Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : supporters.turkona
25 Haziran 2013 14:22

soniibfli

arada 6 lira fark var zaten iki kıdem arası 15-20 yıl var demek ki 1 liradan daha az

25 Haziran 2013 19:17

t800

Arkadaslarin benim soyledigim net rakamlardir. Cunku kendimde maas yaptim . Telden girdigim icin linke bakamiyorum .

25 Haziran 2013 19:45

emreciksin

puanım 74 bölümüm antrenörlük. memurluk mu antrenörlük mü ? yardımcı olurmusunz

25 Haziran 2013 20:30

t800

puanım 74 bölümüm antrenörlük. memurluk mu antrenörlük mü ? yardımcı olurmusunz

emreciksin, 1 yıl önce - Alıntıya git

Antronor memurdan daha fazla maas alir. Sef gibi maas alir . Tabiki antronorluk yazin. Zaten memurluk gelmez sanmiyorum

26 Haziran 2013 12:30

vol89

spor genel müdürlüğünün her ilde şubesi bulunduğu için tayin konusunda sıkıntı çıkarmazlar. yükselme durumu açılacak olan sınavlara bağlı belli bi çalışma yılı istiyorlar bu da sanırım 7 yıl... iş yoğunluğu oyle çok fazla olmaz orta seviyede

omer484, 1 yıl önce - Alıntıya git

ömer ve t800 aslında tercih yapacak olup milleti kandırmaya çalışan tiplerden değilsiniz çok sağ olun belli ki harbiden iştesiniz ve milleti aydınlatmaya çalışıyorsunuz

LÜTFEN CEVAP VERİN BENİM İÇİN ÇOK ÇOK ÖNEMLİ KAFAYI YİCEM sorularım şöyle

1ben izmirde yaşıyorum ve tabii ki şu anki düzenimi bozmak istemiyorum izmir sgmyi yazdım ve atandım diyelim tayin istemesem de zorla tayin yaptırma oluyor mu(gümrük gibi)?

2 sgmde bilg. işletmeni ne iş yapar bilg.tamiriyle ilgilenir mi yoksa sadece bilgileri bilgisayara mı girer?

3 t800 izmir malum büyükşehir(pers.çok ama maç da çok) sence izmirde maç görevi zorla mı olur yoksa isteyen mi gider?

İLK 2 SORU ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN CEVAP VERİN

26 Haziran 2013 12:35

vol89

bu arada benim puanda sıkıntı yok 94 zaten bunun için geçen atamada manisada bölümümü yazmadım

26 Haziran 2013 12:36

vol89

izmirde kadro açılır da pişman olurum diye yine açılmadı hatta ege bölg. açılmadı

26 Haziran 2013 12:38

vol89

sözlş. kadro da geldi artık sorularıma uygun cevap alırsam yazcam gibi

26 Haziran 2013 13:18

omer484

ömer ve t800 aslında tercih yapacak olup milleti kandırmaya çalışan tiplerden değilsiniz çok sağ olun belli ki harbiden iştesiniz ve milleti aydınlatmaya çalışıyorsunuz

LÜTFEN CEVAP VERİN BENİM İÇİN ÇOK ÇOK ÖNEMLİ KAFAYI YİCEM sorularım şöyle

1ben izmirde yaşıyorum ve tabii ki şu anki düzenimi bozmak istemiyorum izmir sgmyi yazdım ve atandım diyelim tayin istemesem de zorla tayin yaptırma oluyor mu(gümrük gibi)?

2 sgmde bilg. işletmeni ne iş yapar bilg.tamiriyle ilgilenir mi yoksa sadece bilgileri bilgisayara mı girer?

3 t800 izmir malum büyükşehir(pers.çok ama maç da çok) sence izmirde maç görevi zorla mı olur yoksa isteyen mi gider?

İLK 2 SORU ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN CEVAP VERİN

vol89, 1 yıl önce - Alıntıya git

yorumların için teşekkürler :)

elimizden geldiğince bildiğimiz konularda yardımcı olmaya calışıyoruz..

sorularının cevabını verecek olursak !

1) zorla tayine zorlamazlar seni merak etme tabi şu anki sisteme göre. yarın öbür gün bi rotasyon yapıp yer değişimi yaptırırsalar ona bişi diyemem. sorunun bugüne göre cevabı hayır yapamazlar :)

2)bilgisayar işletmenleri bilgisayar tamiri yapmazlar. daha çok bilgisayara veri girişlerinde kullanılıyor bu kadro.

3)t800 e somuşsun o cevaplar bunu da :)

hadi hayırlı işler :)

26 Haziran 2013 13:20

adaymemure14

sgm de ilçede çalışma gibi bi durumvar mı ? ya da tesislerde ..şimdi biz atanırsak çalışmayerimiz ne

26 Haziran 2013 13:21

adaymemure14

ilmüdürlüğündeki bina da mı çalışacağız yoksa ilçede bi yere mi verirler ilçede bi tesise vs ?

26 Haziran 2013 13:24

omer484

tercih vereceğiniz il müdürlüğünü arayıp sorun memurları nerde görevlendiriceksiniz diye?

26 Haziran 2013 13:26

adaymemure14

anladımteşekkürle

26 Haziran 2013 13:53

t800

Izmirde calisan bir arkadasim vardi. Orda mac gorevlerinin kapisildiginu soylemisti. Onun icin istemezseniz yazmazlar.

26 Haziran 2013 13:55

t800

ilmüdürlüğündeki bina da mı çalışacağız yoksa ilçede bi yere mi verirler ilçede bi tesise vs ?

adaymemure14, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bir cok kisi sordu bunu bende bayadir hep ayni seyi soyluyorum :) il mudurluklerinin ilce mudurlugu kadrosu yoktur. Sizi ilceye veremez. Merkezde calisacaksiniz.

27 Haziran 2013 11:48

bilgkalfa

İlçeye nasıl veremiyor ki, ilçelerdeki işleri kim yapıyor ? Bizim kurumun en büyük sorunu zaten ilçelerde kadro ve bütçe olmaması ilçe müdürü kadrosu var sadece o nun da maaşı il müd.'den yatıyor zaten. ilçelerde çalışan memur yada bekçi bakıcılar da il mrk den geliyor.

Şöyle söylersek daha doğru olur herhalde İl müdürlükleri ilçeye personel vermek istemez hele kadrolu personeli hiç vermek istemez. Hatta ilçelerde çalışmak için ciddi bir ısrar gerekebilir.

27 Haziran 2013 11:58

taka3461

trabzon ordu samsun gelir mi acaba 88 puana bilg iştm

27 Haziran 2013 12:23

t800

İlçeye nasıl veremiyor ki, ilçelerdeki işleri kim yapıyor ? Bizim kurumun en büyük sorunu zaten ilçelerde kadro ve bütçe olmaması ilçe müdürü kadrosu var sadece o nun da maaşı il müd.'den yatıyor zaten. ilçelerde çalışan memur yada bekçi bakıcılar da il mrk den geliyor.

Şöyle söylersek daha doğru olur herhalde İl müdürlükleri ilçeye personel vermek istemez hele kadrolu personeli hiç vermek istemez. Hatta ilçelerde çalışmak için ciddi bir ısrar gerekebilir.

bilgkalfa, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ilcelerde ne iş varki ? Bitane vekaletin ilce muduru olur yanindada 3-5 tane hizmet alimi olur. Salon veya stadin bakimini onlar yapar. Ilcede baska iş olmazki. Lisanslar ilde yapilir. Ihaleler ilde yapilir. Fiksturler ilde yapilir. Ee ilceye ne iş kaldi.

28 Haziran 2013 21:00

nesli_06

arkadaşlar merhaba ben şuan sözleşmeli katibim ama inş. kadroya geçecez ben gençlik ve spor bakanlığına geçmeyi istiyorum ama zabıt katibi kadrosuyla geçebilirmiyim bir de çalışma şartları nasıl ankara merkez bakanlık için soruyorum her yere servis var mı çalışma yoğunluğu ortam nasıl yardımcı olurmusunuz?

28 Haziran 2013 21:26

t800

arkadaşlar merhaba ben şuan sözleşmeli katibim ama inş. kadroya geçecez ben gençlik ve spor bakanlığına geçmeyi istiyorum ama zabıt katibi kadrosuyla geçebilirmiyim bir de çalışma şartları nasıl ankara merkez bakanlık için soruyorum her yere servis var mı çalışma yoğunluğu ortam nasıl yardımcı olurmusunuz?

nesli_06, 1 yıl önce - Alıntıya git

Gsb de zabit katibi kadrosu yok. Fakat memur olarak falan gecebilirsiniz ama cok saglam torpil lazim sizin durum icin. Gsb de her yere servis vardir ankarada . Yemekte vardir. Servis ucretsiz yemek ayda 40 liradir. Fazla yogun bir bakanlik degil. Bazi arkadaslar dizi bile izliyor :) ben memnunum iş yerimden .

Toplam 136 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?