Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : yumurcaka_durmazTürkçeci0505
13 Mayıs 2013 21:32  

Kapalı
Parayla Alınan Yüksek Lisansa Verilen Puanı İstemiyoruz.Parayla Yöneticilik mi Satılıyor

Sınavı kazanarak,tezli bitirilen yüksek lisans dışındakilere puan vermek PARAYLA YÖNETİCİLİĞİ SATMAKTIR.

Bir kısım sendika bunun böyle olacağını biliyordu ve hemen hemen her ilde 2500-3000 tlye YÜKSEKLİSANS DAĞITTI.

YOK ÖYLE YAĞMA

13 Mayıs 2013 21:39

sinemkur
Kapalı

AH SENDİKALAR AH

13 Mayıs 2013 21:57

kral7255

kesınlıkle haklısın.ek-1 e hayır.mudur yardımcıları ıcın sadece sınavlı atama olması lazım

13 Mayıs 2013 22:03

hakankarakuş

çok haklısınız, ikinci öğretim okuyan lisans mezunlarını istemiyoruz, parayla öğretmen mi olunur, Allah akıl fikir versin!

13 Mayıs 2013 22:06

Yapamayacağım

Okul yöneticileri öncelikli olarak yüksek lisanslı olmalıdır, tezli ve yönetim alanında olursa öncelikli olmasi lazım.Parayla yapılan yüksek lisans ifadesine ise katılmıyorum, devlet universitelerinde tezsiz yapan arkadaşlarım var en az tezliler kadar çalışıyorlar, bahsettiğiniz kadar kolay değil herşey.

13 Mayıs 2013 22:11

aliyukarı

sinemkur musun nesin tezli olunca doçent mi olcaz biz bilip bilmeden konuşma ulaşamıyosun pis diyosun ne kadar gereksiz başlık var işine göre açmışsın biz tezsiz bitirdik hemde devlet üniversitesinde sonuçta üniversitede hoca olmayacağız önce sen bunu anla sende git oku elinden alan yokkk tabi kapasite meselesi sende tezsiz okuyacak kapasite de yoook sanırım yırtınıp duryon öle

13 Mayıs 2013 22:13

sinemkur
Kapalı

Okul yöneticileri öncelikli olarak yüksek lisanslı olmalıdır, tezli ve yönetim alanında olursa öncelikli olmasi lazım.Parayla yapılan yüksek lisans ifadesine ise katılmıyorum, devlet universitelerinde tezsiz yapan arkadaşlarım var en az tezliler kadar çalışıyorlar, bahsettiğiniz kadar kolay değil herşey.

Yapamayacağım, 1 yıl önce - Alıntıya git

yapamayacağım

sen her zaman torpilden yanasın

sen devrin adamısın

seni biliyorum sana bişey demiycem

yürü sen git işine

13 Mayıs 2013 22:15

sinemkur
Kapalı

Arkadaşım terbiyesizlik yapmayın

Devlet üniversitesinden aldım diyorsunuz

Hemde parayla alınan yükseklisansı destekliyorsunuz

sizler yalancının ağbabasısınız.

13 Mayıs 2013 22:18

sinemkur
Kapalı

sinemkur musun nesin tezli olunca doçent mi olcaz biz bilip bilmeden konuşma ulaşamıyosun pis diyosun ne kadar gereksiz başlık var işine göre açmışsın biz tezsiz bitirdik hemde devlet üniversitesinde sonuçta üniversitede hoca olmayacağız önce sen bunu anla sende git oku elinden alan yokkk tabi kapasite meselesi sende tezsiz okuyacak kapasite de yoook sanırım yırtınıp duryon öle

aliyukarı, 1 yıl önce - Alıntıya git

Arkadaşım terbiyesizlik yapmayın

Devlet üniversitesinden aldım diyorsunuz

Hemde parayla alınan yükseklisansı destekliyorsunuz

sizler yalancının ağbabasısınız.

YÜKSEKLİSANSA KARŞI DEĞİLİM

HA BU ŞU ANLAMADA GELMEZ

YÜKSEK LİSANS YAPAN İYİ İADERCİLİK Mİ YAPAR?

KESİNLİKLE HAYIR

PUANINI ALDIN

SINAVA GİRDİĞİNDE EK1 Mİ VARDI?

BUNLARA MI KALDINIZ

13 Mayıs 2013 22:20

aliyukarı

sinemkur sen ne ayaksın bir kısım kişiler parayla almış diye niye bizimkilerde geçersiz olsun sen kaçırdın herhalde ondan yırtınıyon bu forumun şaklabanı sanırım sensin her yerde azarı işitmişsin

13 Mayıs 2013 22:22

aliyukarı

bizler sınavla atandık zaten yetkilikle beleşten atanmadık sen git onlarla uğraş burda gelmiş sınav puanın var başka bi haltın yok sanırım artistlik yapyon git sınavsız atamalara karşı çık

13 Mayıs 2013 22:26

sinemkur
Kapalı

sinemkur sen ne ayaksın bir kısım kişiler parayla almış diye niye bizimkilerde geçersiz olsun sen kaçırdın herhalde ondan yırtınıyon bu forumun şaklabanı sanırım sensin her yerde azarı işitmişsin

aliyukarı, 1 yıl önce - Alıntıya git

BEN KİMSEDEN AZAR YEMEM

BENİM BAŞLIKLARIM 100 KÜSUR DESTEKLE GİDER

SEN KENDİNE BAK.

SINAVDAN KAÇ ALDIN SEN?

SINAV PUANIN YETMİYOR MU?

SEN NE AYAKSIN?

KİMİN ADAMISIN?

PARAYLA ALINAN YÜKSEKLİSANS PUANINLA BİLE SENİN PUANINI GEÇERİM.ANCAK SEN VE SENİN GİBİLER MAÇ BAŞLADIKTAN SONRA DEĞİŞEN KURALLARLA HEDEFE GİDERSİN

AMA ALLAH BÜYÜK

13 Mayıs 2013 22:30

aliyukarı

geri zekalı sinemkur ben üç yıllık yönetciyim 94 puanla ilde derece yaptım senin başlığına maskotluk yapmaya devam et sen yırtın dur benim bişeyim yook diyeeeeeeee

13 Mayıs 2013 22:46

Yapamayacağım

Sinem kur , kendi kendine kuruyorsun birşeyler ama yazık. ..Sen Ales denilen bir sinav var ona gi 85 al sonra görüşelim.

13 Mayıs 2013 22:50

bsnck
Kapalı

sınav yok hoca yok yok ders yok.parayı başmışsın ek puan almak için .arkanda sarı sen ahirertinde şefaatçi çok:))ee gardaş nasıl sinecek içine milletin önüne geçmek.hani ayet hadis bağlıyordun her konuşmana.hadi ek puanı kaldırsınlarda görelim o eğğitime devam edecek cengaverleri.komik olmayın herkesin ipliği pazara çıktı.bu saatten sonra herkes pinokyooo

Toplam 14 mesaj