Editörler : Pangaea

publec.45
Yasaklı
19 Mayıs 2013 12:52

yurtkur hakkında neler biliyosun malum en son alımda 4001 aldı bide neden kyk :)

mk47, 11 yıl önce

il özel idare- belediye- yurtkur

mk47
Daire Başkanı
19 Mayıs 2013 13:00

şayet iibf alırsa tercih ederim... rahat iş sorumluluğu az parası sgkda çalışan memurlardan az değil

dersata
Daire Başkanı
20 Mayıs 2013 21:10

editörüm,bir sorum olucak.icra memurluluğu her il ve ilçe de var mı?yani bir yere atandıktan sonra diğer kurumlar ve memurluklar gibi rahat rahat tayin isteyebilir miyiz?

şimdiden teşekkürler

Adversary, 11 yıl önce

Bilgiler için teşekkürler editim..

kıskıs
Memur
21 Mayıs 2013 08:22

torpilin yoksa sgk'da tayini unut gitsin. sağlık ve eş durumu hariç...

dersata, 11 yıl önce

editörüm,bir sorum olucak.icra memurluluğu her il ve ilçe de var mı?yani bir yere atandıktan sonra diğer kurumlar ve memurluklar gibi rahat rahat tayin isteyebilir miyiz?

şimdiden teşekkürler

dersata
Daire Başkanı
21 Mayıs 2013 12:28

sgk da memur olarak çalışan bir arkadaşımın dediğine göre tayin aday memurluk zamanında da olabiliyormuş.ayrıca 2 yıl önce mardin sgk ya atanan arkadaşım şu anda memleketine geri geldi tayinle.evli değil ve bildiğimkadarıyla sağlıkla ilgili bir problemi yok

kıskıs, 11 yıl önce

Morningrise7
Müsteşar
22 Mayıs 2013 08:56

bende küsüratla kaçırmıştım 0.2 yle istanbul icrayı şuanki şartlarımın çok altında mevcut durumuyla.

ama yakın bir arkadaşımdan duyduğum a kadro olayı gerçekleşecek gibi (sosyal güvenlik icra uzmanlığı adı altında) he benim zamanımdada a kadro diyorlardı hala sürüyor aynı hikaye umarım gerçekleşir de çünkü dünya kadar puan alıp bu uğurda yakan insanlar var durum adaletsiz.

Roca Redonda
Yasaklı
22 Mayıs 2013 09:05

Bu dediğin her yer için geçerli editör.

kıskıs, 11 yıl önce

mlhcng
Kapalı
01 Haziran 2013 12:29

gerçekten ağır sorumluluk gerektiren bir iş miş. madem bu kadar az kazanıyor bu kadar riskli millet geçen kasımda 90 la atanda buralara bunu da anlamıs değilim

3454
Aday Memur
22 Haziran 2013 15:20

30 yaş şartı göremedim bazı arkadaşlar icra memurluğu için 30 yaş şartı yazmış.Bilgisi olan...

ERM.
Yasaklı
22 Haziran 2013 16:07

Bize boyle cile dolu bir hayat yasatan;kopegin onune kemik misali kadrolari reva goren kim varsa olusunu-dirisini;colugunu-cocugunu,anasini- bacisini...

mikrooooop
Şef
22 Haziran 2013 21:31

sen bilgi vermemişsin ki kurum kötüleyip durmuşsun , sanıldığı gibi değil o böyle değil şu böyle değil

ocan34
Genel Müdür
22 Haziran 2013 22:14

Yazıda katılmadığım bir kaç nokta var. Küfür tehdit darp rutin demiş arkadaş. Çok abartmis. Bunlar kesinlikle istisna şeyler. 2 senedir icra memuruyum henüz kimse darp etmedi. Küfür ve tehdit oldu birkaç kez. Bankaya yatan paraları işlemek icra memurunun gorevi değildir. Gorev taniminda da yoktur. Bunu yapan icra servisleri varsa bu onların etkinsizliginden kaynaklanır.

mikrooooop
Şef
22 Haziran 2013 22:17

abatmışta da abartmış bilgi vermek değilde işte özetle bu işi yapmayın demek istemiş

ocan34, 11 yıl önce

Yazıda katılmadığım bir kaç nokta var. Küfür tehdit darp rutin demiş arkadaş. Çok abartmis. Bunlar kesinlikle istisna şeyler. 2 senedir icra memuruyum henüz kimse darp etmedi. Küfür ve tehdit oldu birkaç kez. Bankaya yatan paraları işlemek icra memurunun gorevi değildir. Gorev taniminda da yoktur. Bunu yapan icra servisleri varsa bu onların etkinsizliginden kaynaklanır.

07mercan07
Aday Memur
22 Haziran 2013 22:59

ocan34 sende biraz bilgi verirsen sev

mehmet177
Şef
22 Haziran 2013 23:47

sgk icra memuru genellikle dosya uzerinde mi calisiyor yoksa icraya vs de gidiyor mu :)

kartal uçan
Kapalı
23 Haziran 2013 00:00

Icra takip dosyasının kapanması ve borcun tahsili için ne gerekiyorsa:) online haciz veya fiili haciz gerekirse ikiside. Dışarı göreve çıkma hususunda gördüğüm kadarıyla bir tedirginlik var ancak böyle birşeye gerek olmadığını söyleyebilirim.

mehmet177, 11 yıl önce

sgk icra memuru genellikle dosya uzerinde mi calisiyor yoksa icraya vs de gidiyor mu :)

23 Haziran 2013 00:37

arkdaslar puan 86 sgk ıcra memurlugunu dusunyorum gelme olasılıgı nedr sıce sehır ayırt etmıyorum cok yuksek kapatan sehırlerı yazmycam..

23 Haziran 2013 00:38

bıde sureklı ıcraya gdılıyormu acaba bı bayanım sonucta cok zor olurmu benım ıcın ? bıde ıcrada ıyılestrme yenıden gelebılrmı ole bı solentı var sankı

atanmalıyımm, 11 yıl önce

arkdaslar puan 86 sgk ıcra memurlugunu dusunyorum gelme olasılıgı nedr sıce sehır ayırt etmıyorum cok yuksek kapatan sehırlerı yazmycam..

ekonomist1659
Genel Müdür
23 Haziran 2013 00:39

popülaritesi düştü gelebilir size

666 dan önce çok popülerdi

şimdi havası indi

atanmalıyımm, 11 yıl önce

23 Haziran 2013 00:42

havası ınsede artık mecbur terch etcez :( sızce etmelımıyım ıcrayı..yorumlar hep degısıyo kımısı cok zor dıyo kımısı de ole cok ıcraya cıkılmıyo dıyo sızce nasıl bı fıkrınız varmı ?

ekonomist1659, 11 yıl önce

popülaritesi düştü gelebilir size

666 dan önce çok popülerdi

şimdi havası indi

Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi