Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : yumurcaka_durmazTürkçeci0505
19 Temmuz 2013 13:51  

"Ek-1 Total Alınacak" Ne demek?

Evet arkadaşlar.Bunun açılımını bilen var mı?..Yani daha önce idareciliği olan herkes mi alıncak?Sınır falan yok mu?

19 Temmuz 2013 13:54

TÜRKÇECİ ADANA

gençler siz biraz bekleyin dedeleri atayalım demek oluyor hocam

19 Temmuz 2013 13:57

muhtar06
Kapalı

ek-1 in tamamı alındı ise yönetmeliği meb teki komisyon değil. Eğitim birdeki Ramazan Cakirci başkanlığında ki komisyon hazırlamış oluyor. Katılım modülü milletin gazını almak icin icra edilmiş oluyor. Koca bakanlık eğitim birin avam kamarasina teslim olmuş mu bekleyip goreceğiz.

19 Temmuz 2013 13:57

algum
Yasaklı

yani bp,opet vb değil total olacak dediğin gibi

19 Temmuz 2013 13:58

eğitimci51
Kapalı

BENCE GENE %30 ALINACAK KALDIRMADIK DEMEK İSTEMİŞ SADECE SINAVLI ATAMADA DEĞİL TOTAL OLARAK BÜTÜN ATAMALARDA VAR(ROTASYON-İSTEĞE BAĞLI-YENİDEN ) DEMEK İSTEMİŞTİR YOKSA PUANIN HEPSİ DEĞİL

19 Temmuz 2013 14:00

TÜRKÇECİ ADANA

BENCE GENE %30 ALINACAK KALDIRMADIK DEMEK İSTEMİŞ SADECE SINAVLI ATAMADA DEĞİL TOTAL OLARAK BÜTÜN ATAMALARDA VAR(ROTASYON-İSTEĞE BAĞLI-YENİDEN ) DEMEK İSTEMİŞTİR YOKSA PUANIN HEPSİ DEĞİL

eğitimci51, 1 yıl önce - Alıntıya git

doğru bir yaklaşım sayın hocam

19 Temmuz 2013 14:04

BERKANT_22

http://www.haberlermeb.net/haber/bakanlik/sayin-tekinmudur-yardimciliginda-ek-1-olmamalidir.../339.html haberi okuyun arkadaşlar çok güzel yazılmış...

19 Temmuz 2013 16:03

luxbaron

bence tamamı alınacak gözüken o malesef..bunlardaki adalet anlayışı bu işte

19 Temmuz 2013 16:57

western22

hepsini nereye alıyorlar arkadaşlar?daha önce idarecilik yapmış o kadar çok öğretmen var ki!!! hepsini alsalar sınavla atamaya gerek kalmaz zaten...

19 Temmuz 2013 16:59

osmanbatur07

EK 1 oranının aşağıya çekilmesi (%20) taleplerini yineleyen GÜVEN taslaktaki oranın revize edilip edilmediğini sormuş Sayın TEKİN ise ödüllerden yalnızca birinin hesaba alınacağını eklerin total olarak değerlendirileceğini söyleyerek yereldeki ödüllerin objektif olmama ihtimalini de gözettiklerini bu kapsamda ödüllerin atamaya etkisini sınırladıklarını açıklamışlardır.

19 Temmuz 2013 17:03

eğitimci51
Kapalı

EK 1 oranının aşağıya çekilmesi (%20) taleplerini yineleyen GÜVEN taslaktaki oranın revize edilip edilmediğini sormuş Sayın TEKİN ise ödüllerden yalnızca birinin hesaba alınacağını eklerin total olarak değerlendirileceğini söyleyerek yereldeki ödüllerin objektif olmama ihtimalini de gözettiklerini bu kapsamda ödüllerin atamaya etkisini sınırladıklarını açıklamışlardır.

osmanbatur07, 1 yıl önce - Alıntıya git

buradan bu anlam çıkmaz taslaktaki gibi çıkacak

19 Temmuz 2013 17:44

luxbaron

ucu açık soru misali ucu açık bir cümle kurmuş, inşallah EK-1 in tamamı alınmaz, ola ki alınırsa sınava ne gerek var kaldır sınavı, yönetmeliğe de koy bir madde bakanlık istediğini atar de olay bitsin..

sınava girenlerin 7-8 aydır kafasını karıştırıp psikolojisini bozmaya ne hakkın var, hergün haber peşindeyiz. şu sınava hiç girmemiş olmayı isterdim verdiğim emeğe yanıyorum..

19 Temmuz 2013 19:17

superbb

sınav puanının tamamı alınmalı

19 Temmuz 2013 20:18

deftur00

ek1 demiyor arkadaşlar eklerin total alınacağı diyor. bence ek1 tamamı demek istememiş. oran varyine

19 Temmuz 2013 23:12

mersintarsus

Bu duyumcu umut tacirlerine kanmamak lazım. 1 Hafta daha bekleyelim yönetmeliği görelim.

21 Temmuz 2013 13:19

mavi_düs_38

müsteşar eklerin demiş ek-1 dememiş ben mi acaba yanlış anlamak istiyorum acaba eğer ek-1in tamamı olursa hakkım haram olsun ..

21 Temmuz 2013 14:39

frolayn2004

ben yuksek lısans bıtıreyım,ikinci unıversıteyıde okuyum ondan sonra bunları yapmayanla hemen hemen esıt sayılayım.bumu adalet anlayısınız.sızde bıraz zorlayında yapın.bu arada ben sendıka tarafından parayla alan bırı degılım.devlet unıversıtesınde yapıyorum

21 Temmuz 2013 18:32

Özgür_Ses

verdim parayı aldım yüksek lisansı ne olacak puanlar yazık değil mi.

Toplam 17 mesaj