Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazasayginhopali
08 Temmuz 2013 11:06  

İliçi özür ataması

Şubat ayında ildışından geldim 150km uzağa verildim yine özür durumum var şuanda olan iliçine başvurabiliyormuyum meb'i aradım ağustosta bizlere iliçi özür açılacağını söyledi şuan sadece 3 yıl isteğe bağlı başvuruları alınıyormuş bazı arkadaşlarda şuan olur diyor net bilgisi olan var mı?

08 Temmuz 2013 11:19

asaygin
Editor

Net bilgiyi vermişler zaten hocam bundan daha neti olmazki :))

3 yılınız dolmadığı için il içi tayin isteyemezsiniz. Özür gurubu atmalarında tercih yapabilirsiniz

08 Temmuz 2013 11:20

dafne82

Kimse bilmiyor mu? ne olacak benim gibilerin durumu:(

08 Temmuz 2013 11:21

dafne82

Net bilgiyi vermişler zaten hocam bundan daha neti olmazki :))

3 yılınız dolmadığı için il içi tayin isteyemezsiniz. Özür gurubu atmalarında tercih yapabilirsiniz

asaygin, 1 yıl önce - Alıntıya git

yanıt için teşekkürler hocam ama ağustostamı oluyor iliçi özür şuanda ikisi birlikte değilmi bunu merak ediyorum.

08 Temmuz 2013 11:43

nazliyilmazturk

hocam aynı dutumdayız ben de şubatta geldim il dışından şimdi 100 km mesafede okulum:( isteğe bağlı olana başvuramıyoruz. 15 temmuzda özür gruplarını bekleyeceğiz diye biliyorum.

08 Temmuz 2013 11:46

asaygin
Editor

yanıt için teşekkürler hocam ama ağustostamı oluyor iliçi özür şuanda ikisi birlikte değilmi bunu merak ediyorum.

dafne82, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hayır birlikte değil hocam özür gurubu atamaları en son yapılıyor. Ağustos - Eylül olabilir

08 Temmuz 2013 11:48

kivanc22

Hocam şu an ki il içi istege baglı yani 3 yılını dolduranlar vs.için.siz şu an isteyemezsiniz.il içi özür atamaları da kesin bir tarih henüz belli olmamakla birlikte agustos ayı içerisinde olur. Gelişmeleri buradan takip edersiniz.

08 Temmuz 2013 11:57

gkaratas

özür ile atama gerçekleşecek. özür atamalarında il dışı ve il içi beraber yapılır...

08 Temmuz 2013 12:08

KARİZMATX

Esim calismiyor bu yil universite kazanacak onun yanina tayin istiyebilir miyim

08 Temmuz 2013 19:34

dafne82

cevaplar için teşekkür ederim.

Toplam 9 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;