Editörler : "eskiyara"Pangaea

adınönemiyok
Yasaklı
20 Mayıs 2013 00:07

:)) öğretmenliğe dil uzatmak mı,yoksa kamurana dil uzatmak mı:)) olaylar yanlıs yansıtmakta uzerinize yok sizin,böyle devam edin bakalım o densiz soyka lafını ancak klavyeden yazabilen cok hesaplılar sizi:))

kamuran15
Müsteşar
20 Mayıs 2013 00:09

Kesinlikle bu siteden uzaklaştırılması lazım ...Haklısınız

Eğer ağzımızı bozup ta, ağır küfür etmemişsek, ki etmedik Kaşındığı kadar nisbeten kaşıdık..Öte yanda küfür adapsız lügat bir eğitimciye yakışmaz. Bu sabrın ise, yaptığımız işin mesleki sabrından olduğu vesslm.

E K S E L A N S, 11 yıl önce

İnşallah hocam.Kutsal öğretmenliğe dil uzatanları siteden atanlar, umre yapmış gibi sevaba girer.

20 Mayıs 2013 00:12

kamuran hocam bırakın cevap vermeyin.

yazsın yazsın gitsin.

adınönemiyok
Yasaklı
20 Mayıs 2013 00:12

o densiz soyka yazan agzına ben gereken cevapları vermez miyim ah ah bir bilsem su adresini...buradan yazın durun bakalım klavyeden delikanlılar,gördük verilen sözün tutulma durumuna kadar neler yaptıgınızı...İyi ki hic adabını bozmamıssın,o soyka lafını ben sana yedirmez miyim yakınlarında olsam bir düşün bakalım:))

kamuran15
Müsteşar
20 Mayıs 2013 00:15

Biz sizi suçlamıyoruz zaten hocam.

Öğretmen olmadığı iyi bilindiği halde, konu hakkında kendi fikrini belirtmek, paylaşmak yerine; her zaman yaptığı gibi, daima konuyu kişisel sataşma ve öğretmenleri tahrik ortamına yönelten ve bu tahrik tutumlarını sergileyen malum şahsı uyarmak maksadı ile tepkimizi dile getiriyoruz, şikayetimizi iletiyoruz. Allah iman aklı versin, daha ne diyelim...

despo_63, 11 yıl önce

başlığı açan kişi olarak şunları söylemek istiyorum herkes birbiri ile helalleşip konuyu burda kapatsın hakıkaten hiçbirimize yakışmıyo bunlar...

adınönemiyok
Yasaklı
20 Mayıs 2013 00:22

Siz gerekeni yapmıssınız hocam,ancak ben konunuzla gerek dalga gecilmesine,gerekse de baska konularla ilgili reklam malzemesi yapılmasına sessiz yapıda kalacak bir insan degilim.Bu yuzden,konu ile alakası olmayıp reklam yapanlar hakkında gerekli tedbirleri almıs olduk,konunun özünden sapılıp ,konu rehber ogretmenleri su anki sistemle yeterince yararlı bulmayan bir konuya baglanmaya calısılıyordu...Ondan sonra konular karıstı zaten,ancak emin olun bana bir uye gelmis su konu hakkında bir fikir bile belirtmissen uyeligimi silecegim diyor,ona herseyi kanıtlarıyla sunuyorum ve bırakın uyeligini silme mertligini gostermeyi,daha da ustume saldırıyor:))Allah boylelerinden herkesi korusun hocam

despo_63, 11 yıl önce

başlığı açan kişi olarak şunları söylemek istiyorum herkes birbiri ile helalleşip konuyu burda kapatsın hakıkaten hiçbirimize yakışmıyo bunlar...

kamuran15
Müsteşar
20 Mayıs 2013 02:25

Olur şey değil.! Yazıklar olsun...Vardı haberim 1-2 tanesinden, ancak; böyle hepsini bir arada görünce gerçekten şok içinde kaldım . Bunları derlediğiniz için elinize sağlık sizin sn hocam.

Her kıymetli öğretmen arkadaş yukarıdaki alıntıda verilen linklere girerek, "adınönemiolmayan" öğretmen düşmanı bu dersane memuru yada işsiz şahsın görüşlerine dair, mutlak surette oyunu (-) kullanmalı ve, şahsın yazılarını REFUSE etmelidir.

Bunlar da benden olsun ; 1-

http://forum.memurlar.net/konu/1788997/

2-

http://forum.memurlar.net/konu/1748557/

3- ARKAİNE eski ismi

http://www.memurlar.net/haber/294717/

Memur net anasayfada neler yazmış, lüffen bknz. bakalım ;

Yukardan arkadaşın alıntısındaki 1. LİNK ;

adınönemiyok 13 Şubat 2013 10:54

"Arkadaslar bu devlette memurluk anlayısıyla yapılan ogretmenlikten verim alınamamaktadır.Cunku gunumuz ogretmeninin derdi,dogudan batıya nasıl hemen kacarım,ek dersim ne kadar olacak,okul programımı nasıl yazdırayım ki bosta gunum kalsın( ki bu gunlere duruma gore nobet yazarsanız,ona da kızarlar,dolu gunlerine yazarsınız cok cok yoruluyoruz dersler verimsiz geciyor derler).Oecd raporları,sınavlardan sıfır cekenler,universiteye gitmek isteyenlerin mecburi dershaneye gitme durumları da ortada,yani anlayacagınız basarı diye birsey yok... Acilen ogretmene yapılan denetim arttırılmalıdır,performans sistemi getirilmelidir,cunku goruldugu gibi rekabet olmayan yerde hic bir gelisme yoktur,aksine git gide gerileyen,her daim dogudan kacmayı,arabaları,dizileri konusan, memur gibi 8-5 mesaisi olmayan, kar yagdı tatili, 15 gun tatili,3 ay tatili olan bir meslek ,ve egitimle ilgili hemen her rapor kan aglarken,yedekte de 350 bin oyuncu varken daha maaslar iyilestirilsin denmesin,halkın iyice gozune batmaya baslıyor bu basarı,bu kadar esnek calısma saatleri ve hala daha fazla daha fazla denmesi"

alıntıdaki 2. LİNK ;

adınönemiyok 21 Ocak 2013 14:25

eş atamaları dogudan batıya degil,batıdan doguya yapılacaktır o yuzden boş yere umutlanmasın bazıları.Cddi anlamda eşini gormek isteyen doguya gidecek,obur turlu kendi cıkarları icin cocukları ogretmensiz bırakıp batıda keyif catacak 'zerzevat' kısmı ogretmenlerin planları suya dusecek:)

alıntıdaki 3. LİNK ;

adınönemiyok 31 Ocak 2013 18:45

öğretmene zaten hersey bol kepçeden verilmiş zamanında,tatili,esnek calısma saatleri çalışma saatlerine karsılık maaşı...Daha ne olacak,ama tabi yeni atanan öğretmen kesimi hemen evlenip dogudan kacarım diye dusunuyor.Bu yuzden yeni ogretmen alımı gereksizdir,cunku alınanlar dogudan kacıp batıda gereksiz yıgılma yapmaktadır.Batıda o kadar cok yıgılma olmustur ki,depo ogretmen kavramı turemiştir,bu durumu hic bir iş yapmadan para kazanmaya benzetebiliriz... Aslında bundan sonraki sınavlarda bir ibare olmalı,o da ' goreve basladıgım gunden itibaren en az .... yıl dogu gorevi yapmayı kabul ediyorum' tarzında bir metin şık olmalıdır.Devlete atanana kadar aglayanlar,daha sonra her turlu hilekarlıgı yaparak dogudan batıya

Arkaine 12 Ekim 2012 11:34 (eski ismi )

arkadaslar zaten ogretmenler az bir işe gayet guzel para almaktadırlar.Neden az bir iş diyorum,yıllardır ogrenci ve veliler dershanelere mahkum edilmedi mi?Pisa ve oecd raporlarında da sondan 2 .yiz,bu da demektir ki cocuklara verilmesi gereken hicbirsey verilememiştir,on binlerce ogrenci 0 (sıfır) cekmiştir sınavlarda.Ne zaman ki bu tablolar duzelir,ogretmene belki o zaman bir maas zammı gelir.Zaten sırada bekleyen o kadar cok ogretmen var ki,begenmeyen cıkar yerine binlercesi bulunur...

Umarım ogretim elemanlarına guzel bir zam gelir,gercekten cabalayan didinen onlar,ogretmenler de yaptıkları iş karsılıgında ki sonucları da ortada gayet guzel para almaktadırlar...kacmaya calısıyorlar...Ve bu insanlar cocuklarımızı egitiyor,siz boyle hilekar insanlardan cocuklarınıza ne vermesini bekliyorsunuz?

alıntıdaki 4. LİNK ;

adınönemiyok 10 Mart 2013 22:57

Allah razı olsun boyle insanlar oldugu surece hala umut var demektir,burada bile hala ögretmenlerin doktorla kendini kıyaslama durumu var komik olmayın bence:) haber doktorlarla ilgili,ne ara hemen ogretmen konusunu araya sıkıstırdınız:))

• Ve daha farkında olmadıklarımız
  • Allah bu öğretmen düşmanlarına fırsat tanımasın, -Helâk olsun inşallah !
  • Siteden mutlak surette uzaklaştırılmasını talep edelim.
Katır Tırnağı, 11 yıl önce

http://www.memurlar.net/haber/337456/

http://www.memurlar.net/haber/329827/7.sayfa

http://www.memurlar.net/haber/334023/3.sayfa

http://www.memurlar.net/haber/348983/

kamuran15
Müsteşar
20 Mayıs 2013 12:05

Bizler senin öğretmen olmadığını iyi bildiğimiz halde ve fakat, görüşlerini belirtmen adına müsamahalı davranmak istedikçe,

Sen; DUR-DURAK TANIMADIN gün be gün iyice azıttın..!

Her kıymetli öğretmen arkadaş, aşağıda alıntısı verilen linklere girerek, "adınönemiolmayan" öğretmen antisempatizanı dersane memuru veya şimdilerde işsiz olan bu şahsın görüşlerine dair, mutlak surette oyunu (-) kullanmalı ve yine, bu yazıları REFUSE edilerek ilgili şahıs, -eğitim ve öğretmen menfaati icabı- site forumundan ivedilikle uzaklaştırlmalıdır.

Bu 3 link te benden gelsin ;

1- ttp://forum.memurlar.net/konu/1788997/

2- http://forum.memurlar.net/konu/1748557/

3- ARKAİNE eski ismi http://www.memurlar.net/haber/294717/

Bu aşağıdaki linkleri ise derlediği için "katır tırnağı" rumuzlu sn hocama teşekkürler.

1-http://www.memurlar.net/haber/337456/

2-http://www.memurlar.net/haber/329827/7.sayfa

3-http://www.memurlar.net/haber/334023/3.sayfa

4-http://www.memurlar.net/haber/348983/

MEMURLAR NET ANASAYFADA NASIL CİRİT ATMIŞ VE,

KAFASINA GÖRE ÖĞRETMEN AŞAĞILAMIŞ

(lüffen bir üstteki link içeriğine bknz. bakalım ; (bunları da kendim derledim)

(Yukarıdan anasayfa 1. LİNK ;

adınönemiyok 13 Şubat 2013 10:54

"Arkadaslar bu devlette memurluk anlayısıyla yapılan ogretmenlikten verim alınamamaktadır.Cunku gunumuz ogretmeninin derdi,dogudan batıya nasıl hemen kacarım,ek dersim ne kadar olacak,okul programımı nasıl yazdırayım ki bosta gunum kalsın( ki bu gunlere duruma gore nobet yazarsanız,ona da kızarlar,dolu gunlerine yazarsınız cok cok yoruluyoruz dersler verimsiz geciyor derler).Oecd raporları,sınavlardan sıfır cekenler,universiteye gitmek isteyenlerin mecburi dershaneye gitme durumları da ortada,yani anlayacagınız basarı diye birsey yok... Acilen ogretmene yapılan denetim arttırılmalıdır,performans sistemi getirilmelidir,cunku goruldugu gibi rekabet olmayan yerde hic bir gelisme yoktur,aksine git gide gerileyen,her daim dogudan kacmayı,arabaları,dizileri konusan, memur gibi 8-5 mesaisi olmayan, kar yagdı tatili, 15 gun tatili,3 ay tatili olan bir meslek ,ve egitimle ilgili hemen her rapor kan aglarken,yedekte de 350 bin oyuncu varken daha maaslar iyilestirilsin denmesin,halkın iyice gozune batmaya baslıyor bu basarı,bu kadar esnek calısma saatleri ve hala daha fazla daha fazla denmesi"

2. LİNK ;

adınönemiyok 21 Ocak 2013 14:25

eş atamaları dogudan batıya degil,batıdan doguya yapılacaktır o yuzden boş yere umutlanmasın bazıları.Cddi anlamda eşini gormek isteyen doguya gidecek,obur turlu kendi cıkarları icin cocukları ogretmensiz bırakıp batıda keyif catacak ((('zerzevat'))) kısmı ogretmenlerin planları suya dusecek:)

3. LİNK ;

adınönemiyok 31 Ocak 2013 18:45

öğretmene zaten hersey bol kepçeden verilmiş zamanında,tatili,esnek calısma saatleri çalışma saatlerine karsılık maaşı...Daha ne olacak,ama tabi yeni atanan öğretmen kesimi hemen evlenip dogudan kacarım diye dusunuyor.Bu yuzden yeni ogretmen alımı gereksizdir,cunku alınanlar dogudan kacıp batıda gereksiz yıgılma yapmaktadır.Batıda o kadar cok yıgılma olmustur ki,depo ogretmen kavramı turemiştir,bu durumu hic bir iş yapmadan para kazanmaya benzetebiliriz... Aslında bundan sonraki sınavlarda bir ibare olmalı,o da ' goreve basladıgım gunden itibaren en az .... yıl dogu gorevi yapmayı kabul ediyorum' tarzında bir metin şık olmalıdır.Devlete atanana kadar aglayanlar,daha sonra her turlu hilekarlıgı yaparak dogudan batıya

Arkaine 12 Ekim 2012 11:34 (kullanıcı üyenin eski ismi )

arkadaslar zaten ogretmenler az bir işe gayet guzel para almaktadırlar.Neden az bir iş diyorum,yıllardır ogrenci ve veliler dershanelere mahkum edilmedi mi?Pisa ve oecd raporlarında da sondan 2 .yiz,bu da demektir ki cocuklara verilmesi gereken hicbirsey verilememiştir,on binlerce ogrenci 0 (sıfır) cekmiştir sınavlarda.Ne zaman ki bu tablolar duzelir,ogretmene belki o zaman bir maas zammı gelir.Zaten sırada bekleyen o kadar cok ogretmen var ki,begenmeyen cıkar yerine binlercesi bulunur...

Umarım ogretim elemanlarına guzel bir zam gelir,gercekten cabalayan didinen onlar,ogretmenler de yaptıkları iş karsılıgında ki sonucları da ortada gayet guzel para almaktadırlar...kacmaya calısıyorlar...Ve bu insanlar cocuklarımızı egitiyor,siz boyle hilekar insanlardan cocuklarınıza ne vermesini bekliyorsunuz?

4. LİNK ;

adınönemiyok 10 Mart 2013 22:57

Allah razı olsun boyle insanlar oldugu surece hala umut var demektir,burada bile hala ögretmenlerin doktorla kendini kıyaslama durumu var komik olmayın bence:) haber doktorlarla ilgili,ne ara hemen ogretmen konusunu araya sıkıstırdınız:))

Not: Bir de rehber öğrt. dışındaki branşçı ve diğer öğretmen lerin; öğretmen olmadan önce bir IQ testinden geçirilmesi ve öyle öğretmen olmasını öngördğü link vardı burada yoksa dikkatimden kaçmışta olabilir. Özetle ;

• Ve farkında olmadıklarımız dahil..!
  • Allah bu öğretmen düşmanlarına fırsat tanımasın
  •  
  • SİTEDEN MUTLAK SURETTE UZAKLAŞTIRILMASI
  • EĞİTİM VE ÖĞRETMEN MENFAATİ İCABIDIR VE,
  • BU TALEP SİTE YÖNETİMİNE ARZ OLUNUR !..
20 Mayıs 2013 12:24

ama burada konuşulanların konu başlığı ile hiç bir alakası kalmadı ki ; kişsel tartışmaları burada yapmamak gerekir

kamuran15
Müsteşar
20 Mayıs 2013 12:33

Neden peki ! O yazılanlar bir öğretmen olarak senin hoşuna mı gitti yoksa sevgili öğretmenim ?. Anlamayana anladığı dilden konuşmak öğretmenin de en onurlu duruşudur. Unutmayalım ki, bizler melaike (melek) değiliz :)

Her ne kadar günümüzde mesleğimiz hüsrana uğratılsa da;

Mesleğimizin kutsallığını böylerine ayaklar altında çiğnetmeyeceğiz...

RisaletünNushiyye, 11 yıl önce

ama burada konuşulanların konu başlığı ile hiç bir alakası kalmadı ki ; kişsel tartışmaları burada yapmamak gerekir

kamuran15
Müsteşar
20 Mayıs 2013 12:38

Risalet, kimin gölgesinden nemalandığınızı görünce, eteğinizden taşlar dökülmüş ve dumura uğramış olmayasınız..

Evt ama bunu böyle olduğunu zaten biliyorduk :) ve size de belirtiyorduk...

(sadece yalanlarına bile isteye kanıyorduk, yazıktır belirtsin görüşünü diye hümanist düşünüyorduk ancak, dün çizmeyi çok aştı malum)

E K S E L A N S
Müsteşar
20 Mayıs 2013 18:12

İpliği pazara çıkmak neye denirse artık.Sıra editörümüzde,YeterArtık, kessin ilişiğini.Güvenli forum

21 Mayıs 2013 10:13

ben bu başlıktaki yorumları hiç faydalı bulmadım, yapacak daha önemli işlerim var zaman kaybedemem ,size iyi günler

Toplam 134 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi