Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazasayginhopali
20 Temmuz 2013 00:23  

2014 kpss olmayacak söylentileri

gün geçmiyor ki yeni söylenti çıkmasın şimdide mezuniyet ve staj notuna göre atama olcakmış,mezun olalı 8 yıl oldu o zaman düşük notu olana hazsızlık ne saçma şeyler ya :((

20 Temmuz 2013 00:24

Hill509

hem bide her yerde mezuniyet şartları aynı değil ki , üniversiteler arası çok fark var , yatay geçişle gelenler güzel örnek mesela 3.40 la gelip mesela 3.10 la o kadar kasmalarına rağmen mezun olmaları ,

O durum bence tekrar düzenlenir..

20 Temmuz 2013 00:27

tisya

hem bide her yerde mezuniyet şartları aynı değil ki , üniversiteler arası çok fark var , yatay geçişle gelenler güzel örnek mesela 3.40 la gelip mesela 3.10 la o kadar kasmalarına rağmen mezun olmaları ,

O durum bence tekrar düzenlenir..

Hill509, 1 yıl önce - Alıntıya git

bencede geriye dönük bisürü hasızlık doğurur madem yapılcak mezuniyet yılı vs kapsamlı değerlendirme olmalı

20 Temmuz 2013 00:48

sanat-yasamaktır

kpss+mezuniyet notu kpss kalkmıyor.

20 Temmuz 2013 00:54

eğitimci23

arkadaşlar yeni düzenleme mümkün değil osym öss öğrencilrinin diploma notunu daha hesaplayamıyor

21 Temmuz 2013 23:41

tebriklerATANDINIZ

kpss ve diploma notu beraber hesaplanacakmış.

22 Temmuz 2013 00:53

yasin-53

Çan lı sistemle Çansız sistemle mezun olanlar var çok ama çok farklılık doğrurur. bu sistem

22 Temmuz 2013 01:04

Ayse1gul1

İyiymiş benim diploma notum yüksek:)))

22 Temmuz 2013 11:42

mavi-rüzgar-01
Kapalı

iyice suyu çıktı bu işin nerden başımıza bela oldular

22 Temmuz 2013 11:59

_angeleye_

diploma notu çok haksızlık mesela bize çok gıcık bi hoca giriyodu, vizeye kadar 10 çalışma veriyodu o halde 80 den yukarı not vermiyodu hatta 70ten. diğer şubelerin hocaları 5-6 çalışma verip 70ten aşağı not vermiyodu. 4 senemiz böyle geçti.ki bizim yaptığımız çalışmalar onlarınkine on basardı. hocanın yüzünden bizim not ortalamalarımız hep düşük oldu. bu adalet mi şimdi

22 Temmuz 2013 12:55

Hill509

diploma notu çok haksızlık mesela bize çok gıcık bi hoca giriyodu, vizeye kadar 10 çalışma veriyodu o halde 80 den yukarı not vermiyodu hatta 70ten. diğer şubelerin hocaları 5-6 çalışma verip 70ten aşağı not vermiyodu. 4 senemiz böyle geçti.ki bizim yaptığımız çalışmalar onlarınkine on basardı. hocanın yüzünden bizim not ortalamalarımız hep düşük oldu. bu adalet mi şimdi

_angeleye_, 1 yıl önce - Alıntıya git

hocam o düzenlenir ya bi şekilde nasıl yapılır bilemiyorum da , o dert her yerde var ya en basitinden yatay geçişlileri düşünün 3.70 , 3.60 la gelirdiler zorlamalı bi şekilde 3.10 3.20 yle bitiriyorlardı hiç kalmayan adam yaz okuluna kalıyordu ..

O düzenlenir tekrardan bence

22 Temmuz 2013 13:07

istpolat

saçma sapan şeylere inanmayın.

nabi avcı bu sene: sbs için kazak sistemi olacak, açıkuçlu soru olacak gibi Türkiyede asla uygulanmayacak şaçmalıkları söyledi ne oldu?

Hepsini yaladı yuttu.

Daha 2 hafta önce "dershaneler kapatılacak kayıt yaptırmayın gibi" zırva bir laf etti ne oldu?

2 senedir dershaneler kalkacak, lys de açıkuçlu soru olacak diye zırvalayıp duruyorlar. hiç bir haltta yaptıkları yok. o yazıyı sadece bir fikir olarak ortaya atılmış.

22 Temmuz 2013 13:08

filbahriçiçeği
Kapalı

Eğitim fakültesi tutuyorken Fen-edebiyat yazan aklımı seveyim.Gün geçmiyor ki bedelini ödemeyeyim.Bana bakın böyle şeyleri paylaşıp duruyorsunuz,kahroluyorum ya. Ama olur o da olur. Formasyonda da yaptılar o adaletsizliği. Her üniversite eşit değildir,eşit sayılıyorsa hiç kazanmayın İstanbul,Ankara'daki üniversiteleri. Bu lisans ortalaması neymiş arkadaş!Yüksek lisans yapıyorsun,işine yine lisans ortalaması yarıyor!O zaman düzenlesinler,eğitim arttıkça ylisanslı mı doktoralı mı onun ortalaması kabul edilsin!!!

22 Temmuz 2013 13:09

atantrenörü
Yasaklı

Ayse1gul1, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ya şöyle şeylerde bireysel hareket edip salak salak konuşmayın! Sürüden ayrılanı kurt kapar.

22 Temmuz 2013 13:10

dasmeer
Kapalı

saçma sapan şeylere inanmayın.

nabi avcı bu sene: sbs için kazak sistemi olacak, açıkuçlu soru olacak gibi Türkiyede asla uygulanmayacak şaçmalıkları söyledi ne oldu?

Hepsini yaladı yuttu.

Daha 2 hafta önce "dershaneler kapatılacak kayıt yaptırmayın gibi" zırva bir laf etti ne oldu?

2 senedir dershaneler kalkacak, lys de açıkuçlu soru olacak diye zırvalayıp duruyorlar. hiç bir haltta yaptıkları yok. o yazıyı sadece bir fikir olarak ortaya atılmış.

istpolat, 1 yıl önce - Alıntıya git

aynen bizimkilerin de hoşuna gitti hemen

gelsin gelsin

hala akıllanmadılar ya

alan geldi noldu

alanı isteyenler hep atancak onlara gore.

sistem değişikligi değil kadro az oyuzden atanamıyoruz

ama bizler hala sınanmak istiyoruz.

22 Temmuz 2013 13:10

al1yuks3l

zaten egosu yüksek üni hocalarına yalakalığı 1 kat daha arttırmak anlamına gelir

22 Temmuz 2013 13:11

atantrenörü
Yasaklı

Ayse1gul1, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ha bu arada yanlış anlaşılmasın benim diploma notum düşük değil 3 küsür ama beş senedir sınava hazırlanan kardeşler bir beş sene daha mı beklesin ya da hiç atanamasınlar. İlle bir adaletsizlik olacak bu işte. Kendi çıkarımız yerine grubu düşünürsek daha iyi sonuç elde ederiz.

22 Temmuz 2013 13:13

istpolat

Ünversite lise değildir.

Diploma notları karşılaştırlımaz.

Bizim ünv de bir dönemde 11-12 derse verilken başka ünv 7-8 ders veriyor.

Mesela formasyonla bir çok bölüm aynı öğretmenliği yapıyor. Bunlar arasında bölüm farkı var mesela: ;matematik öğretmenliğine mate, mat ingilizce, mat muh gibi farklı bölümler arasında kıyaslama yapılamaz.

22 Temmuz 2013 13:34

köfte.ekmek

kpss kalkmaz kpss ve staj notları birlikte hesaplancak

22 Temmuz 2013 13:46

Hill509

kpss kalkmaz kpss ve staj notları birlikte hesaplancak

köfte.ekmek, 1 yıl önce - Alıntıya git

staj notu ne ya biz formasyon aldık eskiden staj notu nasıl olacak

22 Temmuz 2013 13:46

Dilnevaz hoca
Kapalı

Kpss+diploma notu birlikte hesaplancak gelecek seneye.

Toplam 24 mesaj