Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
12 Temmuz 2013 18:41  

hizmetli memur

arkadaşlar merhaba ben önlisans mezunuyum bu yıl kpss 2013-1 atamalarında gelir idaresine hizmetli memur olarak atandım. aynı zamanda lisans sınıf öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim okulu bitirdikten sonra memurluktan öğretmenliğe geçebilir miyim???

puanıma yazık ettim çok pişman oldum hizmetli yazdıgım için tecih hatası yaptım bir nevi hiç düzenlemeden arkadasın bana cıkardıgı tercih listesini aynen yazdım 2. tercihte hizmetli yazmıs bulundum puanım 84.795 önlisans işletme mezunuyum

12 Temmuz 2013 22:06

Chiv

Öncelikle hayırlı olsun diyorum, öğretmenlik için maalesef yeniden kps ye gireceksin ve branşını bilmiyorum ama 90 üzeri puan çıkarman gerekir diye düşünüyorum, puanım iyi diye yazmışsın ama bence iyi değil, hizmetli olman okulunu bitirip kps sınavlarından yeterli puan alacağın zamana kadar geçen zaman içinde işsiz kalmayacağın anlamı taşıyor, buda güzel bir durum, tekrardan hayırlı olsun.

12 Temmuz 2013 22:32

GeceHekta

chiv kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.. yani sınavsız gecemem diyosunuz....

Ancak şu var aldığım puan beni çoğu kuruma memur. vhki ve bilgisayar işletmeni olarak atayabilecek puandı ve atanırdımda

yalnız yaptıgım büyük bir hata 2. tercihe himetli yazmam beni bir nevi yaktı 2. tercihten sonra yazdıgım memurluk. vhki ve bilgisayar işletmenliklerinin %90 nı benim puanımda düşük bir puanla kapatmıs şimdi kurum okulla ilgili problem cıkarıyor bana tek mesele bu

yinede verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim

13 Temmuz 2013 03:33

olcay.ada

chiv kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.. yani sınavsız gecemem diyosunuz....

Ancak şu var aldığım puan beni çoğu kuruma memur. vhki ve bilgisayar işletmeni olarak atayabilecek puandı ve atanırdımda

yalnız yaptıgım büyük bir hata 2. tercihe himetli yazmam beni bir nevi yaktı 2. tercihten sonra yazdıgım memurluk. vhki ve bilgisayar işletmenliklerinin %90 nı benim puanımda düşük bir puanla kapatmıs şimdi kurum okulla ilgili problem cıkarıyor bana tek mesele bu

yinede verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim

GeceHekta, 1 yıl önce - Alıntıya git

ah be arkadaşım sen ne yaptın 82.9 puanla işletmeciler iskiye yerleşti harbiden yazık etmişin 650 kadro vermişlerdi size yerinde olsam hepsini işletmeden yazardım ki yazsan 82 83 lüler yerleşmiş sen çok rahat memurdun iskiye 82.9 puanla yerleşen adam hem senden 800 900 lira fazla alıcak hemde senin gibi pis işleride yapmıyacak cidden yazık olmuş yinede geç değil 2014 kpssyle artık kısmetini ararsın

Toplam 3 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?