Editörler : F16 Gökçen
«212223242526272829303132»

dubaireis
Aday Memur
17 Haziran 2013 20:30

tek ders olmalı ! birlik olup yoğun baskı kuralım arkadaşlar

cancazimm
Şube Müdürü
17 Haziran 2013 20:47

arkadaşlar bende twet açıp sırf cumhurbaşkanına yök başkanına mesaj atmak için ama tam kullanmayı bilmiyorum. 1-2 saat sonra açıp o konudada yogunlaşacağım.

Kimse umudunu kesmesin. Umudu keserseniz bırakırsanız bu hakkı alamayız Belkide aöf bunu bekliyor. Kesmeyelim sürekli bastıralım. Hakkımızı alalım

raphiphop
Şef
17 Haziran 2013 21:08

hadi çabuk bekliyoruz biz 3 gündür duyarlı arkadaşlarımızla elimizden geleni yapıyoruz konu medyaya taşındı bile. özellikle cumhurbaşkanı başbakan yök başkanı anadolu rektörünee tweet atalım

cancazimm, 11 yıl önce

arkadaşlar bende twet açıp sırf cumhurbaşkanına yök başkanına mesaj atmak için ama tam kullanmayı bilmiyorum. 1-2 saat sonra açıp o konudada yogunlaşacağım.

Kimse umudunu kesmesin. Umudu keserseniz bırakırsanız bu hakkı alamayız Belkide aöf bunu bekliyor. Kesmeyelim sürekli bastıralım. Hakkımızı alalım

xxxpx
Aday Memur
17 Haziran 2013 21:14

memurlar net neden bu durumu anasayfaya taşımıyor.kutay bey dıkkate alınız

nelipeginda
Kapalı
17 Haziran 2013 21:19

bu başlığa yazanlar bu cümleye oy verelim lütfen

xxxpx, 11 yıl önce

ultrihsan
Aday Memur
17 Haziran 2013 21:22

raphiphop
Şef
17 Haziran 2013 21:25

nelipeginda
Kapalı
17 Haziran 2013 21:30

https://twitter.com/iqzezqi

Twitterdaki iletilerimize bakın ve sizler de yazın lütfen. sürekli yazalım.

nelipeginda
Kapalı
17 Haziran 2013 21:31

https://twitter.com/tsubasaoozora bizleri orada yalnız bırakmayın

nelipeginda
Kapalı
17 Haziran 2013 21:33

editörler, Twitterdaki mücadelmize bakın ve haber yapın lütfen. bugün gazetsi haber yapmış. Siz niçin yapmıyorsunuz hala?

cancazimm
Şube Müdürü
17 Haziran 2013 21:34

Bakın arkadaşlar medya bizi görmeye başladı.. Harika değilmi. Hem büt hemde tek ders için

aöf öğrencileri çıldırdı

http://gundem.bugun.com.tr/aof-ogrencileri-cildirdi-444-1-026-aof-cagri-merkezi-coktu-haberi/666599

xxxpx
Aday Memur
17 Haziran 2013 21:35

bütünleme yok denildiğinde pat diye koyuyorlar 3 gün kaldırmıyorlar ama manşet yapıyorlar görselli hemde .bence memurlar net bütünleme yapılmasını istemiyor keza tek ders içinde aynı şekilde.anadolu üniversitesi yetkilileriyle bu konuda anlaşmış olabılırler .bu sitenin gücü çok büyük gunde milyonlarca kişi ziyaret ediyor .bence bu işte bit yeniği var.

17 Haziran 2013 21:36

memurlar.net lütfen haberi başlığa taşıyınız....

estergon_35
Daire Başkanı
17 Haziran 2013 21:39

Nelipeginda,Cancazıım bunu sizmi dediniz AÇIK ÖĞRETİM’DE YAPILAN DÜZENLEMELER
YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya’ya sosyal medya üzerinden sorulması istenen konular arasında, Açık öğretimde yapılan sınav değişikliğiydi. Bilindiği üzere açık öğretimde bütünleme kaldırılmıştı. Çan eğrisi getirilmiş ve tek sınavdan kalan öğrenciler bir sonraki yılı beklemek zorunda kalmıştı.
Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren konu hakkında konuşan YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya, tek dersi kalanlar için ‘bir kolaylık’ üzerinde çalıştıklarını söyledi.
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya; “Bütünleme hakkı yasal hakkımız, neden vermiyorsunuz?” ile ilgili soruya cevap veren Çetinsaya; “Bu konudaki eleştirileri kabul ediyorum ama daha öncede ifade etmiştim. Açık öğretimin bütünlemeleri yüzbinlerce gözetmenin milyonlarca öğrencinin Türkiye de yer değiştirdiği sınavlar, mobilize olduğu sınavlar. Bunların pratikte yapılması çok kolay değil ama ben özellikle AÖF’de son sınıfta olan ve tek dersi kalan öğrenciler için bir takım girişimlerde bulunuyorum, kendi aramızda tartışıyoruz” dedi.
Çetinsaya, açıköğretimde yaşanan sıkıntıları öğrenci fazlalığına bağladı.
Kaynak: TRT

nelipeginda
Kapalı
17 Haziran 2013 21:40

Twitlrimizi anadoluajansı, cumhurbaşkanı, rektör, çetinsaya, yök ve cumhurbaşkanlığına toplu gndryrz

raphiphop
Şef
17 Haziran 2013 21:41

arkadaşlar memurlar.nete haber maili yollayalım bizi burda kimse görmez.

xxxpx
Aday Memur
17 Haziran 2013 21:41

kaynak nedir

estergon_35, 11 yıl önce

YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya’ya sosyal medya üzerinden sorulması istenen konular arasında, Açık öğretimde yapılan sınav değişikliğiydi. Bilindiği üzere açık öğretimde bütünleme kaldırılmıştı. Çan eğrisi getirilmiş ve tek sınavdan kalan öğrenciler bir sonraki yılı beklemek zorunda kalmıştı.
Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren konu hakkında konuşan YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya, tek dersi kalanlar için ‘bir kolaylık’ üzerinde çalıştıklarını söyledi.
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya; “Bütünleme hakkı yasal hakkımız, neden vermiyorsunuz?” ile ilgili soruya cevap veren Çetinsaya; “Bu konudaki eleştirileri kabul ediyorum ama daha öncede ifade etmiştim. Açık öğretimin bütünlemeleri yüzbinlerce gözetmenin milyonlarca öğrencinin Türkiye de yer değiştirdiği sınavlar, mobilize olduğu sınavlar. Bunların pratikte yapılması çok kolay değil ama ben özellikle AÖF’de son sınıfta olan ve tek dersi kalan öğrenciler için bir takım girişimlerde bulunuyorum, kendi aramızda tartışıyoruz” dedi.

raphiphop
Şef
17 Haziran 2013 21:44

xxxpx, 11 yıl önce

kaynak nedir

estergon_35
Daire Başkanı

Kaynak YOK Başkanının açıklaması Mayıs 2013

xxxpx, 11 yıl önce

kaynak nedir

cancazimm
Şube Müdürü

yok kardeşim ben demedim. Ama bu konuşma trt haberde neler oluyor programında yapılan bir konuşması diye biliyorum

estergon_35, 11 yıl önce

Toplam 973 mesaj
«212223242526272829303132»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi