Editörler : Pangaea

Kapalı
09 Haziran 2013 16:15

Kadro sayınız düşük gelirse şaşırmayın

kurumlardan gelen kadroların düşük olmasının sebebi anlaşıldı, bizim kadro sayılarımızdan makaslanan paralar kapı kapı dolaşılıp çeyrek altın makarna ve kömür olarak dağıtılacak sanırım ,Başbakan bugün '' kapı kapı dolaşıp oy toplucaz dedi ''

bu atamada fazla kadro hayali kurmayalım boşuna ,ben bu ülkeden umudumu kestim yazıklar olsun :@

09 Haziran 2013 16:44

cumhuriyet tarihinin gelmiş geçmiş en iyi hükümetidir ak parti hükümeti... alımlar az olmaz içinizi ferah tutun....

mAcArTy41
Genel Müdür
09 Haziran 2013 16:47

Ne kadar saçma bir başlık ve konu. Bİr bilgi paylaşılacak diye konuya giriyorsun adam halbuki 5 dk önce düşündüğü şeyleri yazıyor. Senin yorumların sana kalsın.

Forumu kirletme

tainted_love
Daire Başkanı
10 Haziran 2013 14:46

Hadi bee...

Hak ve Adalet için, 11 yıl önce

cumhuriyet tarihinin gelmiş geçmiş en iyi hükümetidir ak parti hükümeti... alımlar az olmaz içinizi ferah tutun....

swft
Kapalı
10 Haziran 2013 14:54

cumhuriyet tarihi çalış dostum biraz... bilgisizlik çok kötü bişey

MorpiDarkKnight
Aday Memur
11 Haziran 2013 07:37

fakir fukaranın karnı doyacak sıcak yerde yatacak demek ki..çok güzel bişey öyle olmasını umarım..

ülkeden umudunu kestiyseni ermenistana gönderelim.ya da yunanistana..

cikletciselim
Kapalı
11 Haziran 2013 17:46

bir şey olmaz kadrolara merak etmeyin. geçmiş yılların haziran alımlarına yakın bir sayıda alım olacak demedi demeyin. bu da sağlam bilgi ha.

11 Haziran 2013 20:27

gelmiş geçmiş en sistemli hırsızlık yolsuzluk haksızlık bu hükümet zamanında oldu..bronz çağından mı yazmış bu yorumu arkadaş..

xanthos2
Yasaklı
11 Haziran 2013 20:34

adam haklı beyler...

şimdi dağılın...

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi