başlayan bekar mühendis maaşı ne civarda ?

Toplam 135 mesaj