Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : LaSoMBRa
12 Temmuz 2013 18:36  

(m.t.o.k.) programlarının normal mühendislikten farkı var mı?

sadece meslek lisesi öğrencilerinin tercih ettiği "inşaat müh. (m.t.o.k.)" bölümünün normal inşaat mühendisliğinden farkı var mı?

12 Temmuz 2013 22:44

ksoner

Mühendislik Fakültesi ile Teknoloji Fakülteleri arasında İmza YETKİSİ bakımından bir fark yok ama senin mühendislik öğrencisinden bayağı farkın var galiba...Ya kardeşim bu konuda YÖK'ün yaptığı açıklamalar var, Teknoloji Fakültelerinin tanımı....vs var. Birazcık araştırın ya.... Ben Bir Teknik Öğretmen olarak böyle soruları görünce, bunlardan nasıl mühendis olacak diye sorasım geliyor:-)))

12 Temmuz 2013 23:21

awnilster

şu anda hiçbir farkı yok ama ilerde ne olur bilinmez MTOK mezunlarına olumsuz bir düzenleme yapabilirler.

13 Temmuz 2013 11:57

hasan98604

Mühendislik Fakültesi ile Teknoloji Fakülteleri arasında İmza YETKİSİ bakımından bir fark yok ama senin mühendislik öğrencisinden bayağı farkın var galiba...Ya kardeşim bu konuda YÖK'ün yaptığı açıklamalar var, Teknoloji Fakültelerinin tanımı....vs var. Birazcık araştırın ya.... Ben Bir Teknik Öğretmen olarak böyle soruları görünce, bunlardan nasıl mühendis olacak diye sorasım geliyor:-)))

ksoner, 1 yıl önce - Alıntıya git

kendim için sormuyorum..laf salatası yapacağına sadece sorulan soruya cvp yazman yeterliydi.

14 Temmuz 2013 11:13

ksoner

kendim için sormuyorum..laf salatası yapacağına sadece sorulan soruya cvp yazman yeterliydi.

hasan98604, 1 yıl önce - Alıntıya git

Sende burada soracağına açıp kanunu gösterseydin, her önüne gelen başlık açıyor... Yakında bu sayfada yemek tarifide sorarsınız...

14 Temmuz 2013 16:46

hasan98604

Sende burada soracağına açıp kanunu gösterseydin, her önüne gelen başlık açıyor... Yakında bu sayfada yemek tarifide sorarsınız...

ksoner, 1 yıl önce - Alıntıya git

sanamı soracağım ne yapacağımı.."her önüne gelen" bilgiçlik taslıyor..

Toplam 5 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;