Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
20 Haziran 2013 20:25  

Açık öğretim Fakültesi sağlık kurumları işletmeciliği lisans bölümü açılması

Merhaba

Sağlık kurumları işletmeciliği önlisans bölümünü bitiren veya devam eden Arkadaşlar

Açık öğretim fakültesi bünyesinde sağlıkı kurumları işletmeciliğinin lisans tamamlama bölümünün açılması için gerekli girişimlerde bulunuyorum fakültenin yetkili kişileriyle görüştüm Talebimiz hakkında bol bol mail atmamız gerektiğini söylediler Talebimiz toplu olarak üniversite senatosunda görüşülüp karara bağlanacaktır

Bu talebimizin kabul edilmesi için tüm arkadaşların mail göndermesini rica ediyorum

EMAİL:aofbilgi@anadolu.edu.tr

Not:Göndereceğiniz maillerde adınızı soyadınızı ve tc kimlik numaranızı mutlaka belirtiniz.

20 Haziran 2013 20:37

katalantr

Değerli arkadaşlar kolaylık açısından Aşağıdaki maili kopyalayıp atalım

Açık öğretim fakültenizin sağlık kurumları işletmeciliğinden mezun oldum

Sağlık kurumları işletmeciliği lisans tamamlama olmadığı için binlerce öğrenci gibi mağdur oldum

Fakülteniz bünyesinde sağlık kurumları işletmeciliği lisans bölümünün açılması binlerce öğrencinin mağduriyetini giderecektir

Bu haklı talebimizin kabul edilmesiniz saygılarımla arz ederim

06 Temmuz 2013 12:18

katalantr

sonunda açıklandı

Arkadaşlar Erzurum Atatürk üniversitesi açık öğretim fakültesinde sağlık kurumları işletmeciliği lisans bölümüne 3. sınıftan sınavsız öğrenci alacaktır

acele edin ön kayıt yptırın

detaylı bilgi ve kayıt yaptırmak için

http://maasmutemet.tr.gg/Saglik-Kurumlari-isletmeciligi.htm

06 Temmuz 2013 15:27

ONUNCUKOYSAKİNİ

katalantr arkadaşım ben ikinci öğretim kapsamında bil programına ön kayıt yaptırdm daha önce sağlık kurumları açılacağı ve 1.sınıftan başlatacaklarını söylemişlerdi ancak şimdi sistemde bilgilerimi güncelledim sağ.kur için ama dgs yazmıyo ögrenci bsayfamda hala ikinci üni. yazmakta sence ön kayıtta sıkıntı olurmu budurum

07 Temmuz 2013 18:02

lalabella
Kapalı

sağlık yönetimi mezunları boşta.paranıza yazık

14 Nisan 2014 09:07

kabardey_yahya

Bu sene alacaklar mı acaba öğrenci? Geçen sene almamıştı?

Toplam 5 mesaj