Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : 06fatih06Rasyonel Yaklaşım
07 Temmuz 2013 23:59

Mateacher70
Kapalı

akp de chp de bdp de partisiz sarıgül de icazeti ABD den aldılar:

İcazeti Millet olan bir tek MHP dir

Şimdi bunu millet gördü.

Paniğiniz bu yüzden.....

kızan.efe, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ben niye panikliyim?

Benim isyanım mhp ve chp yüzünden akpnin oylarının artması.

öyle olmuyor mu?

bir olaya takılı kalıyosunuz.

Genelden bakın bakalım %30-%48-%51 oy oranıyla gelen bir parti var ve muhalefet hep aynı kim mhp-chp..

Ben mhp ye gönül vermiş birisi olarak partimin iktidar olduğunu göremeyecek miyim bu ülkede?

08 Temmuz 2013 00:02

altai2

O bahsettiğin seçimde MHP'ye emniyet ya da mit tarafından sistemli bir operasyon yapıldığı aşikardı. Hatta medya da kullanıldı sürekli MHP'nin baraj altında kaldığı bir meclisin propagandası yapıldı ama tutmadı. Sen olayı o seçime göre yorumlayıp işte Bahçeli %14'ü başarı olarak görüyor diyemezsin. Bugün de aynı propagandalar, operasyonlar yapılıyor. MHP çözümden sonra tabela partisi olacak vs gibi. Akp mitinginde bozkurt sembolü kullandırılması gibi, sahte ülkücüler yaratıp bunlar üzerinden çirkin propagandalar yapılıyor. Ama yine de %14 bizim tarafımızdan başarı olarak falan görülmüyor MHP'nin oy potansiyeli daha fazladır. İktidarın Abd, cemaat, medya, istihbarat desteğine rağmen MHP'ye güvenen kitle oldukça fazladır. Önemli olan onların ikna edilmesi...

08 Temmuz 2013 00:02

kızan.efe
Yasaklı

Ama Oktay Vural'ın tepkileri yanlıştı

BDP'liler grup toplantısında duran adam eylemi yapmıştı

Oktay Vural da aynı eylemi mecliste yapmıştı

Yani olmuyor

MHP de bir karar versin artık

Neciyse

Nalcı ve mıhçılık tutmaz

Als İkh Kan, 1 yıl önce - Alıntıya git

Panik yapmayınız...

Son kaçınılmaz...

Ucuz numaralarınızı millet yemiyor.

Git bir kahvehaneye sor "Üç hilalli bayrakların akp mitinginde işi ne?

Yoksa ülkücüler akp ye destek mi veriyorlar" de...

Cevabı 70 yaşına gelmiş bir amca versin...

Hadi len ordan! :))))))

08 Temmuz 2013 00:04

dreamer66
08 Temmuz 2013 00:04

kızan.efe
Yasaklı

Ben niye panikliyim?

Benim isyanım mhp ve chp yüzünden akpnin oylarının artması.

öyle olmuyor mu?

bir olaya takılı kalıyosunuz.

Genelden bakın bakalım %30-%48-%51 oy oranıyla gelen bir parti var ve muhalefet hep aynı kim mhp-chp..

Ben mhp ye gönül vermiş birisi olarak partimin iktidar olduğunu göremeyecek miyim bu ülkede?

Mateacher70, 1 yıl önce - Alıntıya git

2007 de sandık operasyonu;

2011 milletin algısına yapılan operasyon...

2015 inşallah kurtuluş...

08 Temmuz 2013 00:07

dreamer66

canım başbakanım.%60la yola devam durmak yok

08 Temmuz 2013 00:08

dreamer66
08 Temmuz 2013 00:09

Als İkh Kan

Sn. Kızan Efe Arkadaş;

Hasta mısınız nedir

Ama komiksiniz bu da bir gerçek

08 Temmuz 2013 00:10

altai2

http://www.youtube.com/watch?v=OxSZeWNAmTA

dreamer66, 1 yıl önce - Alıntıya git

Sen de fikir diye bir şey var mı? İki satır yazı yazabilir misin?

Mateacher70
Kapalı

O bahsettiğin seçimde MHP'ye emniyet ya da mit tarafından sistemli bir operasyon yapıldığı aşikardı. Hatta medya da kullanıldı sürekli MHP'nin baraj altında kaldığı bir meclisin propagandası yapıldı ama tutmadı. Sen olayı o seçime göre yorumlayıp işte Bahçeli %14'ü başarı olarak görüyor diyemezsin. Bugün de aynı propagandalar, operasyonlar yapılıyor. MHP çözümden sonra tabela partisi olacak vs gibi. Akp mitinginde bozkurt sembolü kullandırılması gibi, sahte ülkücüler yaratıp bunlar üzerinden çirkin propagandalar yapılıyor. Ama yine de %14 bizim tarafımızdan başarı olarak falan görülmüyor MHP'nin oy potansiyeli daha fazladır. İktidarın Abd, cemaat, medya, istihbarat desteğine rağmen MHP'ye güvenen kitle oldukça fazladır. Önemli olan onların ikna edilmesi...

altai2, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hocam söylediklerinde haklısın.Bak bende bu partiye oy verdim 2 seçimdir.Ama artık bahçeliyi istemiyorum.Çünkü halk bakıyor oy vereceği partinin başındaki adama .Bahçeliden başbakan olmaz erdoğan olsun diyolar haksızda sayılmazlar.Ben mhp nin yönetim kadrosunda akıllı eğitimli bir çizgisi ve Türk insanı duruşu olan kimselerin gelmesini istiyorum.Bugün mhp ve chp nin başlarındaki adamlar için halk en az erdoğan kadar başbakanlığı yürütebilir kanaatinde olsalardı akp bu kadar oy alabilir miydi sence?ben ömür boyu %14 oy alması için oy vermiyorum ki bu partiye

kızan.efe
Yasaklı

Sn. Kızan Efe Arkadaş;

Hasta mısınız nedir

Ama komiksiniz bu da bir gerçek

komiklik arıyorsan aynaya bak... :))))))

08 Temmuz 2013 00:12

dreamer66

klavyem bozuk.online klavyede zor oluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Z8YTgWjyDiw

08 Temmuz 2013 00:12

Mateacher70
Kapalı

2007 de sandık operasyonu;

2011 milletin algısına yapılan operasyon...

2015 inşallah kurtuluş...

Kurtuluş kelimesinin oy skalasındaki oranı kaç?

08 Temmuz 2013 00:13

kızan.efe
Yasaklı

Kurtuluş kelimesinin oy skalasındaki oranı kaç?

kurtuluştan sonrası üç nokta...

Skalanda al istediğin yere koy...

08 Temmuz 2013 00:14

Als İkh Kan

Çok komik olmuş

Artık neden gülüyorsanız

Nedense şimdi yazdıklarınızla aklıma Cennet Mahallesi diye bir dizi vardı orada Pembe karakteri var; onu getirdiniz

08 Temmuz 2013 00:16

Mateacher70
Kapalı

kurtuluştan sonrası üç nokta...

Skalanda al istediğin yere koy...

Bak buraya yazıyorumm %15 i geçerse öp başına koy..

08 Temmuz 2013 00:16

ramazzoi11

MHP'nin tutumu başbakanın tutumundan bile doğrudur. "Yüzde elliyi zor tutuyorum" deyip kitleleri kışkırtmıştır. Ama MHP bu kaos ortamında sandığı adres gösterdi yasadışı eylemleri değil! İyi ki hükümet yanlısı değilsin bir de öyle olsan acaba ne kadar haksız bir yorum yapabilirdin bilmiyorum...

altai2, 1 yıl önce - Alıntıya git

yok öyle değil işte.

vur de vuralım öl de ölelim muhabbetine geçmişlerdir..

08 Temmuz 2013 00:17

kızan.efe
Yasaklı

Çok komik olmuş

Artık neden gülüyorsanız

Nedense şimdi yazdıklarınızla aklıma Cennet Mahallesi diye bir dizi vardı orada Pembe karakteri var; onu getirdiniz

komikliğe takmışsın kafayı...

yorgan kısa galiba...

iyi çek de açıkta kalmasın komik yerler...

08 Temmuz 2013 00:18

altai2

Hocam söylediklerinde haklısın.Bak bende bu partiye oy verdim 2 seçimdir.Ama artık bahçeliyi istemiyorum.Çünkü halk bakıyor oy vereceği partinin başındaki adama .Bahçeliden başbakan olmaz erdoğan olsun diyolar haksızda sayılmazlar.Ben mhp nin yönetim kadrosunda akıllı eğitimli bir çizgisi ve Türk insanı duruşu olan kimselerin gelmesini istiyorum.Bugün mhp ve chp nin başlarındaki adamlar için halk en az erdoğan kadar başbakanlığı yürütebilir kanaatinde olsalardı akp bu kadar oy alabilir miydi sence?ben ömür boyu %14 oy alması için oy vermiyorum ki bu partiye

Hocam kimse Bahçeli için çılgınca tezahürat yapmıyor. Ancak şu da bir gerçek Erdoğan seçilmişten çok atanmış bir lider gibi. Kendisi de bir görev üzere başa getirildiğini söyledi. Atadıkları bu adama devletin tüm kurumları ile, medya ile destek sağladılar. Amerika'nın tüm politikalarına istisnasız destek veren bir lider mi yoksa sıradan bir adam mı dersen ben sıradan adama seçerim. Çünkü diğerinden şüphe duyuyorum. Kime çalışıyor bu adam diyorum. Güneydoğu'da artık devlet diye bir şey yok. 4 ayaklı kürdistan'ın kurulmasına resmen destek veriyor ülkemiz. Maliki'yi değil Barzani'yi muhatap alıyor devlet. Yani ben Erdoğan'ı samimi bulmuyorum. Kağıttan da okusa, 100 metrede 50 kere de düşse samimiyetine inandığım Bahçeli'den yanayım...

08 Temmuz 2013 00:19

kızan.efe
Yasaklı

Bak buraya yazıyorumm %15 i geçerse öp başına koy..

genarın anketine benzemez seçimler dediğim gibi bir amerikulli mitukulli cematikulli olmazsa...

Toplam 158 mesaj