Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27
«28293031323334353637383940
12 Aralık 2014 13:06

ikiekmekbikısasamsun

Çok haklısın.Benle aynı dönemde başlayıp bir hafta kendini satan memurlar gördüm.Bugünkü aklımla hala anlayamıyorum bir insan bu kadar kısa sürede nasıl böyle şeyler yapabilir.

marazali33, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kamuda acığınızı arayan tiplerde goreceksınız, ve bu acıklarınızı kullanmaya calısan ınsanlar, İspiyoncular , yağlamacılar yıkamacılar..

Bunlar hep yaşanan olaylar malesef. Kendınız hakkında özel hayatınız hakkında pek fazla birşey anlatmamaya gayret edın iş hayatında da.

12 Aralık 2014 19:35

trakyaa

selam ikiekmekbikısa samsun öncelikle yardımların için çok tesekkürler bu maas promosyonu hakkında bi sorum olucaktı ben özel sektörde calısıyordum sımdı ayrıldım bıze promosyon olarak 170 lıra tutarında worldpuan yatmıstı bunun için evrak alıp götürmeme gerek varmı sence....

12 Aralık 2014 19:58

ikiekmekbikısasamsun

selam ikiekmekbikısa samsun öncelikle yardımların için çok tesekkürler bu maas promosyonu hakkında bi sorum olucaktı ben özel sektörde calısıyordum sımdı ayrıldım bıze promosyon olarak 170 lıra tutarında worldpuan yatmıstı bunun için evrak alıp götürmeme gerek varmı sence....

trakyaa, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hayır sadece memurlar ıcın özel sektörde aldıgınız promosyonlar başka.Eş değer tutulamaz. Gerek yok. Promosyon almadım ilk defa memurum dersınız.

12 Aralık 2014 20:46

trakyaa

tesekkürler hocam sağolun..

13 Aralık 2014 23:02

İtfaiyeci55

Bu evrakları doldururken kafanız karışırsa sorun burdan açıklayayım arkadaşlar.

ikiekmekbikısasamsun, 1 hafta önce - Alıntıya git

Banka Promosyonu aldım-almadım.....aldım kelimesini sildim ve almadım kalacak şekilde çıkarttım .bir başkası da üzerini çizmiş... fark etmez sanırım ?

14 Aralık 2014 00:32

ikiekmekbikısasamsun

Banka Promosyonu aldım-almadım.....aldım kelimesini sildim ve almadım kalacak şekilde çıkarttım .bir başkası da üzerini çizmiş... fark etmez sanırım ?

İtfaiyeci55, 1 hafta önce - Alıntıya git

Almadım ibaresi yazıyorsa sorun yok. Çok önemsemeyin arkadaşlar banka promosyon mevzusunu. Almadıysanız almadım dersınız. Olur bukadar.

Diğer yandan iş yerlerı hakkında bılgı vereyım.

Giyim kuşam : Takım elbıse gıyeceksınız her ne kadrosunda olursanız olun.

kravat ceket kumaş pantolon olsun .

yeme içme olaylarını soran arkadaşlar oluyor. Eğer limandaki personel sayısı 50 den fazla ise yemekhane vardır. 50 den az ise yemekhane yoktur ve her lımanın calısma saatlerı farklıdır.Yemek ucretlerı cok makul 2-3 tl maaşınızdan kesılır aylık olarak yemek yedıgınız gunler ıcın yemekhaneden.

servıs vardır tum lımanlarda.gıdış gelıs ıstıkametlerını ogrenın gıdınce.

her lımanın calısma saatlerı farklı olabılır

kımı 7/24 ve haftanın 7 gunu kımı daha farklı. dhmi sıtesınden havalımanları kısmına gırıp tum bılgılere ulasabılırsınız.

Toplam 786 mesaj
«28293031323334353637383940