Editörler : crops35
«283284285286287288289290291292293294»

cenap ferit
Aday Memur
06 Mart 2015 09:19

karabük üniversitesinden iki kişi gitti. ben el sallayabildim sadece..

denizkolayli, 9 yıl önce

merhaba arkadaşlar üniversitelerden tayin isteyip alan varmı ( bir ihtimal )

denizkolayli
Aday Memur
06 Mart 2015 09:52

ee ozaman kardeşim demek ki üniversitelerde bu kanuna göre tayin isteye biliyorlarmış acaba emsal olarak başka üniversite kararları gösterilebilir mi

cenap ferit, 9 yıl önce

karabük üniversitesinden iki kişi gitti. ben el sallayabildim sadece..

cenap ferit
Aday Memur
06 Mart 2015 11:52

ben dpb yönetmeliği çıktığı ilk günden beri uğraşıyorum... ama bana muvafakat vermeyen kurum iki arkadaşa verdi... rektör siyasete atıldı... giderken bu iki kişiyide gönderdi... üniversitelerde tek ve son söz sahibi rektörler olunca kanun olsa da göndermeyebiliyor. mücadeleye devam... her kez ayrı ayrı uğraşmak zorunda üniversitelerde... kanun ve emsaller idareyi çok enterese etmiyor kanaatindeyim... dosyam mahkemede... olumlu sonuçlanırsa paylaşırım... emsal olarak kullanmak isteyenlere fayda sağlayabileceklere katkısı olur belki...

denizkolayli, 9 yıl önce

ee ozaman kardeşim demek ki üniversitelerde bu kanuna göre tayin isteye biliyorlarmış acaba emsal olarak başka üniversite kararları gösterilebilir mi

serdal45
Aday Memur
07 Mart 2015 06:57

Arkadaslar ben genel kurmaya atandim bu aday memur iken tayin istiyecegimi belirttim fakat bizde öyle bir şey yok dediler. Bu yasaya nereden ulaşabilirim?

rezzan44
Aday Memur
08 Mart 2015 09:54

slm arkadaslar mebde calisipta tayini cikan varmi

Bilgekaantolga
Kapalı
10 Mart 2015 10:29

aynen içişlerinde ki memurların bu tayin mağduriyetinin ehemen haber yapılması lazım. Müdürler kanun yönetmelik takmıyor. Orada yazan KADRO İMKANLARI TEŞKİLAT YAPILARI DİKKATE ALINIR yazınısı okuyor KADRO YOK deyip hemen RED cevabı veriyor.. YAZIK OLDU EDİTÖRLERDEN KONUNUN HABER YAPILMASINI İSYTİYORUZ...

ibrahim1204, 9 yıl önce

albenden de okadar meb gibi kararname lazım bize yaw neden böyle oldu yazık değilmi haber yapılsın istyoruzz editör

filizbysl
Aday Memur
10 Mart 2015 14:35

kanundakı 6 ay doldu yönetmelik çıkarma süresi doldu ve bağlı bulunduğumuz bakanlık yönetmeliği çıkarmadı.. kime şikayet için başvurnulur. savcılıkmı? bimer mi?

Osmannuriatt
Memur
10 Mart 2015 14:58

Bağlı bulunduğunuz bakanlık yönetmeliği çıkarana kadar, bu yönetmeliği göre işlemlerinizi yapabilirsiniz.

filizbysl
Aday Memur
10 Mart 2015 15:54

öyle olsa 6 aylık süre verilmezdi. düzenleme yapılmazsa eski yönetmeliğe göre işlem yapılacak demektir.

Osmannuriatt, 9 yıl önce

Bağlı bulunduğunuz bakanlık yönetmeliği çıkarana kadar, bu yönetmeliği göre işlemlerinizi yapabilirsiniz.

11 Mart 2015 08:45

Arkadaşlar; Engelli Öğretmen tayini hakkında son gelişmeler nedir. müracaatta bulunup ta, tayin olan

11 Mart 2015 08:46

Arkadaşlar; Engelli Öğretmen tayini için müracaatı kabul edilen ve cevap alan oldumu? Niçin paylaşm

oktay2323
Daire Başkanı
11 Mart 2015 09:49

Ben başvurdum halen cevap geşmedi.engelli öğretmen için danıştayın kararını da atıfda bulunarak tayin dilekçesini yazdıö.cevap geldiğinde paylaşacam burada inşallah

bulaşıkk
Yasaklı
11 Mart 2015 10:02

Yazın yapılacak tayinleri bekliyorum ben de.özür grubu atamasına bizi de eklerler inşallah

Doğan Şahan, 9 yıl önce

Arkadaşlar; Engelli Öğretmen tayini için müracaatı kabul edilen ve cevap alan oldumu? Niçin paylaşm

kykli
Aday Memur
11 Mart 2015 11:48

malesef şikayet edeceğiniz bir kurum yok. Etseniz de boşuna uğraşırsınız, diyelim ki dava açtınız, kurumunuzun avukatları yönetmeliğin ''kadro yapısı'' kısmını kullanarak davayı kazanacaklardır. Dava masrafları da size kalacaktır. Bu tamamı ile Aile Bakanının insanlarla dalge geçmesinden başka bir şey değildi, İşin özeti de şu, torpil arayın. Yönetmelik kanun bunlar bu ülkede kimsesi olmayanlar için geçerli olan şeyler değiller. Yeter ki torpiliniz olsun, en olmayacak yere anında yaparlar tayininizi.

filizbysl, 9 yıl önce

kanundakı 6 ay doldu yönetmelik çıkarma süresi doldu ve bağlı bulunduğumuz bakanlık yönetmeliği çıkarmadı.. kime şikayet için başvurnulur. savcılıkmı? bimer mi?

11 Mart 2015 17:34

Oktay Kardeşim, cevabın için teşekkürler

11 Mart 2015 17:36

Cevap yazdığın için teşekkürler...

oktay2323, 9 yıl önce

Ben başvurdum halen cevap geşmedi.engelli öğretmen için danıştayın kararını da atıfda bulunarak tayin dilekçesini yazdıö.cevap geldiğinde paylaşacam burada inşallah

tanermert
Aday Memur
12 Mart 2015 13:17

Üniversitede engelli olarak çalışıyoruz fakat başvurduğumuz diğer üniversitede hiçbir karşılığımız yok, üniversite becayişi kabul etmiyor buradan muvafakat alınsa bile karşı üniversite engelli olduğun için almıyor acil buna bir çözüm bulunması gerekiyor.

dontcallmyname
Aday Memur
13 Mart 2015 10:41

kadro yok deyip red etme diye birşey yok. kadro teşkilat yapısı demek. örneğin. sen havalimanında çalışıyorsun diyelim. havalimanı olmayan bir şehire engelliliğinden dolayı tayin istersen. kadro imkanı sebebiyle red edilirsin. veya kıyı emniyeti gibi bir yerde çalışıyorsun diyelim. tutupda iç anadoluya tayin istersen. yine kadro imkanından red yersin. kadro imkanından bu anlaşılır.

Bilgekaantolga, 9 yıl önce

aynen içişlerinde ki memurların bu tayin mağduriyetinin ehemen haber yapılması lazım. Müdürler kanun yönetmelik takmıyor. Orada yazan KADRO İMKANLARI TEŞKİLAT YAPILARI DİKKATE ALINIR yazınısı okuyor KADRO YOK deyip hemen RED cevabı veriyor.. YAZIK OLDU EDİTÖRLERDEN KONUNUN HABER YAPILMASINI İSYTİYORUZ...

D4RKC3R3M0NY
Memur
13 Mart 2015 12:18

Senin dediğin teşkilat yapısı oluyor.

Boş Kadro ise kurumlardaki personel sayıları ve ünvanları ile ilgili bir durum.

dontcallmyname, 9 yıl önce

kadro yok deyip red etme diye birşey yok. kadro teşkilat yapısı demek. örneğin. sen havalimanında çalışıyorsun diyelim. havalimanı olmayan bir şehire engelliliğinden dolayı tayin istersen. kadro imkanı sebebiyle red edilirsin. veya kıyı emniyeti gibi bir yerde çalışıyorsun diyelim. tutupda iç anadoluya tayin istersen. yine kadro imkanından red yersin. kadro imkanından bu anlaşılır.

Bilgekaantolga
Kapalı
13 Mart 2015 18:07

sevgili kardeşim kadro yok demeleri kurum içi tayinlerde oluyor. ben içişleri bknlındaym Edirne Valiliğinden Kars Valiliğine taiyin istiyorum tam bu noktada Oradaki müdür Amir her kimse yönetmelikte yazan KADRO İMKANLARI ve TEŞKİLAT YAPILARI DİKKATE ALINIR yazdığı için hemen kadromuz yok deyip RED cevabı veriyor... OLay budur....

dontcallmyname, 9 yıl önce

Toplam 6189 mesaj
«283284285286287288289290291292293294»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi