Editörler : Lanet

t800
Genel Müdür
03 Temmuz 2013 13:15

Kim bilir hangi mantıkla aldılar. Maç görevlerinde ise birşey yapmıyorsunuz.

rbalkan, 11 yıl önce

Ayrıca memur tercihi yaptım ancak şartlarda beden eğitimi ve spor lisans programından mezun olmak yazıyordu. Madem benim okuduğum okulla alakam olmayacak neden böyle bir şart koyuyorlar?

03 Temmuz 2013 13:44

Selamun Aleykum,

Gençlik ve Spor il Müdürlüğünde görev yapan arkadaşımız var mı..?

Bazı konularda bilgi edinmek istiyorum kardeşler..!

Kumsal42
Aday Memur
04 Temmuz 2013 03:38

Kaside Buradaki herkes Spor da çalışıyor

gökçe91
Aday Memur
04 Temmuz 2013 08:51

merhaba arkadaşlar yazdıklarıızı okuyorum da maç görevi nedir

omer484
Aday Memur
04 Temmuz 2013 09:25

başlığı iyice araştırırsanız maç görevleri hakkında yeterli bilgiyi bulursunuz.

gökçe91, 11 yıl önce

merhaba arkadaşlar yazdıklarıızı okuyorum da maç görevi nedir

04 Temmuz 2013 10:26

Peki kardeşim, Başka kurumdan bu kuruma geçiş yapabilir miyiz..?

Kumsal42, 11 yıl önce

Kaside Buradaki herkes Spor da çalışıyor

Kumsal42
Aday Memur
04 Temmuz 2013 10:54

Geçmek istediğin yerde boş kadro var ve çalıştığınız kurum da size muvafakatınızı verirse hemen geçebilirsiniz

KASİDE-İ BÜRDE, 11 yıl önce

Peki kardeşim, Başka kurumdan bu kuruma geçiş yapabilir miyiz..?

04 Temmuz 2013 12:27

Peki kardeşim, bilgin için teşekkur ederim

Son olarak, Eş ve Çocuk yardımı almayan, Memuriyette 3 yılını doldurmuş bir v.h.k.i. Ne kadar maaş alabilir bu kurumda Ortama bir şey söyleyebilir misin..?

matcıgoz
Aday Memur
04 Temmuz 2013 20:19

arkadaşlar sgm ye bilgisayar işletmeni olarak atandım. başvuru nasıl yapacagım gideceğim yeri nasıl öğreneceğim bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olur musunuz

omer484
Aday Memur
04 Temmuz 2013 20:22

internet sitesini takip edin

matcıgoz, 11 yıl önce

arkadaşlar sgm ye bilgisayar işletmeni olarak atandım. başvuru nasıl yapacagım gideceğim yeri nasıl öğreneceğim bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olur musunuz

adaletsiz_olma
Daire Başkanı
06 Temmuz 2013 12:54

ilçe gençlik ve spor müdürünün eline ne kadar geçiyor. birde ilçe müdürü başka illere tayinde sorun yaşıyor mu? cevaplayan olursa şimdiden teşekkür ederim..

Asksehri
Memur
06 Temmuz 2013 15:11

ARANIZDA İSTATİSTİKÇİ OLARAK BU KURUMDA ÇALIŞAN VARMI ONLARIN MAAŞI NEKADAR OLUR ARKADAŞLAR

hakikat71
Aday Memur
12 Temmuz 2013 10:40

İtfaiye Eriyim. Gençlik ve Spor Bakanlığına 8 ay önce kendimi istettim ama kurumumdan muvafakat alamadım. Şu an kazanılmış emsal bir dava var. Bende mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Kendimi tekrar istetmeme gerek var mı?

hatcee-e
Aday Memur
12 Temmuz 2013 14:21

t800 ve ömer 484 yorumlarınızı ve cevaplarınızı okudum bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. benim size bi sorum olacak şuan ben üniversitede bil.işlt. olarak çalışıyorum inşallah evlilik dolayısıylan istanbula gideceğim ordada üniv. tercih etmek istemiyorum yorumlarınızı okuyunca gençlik ve spor bakanlığının personeli olmak istiyorum..sizce gsb mi yoksa sgm mi ? idari personel olarak hangisi daha iyi olur ( çalışma ortamı-iş yükü v.b.)ayrıca ileriki zamanlarda eşimden dolayı nakil tayin olayı olacak o yüzden sizin fikrinizi almak istiyorum.

hatcee-e
Aday Memur
12 Temmuz 2013 15:48

t800 yorumlarınızı ve cevaplarınızı okudum bizleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. benim size bi sorum olacak şuan ben üniversitede bil.işlt. olarak çalışıyorum inşallah evlilik dolayısıylan istanbula gideceğim ordada üniv. tercih etmek istemiyorum yorumlarınızı okuyunca gençlik ve spor bakanlığının personeli olmak istiyorum..sizce gsb mi yoksa sgm mi ? idari personel olarak hangisi daha iyi olur ( çalışma ortamı-iş yükü v.b.)ayrıca ileriki zamanlarda eşimden dolayı nakil tayin olayı olacak o yüzden sizin fikrinizi almak istiyorum.

t800, 11 yıl önce

Cevap verdim sorularına. Rica ederim.

hatcee-e
Aday Memur
12 Temmuz 2013 15:50

ömer 484 yorumlarınızı ve cevaplarınızı okudum bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. benim size bi sorum olacak şuan ben üniversitede bil.işlt. olarak çalışıyorum inşallah evlilik dolayısıylan istanbula gideceğim ordada üniv. tercih etmek istemiyorum yorumlarınızı okuyunca gençlik ve spor bakanlığının personeli olmak istiyorum..sizce gsb mi yoksa sgm mi ? idari personel olarak hangisi daha iyi olur ( çalışma ortamı-iş yükü v.b.)ayrıca ileriki zamanlarda eşimden dolayı nakil tayin olayı olacak o yüzden sizin fikrinizi almak istiyorum.

omer484, 11 yıl önce

hocam gençlik ve spor bakanlığında çalışıyorum spor genel müdürlüğü bize bağlı sorularınız varsa alayım

t800
Genel Müdür
13 Temmuz 2013 16:12

Tayin istiyorsaniz sgm tabiki. Cunku gsb nin tasrasi yok. Kurumlar arasi gecis yapmaniz gerekir gsb den gitmek icin. Diger turlu gsb cakili kadrodur.

hatcee-e, 11 yıl önce

t800 yorumlarınızı ve cevaplarınızı okudum bizleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. benim size bi sorum olacak şuan ben üniversitede bil.işlt. olarak çalışıyorum inşallah evlilik dolayısıylan istanbula gideceğim ordada üniv. tercih etmek istemiyorum yorumlarınızı okuyunca gençlik ve spor bakanlığının personeli olmak istiyorum..sizce gsb mi yoksa sgm mi ? idari personel olarak hangisi daha iyi olur ( çalışma ortamı-iş yükü v.b.)ayrıca ileriki zamanlarda eşimden dolayı nakil tayin olayı olacak o yüzden sizin fikrinizi almak istiyorum.

hatcee-e
Aday Memur
18 Temmuz 2013 00:01

t800 teşekkürler..

t800, 11 yıl önce

Tayin istiyorsaniz sgm tabiki. Cunku gsb nin tasrasi yok. Kurumlar arasi gecis yapmaniz gerekir gsb den gitmek icin. Diger turlu gsb cakili kadrodur.

antrenor-55
Aday Memur
03 Eylül 2013 11:10

slm arkadaşlar,bende samsun gsm de çalışıyorum,işçiyim fakat aldığımız maaş 1300tl,bunuda anlamıyorum,herkes 2000tl lerden bahsediyor bu nasıl oluyor ....bilgisi olanlar cvplasın

edebiyatci22
Başbakan Müsteşarı
04 Eylül 2013 12:58

Arkadaşlar gençlik ve spor bakanlığında edebiyattan atanan bir UZMAN YARDIMCISI ne kadar maaş alır ilk girer girmez

Birde ne iş yapar Edebiyattaki uzman yardımcısı lütfen bilgi verin

şimdiden saolun

Toplam 161 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi