Editörler : swat3410
05 Mayıs 2013 13:51

Elazığ ve ilçeleri hakkında bilgi lütfen (şarktan şarka tayin oldum)

arkadaşlar şu anda şırnakta görev yapmaktayım ikinci şark ve bazı sebeplerden dolayı elazığı istedim ve geldi merkez ve ilçeler hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum sizrice ve kovancılar nasıl lojman ve kiralık ev durumları nasıl sosyal hayat nasılokul durumu nasıl yardımcı olursanız sevinirim şimdiden yorumlar için teşekkürler....

polisyunus06
Aday Memur
05 Mayıs 2013 14:38

arkadaşlar lütfen görev yapanlar yardımcı olsun lütfen

sedir23
Kapalı
05 Mayıs 2013 14:46

elazığ merkez çok iyi, ilçe olursa sivrice, keban, baskil rahattır

Karamatem
Memur
05 Mayıs 2013 17:38

Diğer Arkadaşların dediği gibi , Keban 5000 nüfuslu malatyaya 100 km elazığa 45 km asayiş olayı çok az fırat baraj nehir su alabalık :) çok gidip geldiğimizden görev yapılcak bir yerdir..Baskil Yine Aynı Malatyaya 50 km falan çok yakın elazığa tahmini 50 km kaysısı ile ünlü keban kadar sosyal olamazsın ama görev yönünden sıkıntı yok , sivrice yine en iyilerinden sivrice gölü hazarbaba kayaktesisleri yazın çok hareketli olur göl çevresi asayiş olayı olacağını sanmıyorum , en büyük ilçeleri bingöl üzerinde ki kovancılar ve karakoçandır , kovancılar elazığa 60-70 km hafızam yanılsmıyor ise 20-25 bin nufusu var ne ararsan bulursun , kovancılar sise elazığa 100 km bingöle 50-60 km mesafede 15-20 bin nufusu var yine ne istersen bulursun biraz diğer ilçelere göre ceraimi fazla diye biliyorum , arıcak ve alacakayı ve paluyu pek bilmem hiç görmedim Allah düşürmesin , diyarbakır yolu üzerinde sivriceden sonra maden gelir 2 dağın arası bir yer yoldan geçerken dikkatimi çekiyorda 4500 falan nufusu var araç içine pek giremez çok dağlık yol üzeri olması avantaj.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi