Editörler : Pangaea
15 Haziran 2013 14:14

sudan çıkmış balığa döndum

daha düne kadar önlisans olarak girmeyi planladıgım 2014 kpss sınavı açıköğretimden mezun olmamla beraber lisans kpss olarak değişti.ilk kez lisans tan giricem ve işletme mezunu olarak nerde ne kadro var taban puanlar kac hiçbişey bilmiyorum işletme mezunu okadar cokki şansım varmı kac net yapmam lazım şaşkın şaşkın dolanıyorum suan .bir forumda aöf 2.üni sansı yazıyodu baktıgımda emlak ve emlak yonetımı bana cazıp geldı tekrar okumak ıstıyorum ama lisans mezunu oldugum ıcın emlak bolumunu bıtırsem hem işletme hem emlak tan tercıh yapabılıyomuyum yanı okusam bu bolumu emlak olarak tercıh yapabılıcekmıyım işletme mezunu olmam engelmi konuyla ılgılı yardımınızı rica ediyorum arkadaslar sımdıden tesekkurler

tobrex
Kapalı
15 Haziran 2013 14:24

sadece işletme kodunu kullanabilirsin, ayrıca iibf formuna gel daha aydınlatıcı olur orası senin içi

ATATÜRKÜNASKERİ
Aday Memur
15 Haziran 2013 15:14

işletme için 85+ ilk atamada, 78 civarıda son atamada yerleşirsin yalnız puan hesaplaması ön lisanstan biraz farklı

yesilll-1963
Şube Müdürü
15 Haziran 2013 15:39

işletmeden çok mezun var ama en fazla da işletme kodundan alıyor kurumlar.yani iyi bölüm seçmişin.

ne okursan oku 4 yıllık mezun olduğun programdan tercih yapabilirsin.yani emlak okuman kagıt üstünde güzel olur baska faydası olmaz.kpss için söylüyorum bunu.

arkadaşın dediği gibi iibf formuna gel gerekli bilgileri araştıra araştıra bulursun.soru sorma araştır derim çünkü eskilerde okadar çok bilgi var ki...

son olarak 80 üstü puan alırsan 4ncü atamaya kadar illa bir yere girersin. 1.nci atama 90 ve üzeri şansı oluyor.78-79lara da düşme derim o devirler geçti gibi gözüküyor.

15 Haziran 2013 15:52

iibfde yavaş yavaş bitiyor 2010 kpss sürecinde son atamada 78 puana kadar düştü işletme lisans puanları bu yıl bu son atamada 80lere anca düşer 2014 kpss sürecinde son atamada anca 82 ler atanır benden söylemesi

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi