Editörler : swat3410

Yasaklı
10 Mayıs 2013 19:30

Tayinle alakalı dikkat herkesin fikrini almak istiyorum

Öncelikle tüm arkadaşların yeni tayin yeri hayırlı olsun. Bilgisi olan arkadaşlara bi soru sormak istiyorum.
Bi arkadaşım A şark ilinde göreve başladı ve bu tayin döneminde yine başka şark illerini tercih etti.
1. tercih = B sark ili
2. tercih = C sark ili
arkadaşa 2 tercihi gelmiş şimdi bunu değiştirip 1. tercihine gitme olasılıgı var mıdır varsa nasıl olabilir. Çünkü arkadaş böyle bişeyin olabileceğinden bahsediyor bende tayin yerin belli olmuş artık nasıl olacak diyorum..!

manfly
Yasaklı
10 Mayıs 2013 20:14

Hiç kimsenin bi fikri yok mu.?

kry06
Aday Memur
10 Mayıs 2013 20:25

sen tam anlatamamışsın yada anlamadım illeri falan açık açık bakalım

manfly
Yasaklı
11 Mayıs 2013 00:14

gncl

turu44
Şube Müdürü
11 Mayıs 2013 03:02

Tayin yeri açıklandı mi geri degistiremezsin bizde becayiş olayı yoktur.

tentakül
Daire Başkanı
11 Mayıs 2013 10:38

bu arkadaş ilk şark görevini bitirmiş ,2. şarkıda yapmak için birdaha tercihte buunmuş ancak 1. tercihi gelmemiş 2. tercihi gelmiş,2.tercihin gelmişse bunu 1. tercih olarak degiştirmen imkansız,çok büyük torpilin olursa seni geçici görevle gönderirler( istanbuldan ankaraya gideni gözümle gördüm hem de kuradan ist çekmişken :)) ya da memur bir eş bulursun 1. yazdıgın şehirden bir defaya mahsus onun yanına gidebilir arkadaş, umarım dogru anlamışımdır

tylol07
Aday Memur
11 Mayıs 2013 11:19

eşii 5 yıllık öğretmen olan biri: misal polisin tayini mardin e çıktı,eşi de meb iller arası isteğe bağlı olarak van ilini tercih etti.ögretmen olan eşi nin yanına mardın iline başlamadan van iline eş durumundan isteyebılırmi?

öğretmen polise tabii diye bişey var diyorlar ama bu şekilde olan yapan duyan var mı?

bazı yorumlarda bir defa polis eşine tabii oluyormuş diye yazılmış bilgisi olan varsa cvplarsa sevınırım...

tentakül, 11 yıl önce

bu arkadaş ilk şark görevini bitirmiş ,2. şarkıda yapmak için birdaha tercihte buunmuş ancak 1. tercihi gelmemiş 2. tercihi gelmiş,2.tercihin gelmişse bunu 1. tercih olarak degiştirmen imkansız,çok büyük torpilin olursa seni geçici görevle gönderirler( istanbuldan ankaraya gideni gözümle gördüm hem de kuradan ist çekmişken :)) ya da memur bir eş bulursun 1. yazdıgın şehirden bir defaya mahsus onun yanına gidebilir arkadaş, umarım dogru anlamışımdır

tentakül
Daire Başkanı
11 Mayıs 2013 11:31

dogrudur evet 1 kerelige mahsus olabiliyor,çok arkadaşım oldu malatya sivas gibi torpilli yerlere eş tayiniyle torpilsiz giden

tylol07, 11 yıl önce

eşii 5 yıllık öğretmen olan biri: misal polisin tayini mardin e çıktı,eşi de meb iller arası isteğe bağlı olarak van ilini tercih etti.ögretmen olan eşi nin yanına mardın iline başlamadan van iline eş durumundan isteyebılırmi?

öğretmen polise tabii diye bişey var diyorlar ama bu şekilde olan yapan duyan var mı?

bazı yorumlarda bir defa polis eşine tabii oluyormuş diye yazılmış bilgisi olan varsa cvplarsa sevınırım...

tentakül
Daire Başkanı
11 Mayıs 2013 11:35

hatta daha geçenlerde diyarbakırdan eş tayiniyle erzuruma giden bir arkadaşla konuştum

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi