Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
12 Haziran 2013 23:18  

İmam ve müezzinlere rotasyon uygulamasının şekli ... (önemli)

Arkadaşlar ikys'de imam ve müezzinlere uygulanacak rotasyonun ne şekilde yapılacağı 7 adım'da açıklanmıştır.

12 Haziran 2013 23:21

KEMAL 04

Adım 7

Her bir Rotasyon için Adım 1 den başlayarak işlemleri tekrar ediniz. Rotasyon aynı il içinde olmak zorundadır. Aynı il içerisinde farklı ilçelerdeki Personeller arasında Rotasyon planlanabilir.

13 Haziran 2013 00:16

vahşikovboy

hocam sistem kendimi belirlicek .....yoksa istege göremi olacak ..tam anlaşılmadı..

13 Haziran 2013 00:24

vahşikovboy

hocam ıkys de atama menüsüne tıklayın diyor .....atama menüsü yok bende sizde varmı...

13 Haziran 2013 07:53

KEMAL 04

hocam il ve ilçe müftülükleri giriş yapıp onlar bunu yapablirler

13 Haziran 2013 17:42

lokman19

rotasyonu müftülük ve memurlar için değilmi o linkler.bizle alakası yok tercih hakkı olursa sorarlar

13 Haziran 2013 19:50

oflurecep

rotasyonu müftülük ve memurlar için değilmi o linkler.bizle alakası yok tercih hakkı olursa sorarlar

lokman19, 2 yıl önce - Alıntıya git

İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyim lerin Rotasyon İşlemlerinin Nasıl Yapılacağını Görmek İçin Tıklayınız.

Bu yazı var, yani bizim içinde geçerli. İşlemlerin nasıl yapılacağını da dosyada indirime sunulmuş, indirip bakabilirsiniz.

13 Haziran 2013 19:51

oflurecep

Adım 1

IKYS de Atama Menüsünden Taşra Rotasyon işlemlerine tıklanır. Gelen Ekrandan Yeni Kayıt butonuna tıklanır. Aşağıdaki Ekran gelecektir.

Açıklama kısmına Rotasyon işlemi için bir isim verilip kaydedilir.

Adım 2

Eklemiş olduğunuz Rotasyon listede görünecektir. Atamalar bölümüne tıklanıp Aşağıdaki sayfaya ulaşılır.

Adım 3

Yeni Kayıt a tıklanarak aşağıdaki ekrana ulaşılır.

Rotasyon bir zincir oluşturmak zorundadır. Örneğin;

A Personeli B personelinin yerine , B Personeli C Personelinin yerine , C Personeli ya boş bir kadroya yada A Personelinin yerine gitmelidir.(Bu zincirde sınır yoktur.)

Mevcut ve istenen Kadro bölümlerindeki Kadro Seçiniz e tıklanarak Kadrolar seçilir.

20 Haziran 2013 00:23

kensa

bu ne zaman uygulanacak ve kimler başvuracak bilgisi olan var mı?

Toplam 8 mesaj