Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazasayginhopali
18 Mayıs 2013 12:37  

İngilizce Alan Sınavı Kaynak

Alan sınavı için konu anlatımlı bir kitap almak istiyorum. Hangi yayını tavsiye edersiniz?

18 Mayıs 2013 14:16

ing.ing

hocam bende kaynak ariyorum yarginin soru bankasini begenmemisler yetenek yayinlarini alan war mi ogrmetmenlik alan bilgisi yayini ni lutfen biri cewap wersin

18 Mayıs 2013 15:34

b-shimmer

aby alacağım karar verdim.

18 Mayıs 2013 16:12

xxlife
Kapalı

aby cokta guzel bır kaynak degıl. cok yuzeysel..ve cok gereksız konular var

18 Mayıs 2013 16:15

forever friendship
Kapalı

xxlife, 1 yıl önce - Alıntıya git

hocam ne tavsiye edersiniz

18 Mayıs 2013 16:27

xxlife
Kapalı

ben netten calısıorumm. makale fılan okuyorum

18 Mayıs 2013 18:05

b-shimmer

xxlife, 1 yıl önce - Alıntıya git

bütün konular varmış, pek eksik yok diyorlar. iölp mezunuyum, bizim kitaplara benziyormuş. beğenen çok. ben de aldım valla. en beğenilen bu yayın çünkü.

18 Mayıs 2013 19:14

gamsistan
Kapalı

bütün konular varmış, pek eksik yok diyorlar. iölp mezunuyum, bizim kitaplara benziyormuş. beğenen çok. ben de aldım valla. en beğenilen bu yayın çünkü.

b-shimmer, 1 yıl önce - Alıntıya git

aby çok detaylı değil.

yani ilk bakış olarak evet detaylı gibi,neredeyse her şey var gibi görüyorsunuz.ama mesela koskoca dilbilimi toplasan 20 sayfa.örneklendirmeleri yetersiz,sesler mesela sadece sembol olarak gösteriliyor yanlarında örnek herhangi bir kelime yok.

oturmuş bir ön bilginiz varsa aby güzel,ama yok değil unuttuğum çok şey var diyorsanız kesinlikle yeterli değil.

21 Mayıs 2013 15:55

b-shimmer

Gramere filan nereden çalışıyorsunuz? O kısım için hangi kitabı tavsiye edersiniz?

21 Mayıs 2013 19:06

gamsistan
Kapalı

Gramere filan nereden çalışıyorsunuz? O kısım için hangi kitabı tavsiye edersiniz?

bana sorduysanız hocam gramer çalışmıyorum açıkçası.

ama macmillan english grammar in context diye bi kitap var pdf halinde bulabilirsiniz sanırım,benim piyasadakiler arasında en beğendiğim o bi bakın beğeneceksiniz diye tahmin ediyorum

21 Mayıs 2013 19:15

b-shimmer

gramer, çeviri, kelime, paragraf vs. hepsi bir arada olsun istiyorum.

21 Mayıs 2013 19:47

forever friendship
Kapalı

bana sorduysanız hocam gramer çalışmıyorum açıkçası.

ama macmillan english grammar in context diye bi kitap var pdf halinde bulabilirsiniz sanırım,benim piyasadakiler arasında en beğendiğim o bi bakın beğeneceksiniz diye tahmin ediyorum

gamsistan, 1 yıl önce - Alıntıya git

link var mı hocam elinizin altında

21 Mayıs 2013 19:47

gamsistan
Kapalı

hmm onun için sanırım en iyisi iyi bir kpds hazırlık kitabı olabilir hocam :)

piyasada çok çeşitli kaynaklar mevcut biliyorsunuz.cesur öztürkü şiddetle tavsiye ederler ama ben hiç incelemedim

21 Mayıs 2013 19:49

gamsistan
Kapalı
21 Mayıs 2013 20:21

b-shimmer

hmm onun için sanırım en iyisi iyi bir kpds hazırlık kitabı olabilir hocam :)

piyasada çok çeşitli kaynaklar mevcut biliyorsunuz.cesur öztürkü şiddetle tavsiye ederler ama ben hiç incelemedim

1 tane tertemiz var elimde, yıllar önce almıştım. :) Kutulardan çıkarmam lazım, birine vermediysem tabii! :) Ama konu anlatımlı mıydı bilmiyorum. KPDS ağır kaçmaz mı?

21 Mayıs 2013 21:42

gamsistan
Kapalı

1 tane tertemiz var elimde, yıllar önce almıştım. :) Kutulardan çıkarmam lazım, birine vermediysem tabii! :) Ama konu anlatımlı mıydı bilmiyorum. KPDS ağır kaçmaz mı?

hafif bile kalır ağır kaçmaz hocam :)

22 Mayıs 2013 01:28

araras

grammar ıçın ELS english grammar nesibe sevgi öndeş in kitabı. Test cesur öztürk hafif kalabilir . kpds tarzı bır kitap ıyı olur. Alan çalışmak için aby cok ıyı eğer edebiyat mezunuysanız. Peki arkadaslar Alan denemesı hangi yayınlar ıyı sizce

22 Mayıs 2013 10:59

forever friendship
Kapalı

grammar ıçın ELS english grammar nesibe sevgi öndeş in kitabı. Test cesur öztürk hafif kalabilir . kpds tarzı bır kitap ıyı olur. Alan çalışmak için aby cok ıyı eğer edebiyat mezunuysanız. Peki arkadaslar Alan denemesı hangi yayınlar ıyı sizce

araras, 1 yıl önce - Alıntıya git

ne demek istediniz . edebiyat mezunu değilim de

22 Mayıs 2013 11:03

forever friendship
Kapalı

http://ebookbrowse.com/macmillan-english-grammar-in-context-advanced-with-key-1405070544-pdf-d389228155

bi deneyin hocam inmezse başka link bakayım

eyvallah hocam acılıyo

22 Mayıs 2013 18:34

gamsistan
Kapalı

ne demek istediniz . edebiyat mezunu değilim de

forever friendship, 1 yıl önce - Alıntıya git

hocam sanırım arkadaş da benim dediğimi söylemek istemiş.aby evet ilk bakışta detaylı bir kitap gibi duruyor ama çoğu konuda ciddi derecede sığ kalmış.

yani iyi oturmuş bir ön bilginiz varsa genel tekrar yapabilmek adına iyi bir kitap.ama ön bilginiz yeterli değilse önce iyi bir dil bilim kitabından dil bilimini çalışmanız lazım.aby'yi de genel tekrar olarak kullanmanız lazım.edebiyat da ona keza tabii

22 Mayıs 2013 18:40

srcnckr

aby nedir? yazarın adı mı kitabın adı mı?

Toplam 43 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..