Editörler : Pangaea
14 Temmuz 2013 02:28

Grafik öğretmenleri uyumayın en az 100 kontenjan istiyoruz

2013 grafik öğretmenleri atama

idas44
Memur
14 Temmuz 2013 02:28

gncl

idas44
Memur
14 Temmuz 2013 02:31

10 yıldır atama yapılmıyordu artık daha çok kontenjan verilmeli.. birlik olmamız lazım

pink__
Aday Memur
14 Temmuz 2013 10:05

En az 100 kontenjan istiyoruz puaninda düşük neden atanamadin sorularından bıktım artik hakkımızı versinler

pink__
Aday Memur
14 Temmuz 2013 13:25

Her yıl aynı seyler ve akillanmayan biz sebebi ise başka çaremiz yok kendime ve bu bölüme yapılan emeğe acıyorum

gzi_grfk
Aday Memur
14 Temmuz 2013 13:38

Bu yıl iyi bir alım olacağını düşünüyorum maillere devam arkadaslar kimse hiç bir şey yapmıyorsa bile memurlar nette egitim fakuletesinde ve bu sayfada yazın burda güncel tutun YETER ARTİK BİTSİN BU BEKLEYİS

idas44
Memur
14 Temmuz 2013 16:15

burda toplanıyoruz maillere devam

idas44
Memur
14 Temmuz 2013 16:19

mail etkinlği başlatacaz kiimlerin oldugunu görelim

grafik öğretmeni
Aday Memur
14 Temmuz 2013 21:14

Merhaba arkadaslar mail etkinliğine başlayalım umarım bu yıl yüzümüz güler

idas44
Memur
15 Temmuz 2013 00:37

kimler burda

idas44
Memur
15 Temmuz 2013 00:59

kimseler yok ya nerde bu grafikciler.... kimler mail atacak

idas44
Memur
15 Temmuz 2013 01:03

BU MAİLİ GÖNDERİNNNNNNNNNNNNNN

Sayın Müdürüm,

Bizler, Grafik Öğretmenliği mezunu öğretmen adaylarıyız.

Ancak senelerdir bölümümüzde yapılan yıllık 3-5 kişi arasındaki atamalarda maalesef sıra bizlere gelmedi ve öğretmen olamadık.

Bu sene alanımda atama için yeterli olan puanı kendi adıma aldım, ancak bölümümüzle ilgili maalesef gerekli atama yıllardır yapılamıyor.Bir çok ilde bölümümüzle ilgili derslere ücretli öğretmen girmektedir.Bölümümüzde kontenjan boşluğu olmasına rağmen bazı iller boş kontenjanları göstermeyip ücretli öğretmenle geçiştirdiği için atamamız yapılamıyor ve bizlerde işsiz öğretmen olarak kalmaya mahkum bırakılıyoruz.Hatta bazı okullar atama yapılmadı için mevcut okullarında olan bölümümüzü kapatma yoluna gitmiştir.

Şu anda bakanlık alan kontenjanlarını il müdürlükleriyle yapılan çalışmalarla neticesinde belirteceğini söylüyor. Mağduriyetimizin en azından bu yıl 2013 ağustos atamasında giderilmesini beklemekteyiz. Bizlerin bazı branşlar gibi 1000-2000 gibi kontenjanlar talep etme gibi bir lüksümüz bulunmamaktadır. Biz grafik/fotoğraf/grafik öğretmen adaylarının istediği sadece boş kontenjanlarımızın bu yıl gösterilmesi ve atama umudumuzun yeniden doğmasıdır.

Bu konuda sizlerden ricamız, eğer grafik/fotoğraf/grafik branşında ilinizdeki mevcut okullarda boş kadro varsa bakanlığa bildirilmesidir.

Bu önemli konuda bize yardımcı olmanızı diğer meslektaşlarım adına da rica ediyorum.

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum...

idas44
Memur
15 Temmuz 2013 01:05

yukarıdaki maili ilgili alanlara gönderelim lütfen grafik öğretmenleri

16 Temmuz 2013 01:55

arkadaslar biz gecen yil bu forumu canli tutarak sesimizi memurlar nete mebe ve tum turkiyeye sosyal medyaya ulastirdik.ve elimizden geldigi kadar sesimizi duyarduk.su an atanmis ve gorevi mutlu bir sekilde yapmaktayim..size tavsiyem birlik olun ve bu forumda tek vucud olun.emin olun hakkinizi alacaksiniz.herkes uyanik ve forumu canli tutmali.sakin birbirinizi kirmayin incitmeyin.ben sahsen buna cok ozen gosterirdim...hepinizin atanacaginiza inaniyor ve sizlere enaz 100 kontenjan verilmesini diliyorum.destek olmaya heran hazirim...!!!saygilar sevgiler ;)

idas44
Memur
16 Temmuz 2013 03:16

kimse yok gibi yaa nerde bu millet

graphics teacher
Daire Başkanı
16 Temmuz 2013 12:07

geçen senenin gediklisi olarak ben geldim hocalarım. eeee kimse yok mu? biraz bilgi paylaşayım da forum canlansın :) lütfen yazacağım metinleri gerekli yerlere maillerinizle ulaştırın. grafiktasarım hocamızın dediği gibi geçen sene o kadar çok çaba gösterdik ki çok güzel sonuçlar aldık hadi bu sene de pazarlığı 150'den açalım :) isteyenin 1 vermeyenin 2 yüzü kara :) grafiktasarım hocam bu arada merhabalar :) sizi aramızda görmek ne kadar güzel...
şu an belki kontenjanlar belli olmuştur ya da üzerinde çalışılmaya devam ediliyordur geç kalmadan elimizden geleni yapalım geçen seneki gibi güzel bir kontenjan alalım hocalarım hadi pamuk eller klavyeye!

xgrafikx
Aday Memur
16 Temmuz 2013 12:33

kesinlikle birlik olup yine mail etkinliğine başlamamız lazım sesimizi duyurmalıyız.ben mail atmaya başladım...

draje06
Aday Memur
16 Temmuz 2013 12:36

merhaba arkadaşlaarrr:) ben de an itibari ile mail atmaya başladım...

16 Temmuz 2013 12:52

merhaba sagol grafikteacher sen nasilsin.sen hangi okula atandin..evet gecen sene cok guzeldi.performansi en yuksek olan bendim.ümrümü yedin kpss beni yedi bitirdi.bizinkilerin hepsi kalles cikti.atandiktan sonra kayboldular.siz oyle yapmayin arkadaslar.benim gibi vefali olun.sayemde kontejan artti ve taban puani dusirduk.dimi grafikteacher :)) mutlaka kintenjan artmali.bu ne yaa yilardir 1-2kontenjannn..hakkimizi yediler..evet en az 150 istiyoruuuuuuuzzzzzzz.gunceeeeeelllll.grafitii de kalles ciktiii

draje06
Aday Memur
16 Temmuz 2013 13:01

şu mail adreslerini kopyala yapıştır yapcaktım gelişmiş cevap hata verdi :S :)

Toplam 2252 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi