Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopali
28 Temmuz 2013 03:00  

zonguldak-ereğli

hakkında bilgisi olan var mı acaba? özelliklede çayırlı köyü yüksel balcı orta okulu

28 Temmuz 2013 03:04

zeynepk39

Sorduğunuz köy ve okul ile ilgili bir bilgim yok ancak Ereğli merkez pahalıdır,kiralar ve alışveriş olarak,erdemir demir çelik fabrikasından dolayı havası kötüdür,ama yaşanabilecek güzel yerlerdendir.

28 Temmuz 2013 03:09

buka4

sağolun hocam bilgiler için. pahalı derken mesela nerelere göre pahalıdır yada eşdeğerdir fiyatlar?

28 Temmuz 2013 03:11

zeynepk39

Hocam deniz şehri olmasıyla birlikte erdemir çalışanlarının aldığı yüksek maaşlar şehri pahalılaştırıyor,şöyle söyleyim bundan 6-7 sene önce denize karşı bir daire sormuştuk,1000tl demişlerdi. o zamanlardan aklımda kalan 'güzel ama pahalı' bir şehir oluşuydu. bilmem yardımcı olabildim mi?

28 Temmuz 2013 03:22

buka4

valla biraz gözüm korktu. çok sağolun hocam eksik olmayın.

28 Temmuz 2013 03:24

zeynepk39

yok hocam korkmasın çok güzel bir şehirdir ereğli,ayrıca nerede ev kiraları ucuz ki artık -yaşanacak şehirler arasında- hayırlı olsun,eminim çok mutlu da olursunuz.

28 Temmuz 2013 03:27

buka4

inşallah hocam. sağolun.

28 Temmuz 2013 04:09

cool_boy10

merhaba hocam o okulu ben istiyordum ama benim yerime siz gitmişsiniz,tahminimde sosyalcisiniz:)sorduklarınıza göre zonguldaklı değilsiniz,neden istediniz o okulu hiç bilgi sahibi olmadan merak ettim:)

28 Temmuz 2013 07:27

denizce67

Yaklaşık 6 senedir Ereğli'deyim. Bir çok kişinin çalışmak isteyeceği bir yer. Küçük ama oldukça sosyal bir yer. Festivallere, konserlere, etkinlilere doyarsınız :) Pahalılık konusunda arkadaşların dediklerine katılıyorum ancak önceki senelerdeki gibi değil durum. Erdemir'de işten çıkarılmalar ve maaş düşürmeler olduğundan beri Ereğli biraz daha ucuzlaşmaya başladı (eskiye göre)

Ev kiraları bulunduğu bölgeye göre değişiyor. Çarşı merkezde 600den başlar genelde ama biraz daha çarşıya uzak mahallelerde (kepez gibi) 400'e bulursunuz. Hatta Gülüç tarafında 250 Tl'ye bile deniz manzaralı evde kalabilirsiniz ama Gülüç biraz ters olabilir.

Çayırlı köyü ne tarafta bilmiyorum ancak kesinlikle köyden ev tutmayın hocam. Ereğli'den ev tutun ve geliş gidiş yapın (ben senelerce böyle yaptım). Ereğli ile ilgili sormak istedikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışırım. Hayıslı olsun

28 Temmuz 2013 18:55

buka4

cool_boy10 kardeşim merak etme sosyalci değilim. branşım rehberlik.

28 Temmuz 2013 18:58

buka4

denizce67 hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. ben de zaten ereğliden gidiş geliş yapmayı düşünüyorum. bu hesaba göre 500 liraya güzel bir ev bulunabilir. zaten ben de çarşı içi istemem. çok sağolun tekrardan.

28 Temmuz 2013 19:11

yecxy

köy uzak 20 km. felan.gidiş-geliş ereğliye yapilir.yeni bina yapıldı.

28 Temmuz 2013 20:16

cool_boy10

18 km uzak,gidiş geliş yapılır,ayrıca zonguldağın merkezinden daha güzel bir ilçe,bu yüzden sıkıntı etmeyin.

28 Temmuz 2013 21:25

buka4

sağolun verdiğiniz bilgiler için arkadaşlar. acaba kışın sıkıntı olur mu gidiş gelişlerde? kar v.s..

28 Temmuz 2013 22:12

denizce67

Sorun olmaz hocam. Kar yağınca genelde merkezden önce tatil oluyor köyler oyüzden sorun yaşanmıyor.

28 Temmuz 2013 23:21

buka4

teşekkürler yardımcı olduğunuz için

29 Temmuz 2013 03:29

buka4

internetten biraz baktım da kadıtarlası diye bi mevki varmış. orda sıfır evleri kiraları bayağı uygun. nasıldır bu mahalle?

29 Temmuz 2013 04:14

ranix

Merhaba hocam. Kadıtarlası Ereğli'nin kordonuna paralel ve en pahalı muhitlerindendir. Ayrıca Çayırlı yoluna ters olacağı için ulaşımınız açısından problem olabilir. Ereğli gayet güzel bir sahil kentidir. Yeşili, denizi, sahili ve fabrikanın getirdiği yaşam standartlarıyla gözde bir ilçedir. Fiyatlar konusunda pahalı olduğu söylenir ama bu seçeneklerden ötürüdür. Okula gelince; yeni yapılması dışında okul konusunda fazla bir bilgi bulunmuyor internette. Zorunlu hizmet okulu sanırım. Köy merkeze yaklaşık 20 km uzaklıkta. Gülüç köprüsüne kadar yol iyi fakat köprüden önce sola dönüldükten sonra yol bozuk denilebilir. Bildiklerim bunlar. Yüzyüze görüştüğümüzde de yardımcı olmaya çalışırım. Benim de tayinim bu okula çıktı.

29 Temmuz 2013 04:23

buka4

isim ve branş nedir hocam ? siz ereğlili misiniz?

29 Temmuz 2013 04:25

ranix

Evet Ereğliliyim. Branşım Türkçe.

29 Temmuz 2013 04:27

buka4

oraya gelince görüşürüz inşallah hocam. benim ismim burak. çok memnun oldum

Toplam 31 mesaj
ANKET
Erdoğan Cumhurbaşkanı olursa, kimin Başbakan olmasını isterdiniz?

Grup Vizyon