Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
19 Haziran 2013 22:19  

infaz koruma memuru öğrencisi alımı

arkadaşlar lütfen bilgisi olan arkadaşlar bu kadrolumu sözleşmeli mi ve ayrıca başarısız olan öğrencileri de tekrar çıkarıyolarmış işten bunun aslı nedir bilen varmı acaba

19 Haziran 2013 22:28

ramazan gönülal
Kapalı

kadrolu kardeşim. o çıkarma olayı sanırım şöyle. mesela 1 sene ile 2 sene aralığında deneme süresi gibi bir süre var eğer müdüründen olumsuz sicil alırsan ve disiplinsiz davranışla hakkında soruşturma açılırsa çıkarılırsn

19 Haziran 2013 22:33

orhntba

sağol ramazan kardeşim kadrolu olduğunu söylemen çojk iyi oldu peki maaşları ne kadar ayrıca gardiyanlıkta vardişya var değilmi yani aşırı cahiliyimm bu gardiyanlığın

yani infaz koruma memuru gardiyan oluyor değilmi

acaba hafta sonu kesin tatil mi gecede çalısıyomusun onu meraK ediyorum bramazan dost yardımcı olursan sevinirim

19 Haziran 2013 22:39

ramazan gönülal
Kapalı

sağol ramazan kardeşim kadrolu olduğunu söylemen çojk iyi oldu peki maaşları ne kadar ayrıca gardiyanlıkta vardişya var değilmi yani aşırı cahiliyimm bu gardiyanlığın

yani infaz koruma memuru gardiyan oluyor değilmi

acaba hafta sonu kesin tatil mi gecede çalısıyomusun onu meraK ediyorum bramazan dost yardımcı olursan sevinirim

orhntba, 1 yıl önce - Alıntıya git

evet infaz koruma dediği gardiyanlık. 2 şekilde çalışma saatleri var göreve göre değişir. o başladığında belli olur. bi sabah 8 akşam 5 hafta sonu tatil olan memur usulü. bide vardiya usulü. 12 saat çalışma 36 saat izin şeklinde. gecede çalışırsın şayet vardiya usulü ile çalışıyorsan. maaşlarda 1900 tl den başlar

19 Haziran 2013 23:03

orhntba

çok teşekkürler kardeşim allah razı olsun çok sağol

19 Haziran 2013 23:04

ramazan gönülal
Kapalı

çok teşekkürler kardeşim allah razı olsun çok sağol

senden de kardeşim allah razı olsun. puanın kaç nereye başvuracaksın

19 Haziran 2013 23:10

orhntba

puanım 85,798 inan artık mülakatlardan bıktım yerleşemedim gitti ba abi bu ikmye basvurayım diyorum

19 Haziran 2013 23:11

orhntba

senin puan kaç memurmusun yoksa

19 Haziran 2013 23:14

ramazan gönülal
Kapalı

puanım 85,798 inan artık mülakatlardan bıktım yerleşemedim gitti ba abi bu ikmye basvurayım diyorum

yok kardeşim memur değilim önlisans mezunuyum. puanım 80. askerliği cezaevinde yaptım bilgiliyim bu konularda. a dan z ye bilirim yani

19 Haziran 2013 23:15

orhntba

sen ne yapıcaksın kardeşim başvuru yapıcakmısın bu ıkm ye

19 Haziran 2013 23:17

ramazan gönülal
Kapalı

sen ne yapıcaksın kardeşim başvuru yapıcakmısın bu ıkm ye

yaptım ben ilk gün. kocaeli yazdım bakalım ne olacak

19 Haziran 2013 23:19

orhntba

allah yardımcın olsun kardeşim peki gardiyanlık nasıl meslek tavsiyen ne

19 Haziran 2013 23:21

ramazan gönülal
Kapalı

allah yardımcın olsun kardeşim peki gardiyanlık nasıl meslek tavsiyen ne

kardeşim herkes yapamaz. ama bi polisliği bi astsubaylığı yapabilecek düzeydeki insan yapabilir. iyi yönleri var. tayin pek olmuyor. saatin belli. efor sarfetcek bir iş yok. rahat yani. ama hükümlü ve tutuklularla olacağından psikolojini sağlam tutman lazım

19 Haziran 2013 23:23

orhntba

kardeşim çok kasvetli bi iş gibi ya bide ilk defa öğrenci alıyolar değilmi

19 Haziran 2013 23:25

ramazan gönülal
Kapalı

kardeşim çok kasvetli bi iş gibi ya bide ilk defa öğrenci alıyolar değilmi

hyr daha öncede oldu alım. artık sistemleştirdiler hep öğrenci şeklinde oluyor. şartlarında iyileştirme oluyor. jandarma cezaevlerinden çekilince şartları polislik gibi olacak

19 Haziran 2013 23:26

orhntba

yani askeri eğitimmi bu acaba

19 Haziran 2013 23:28

orhntba

kardeşim maşallah çok yetkinsin bu konuda jandarma gercekten cekilecekmi ceza evlerinden

19 Haziran 2013 23:28

ramazan gönülal
Kapalı

yani askeri eğitimmi bu acaba

yok değil. 3 ay teorik 2 ay staj şeklinde. kardeşim yapamayacaksan başvurma bence insanların hakkını yeme. bu işe ihtiyacı olanlar var merkezi atamada gidersin

19 Haziran 2013 23:31

orhntba

inan ramazan aylardır işsizim evli değilim ama tam altı insana inşaatlarda çalışarak bakıyorum

19 Haziran 2013 23:32

ramazan gönülal
Kapalı

inan ramazan aylardır işsizim evli değilim ama tam altı insana inşaatlarda çalışarak bakıyorum

kardeşim o zaman başvur neyi bekliyorsun kafana yatan yeri yaz. zaten iş sıralamaya girmekle bitmiyor bide mülakat var

19 Haziran 2013 23:37

orhntba

zaten mülakat kapılarından dönmekten bıktım bi umudum kalmadı ama allah senin yardımcın olsn

Toplam 26 mesaj