Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopalihuzur657
08 Ağustos 2013 15:38

VaLve

Adamsın,ruhun huzur bulmuşsa bir daha o huzuru bozma kardeş.Çok çok cevap yazmak istersen şunu yaz:"Bugün 5000 için ne yaptın?" :)

08 Ağustos 2013 15:38

ekiko

Keşke benimki de atmasa DA biraz huzur bulsam... :)

08 Ağustos 2013 16:14

TDveEDB

bir laf varfır balta döner sap döner gün gelir hesap döner

tazeyumurta, 12 ay önce - Alıntıya git

ne baltası ya :)))) keserdir o keser :)

08 Ağustos 2013 16:18

Celos

Kpss, kontenjan, atanamama derken keçileri kaçırdın galiba, hocam. :)

Pdr2014, 12 ay önce - Alıntıya git

sen bizim yerimezde olsan anlardın ama olmayacağın için asla anlayamazsın

08 Ağustos 2013 16:38

tazeyumurta

Adamsın,ruhun huzur bulmuşsa bir daha o huzuru bozma kardeş.Çok çok cevap yazmak istersen şunu yaz:"Bugün 5000 için ne yaptın?" :)

VaLve, 12 ay önce - Alıntıya git

5000 esprisini anlamadım hocam:))

08 Ağustos 2013 16:41

ilsecc

Bu konuyla kız tavayamazsın daha yaratıcı ol

08 Ağustos 2013 16:41

niegro

ben seni çok iyi anladım hocam ;) inşallah şimdi sıra ısrarla arayıp senin açmamalarına gelir, gece önce msj atar bakar cvp yok çaldırmaya başlar başlar, o arar sen nolarsın arar sen nolarsın sonra sesini kısarsın o hala aramaya devam eder..çünkü psikopata bağlıyorlar o durumda..ee vaktinde haksız yere yakmayacaktı canını ve bu durumda ne diyoruz demet akalından giderli şarkıların sözü bu arkadaşlara geliyor :DD

08 Ağustos 2013 16:54

ingogretmeni2
Kapalı

ben seni çok iyi anladım hocam ;) inşallah şimdi sıra ısrarla arayıp senin açmamalarına gelir, gece önce msj atar bakar cvp yok çaldırmaya başlar başlar, o arar sen nolarsın arar sen nolarsın sonra sesini kısarsın o hala aramaya devam eder..çünkü psikopata bağlıyorlar o durumda..ee vaktinde haksız yere yakmayacaktı canını ve bu durumda ne diyoruz demet akalından giderli şarkıların sözü bu arkadaşlara geliyor :DD

niegro, 12 ay önce - Alıntıya git

+1

ama

nolarsin ney lan? nolarsın??

WTF????

08 Ağustos 2013 16:59

ingogretmeni2
Kapalı

musadenizle ontik bi sorgulama yapcam dövmek yok.

eski sevgili nedir? neden eski? neden sevgili? terk etti diye mi eski?

e ozaman nasıl sevgili olur? sevgili= sevgi-li yani küpeli gibi. gittiyse sevgisi kalmamıstır.ozaman da sevgili olmaz. ama yine de ozel bir isim haketmiyorlar mı? bence yes.

ornek: pain in the ass? okeyto.

yada daha havali bsey olsun

uluyses den(oha!! check this out this guy is insane mq!!!! )

my love,my friend, my ally and my betrayer

oha kendime dibim düştü.!!!!

mq neden hep gidiyorsunuz!!!!

08 Ağustos 2013 18:26

tazeyumurta

oda olucak hocam nolucam:)) bi arkadasta bu şekilde kız tavlayamzsın demiş asla daha atanana kadar kız felan yok ,atanınca evlenirim daha naz çekememem :))

08 Ağustos 2013 18:52

ah tamara

terkettiklerimin neden birakmiyorlar anlamadim. insan hic mi vazgecmez? para desen yok. atama desen yok tatli soz desen yok romantizm falan hic yok kisaca hicbir sey yok ama neymis efendim icim guzelmis nedense o guzeligi hic goremedim.

08 Ağustos 2013 18:57

tazeyumurta

terkettiklerimin neden birakmiyorlar anlamadim. insan hic mi vazgecmez? para desen yok. atama desen yok tatli soz desen yok romantizm falan hic yok kisaca hicbir sey yok ama neymis efendim icim guzelmis nedense o guzeligi hic goremedim.

ah tamara, 12 ay önce - Alıntıya git

bayansınız da ondan erkekler için iş güç pek fark etmiyor genelde bayan olsun yeter düz mantık:))

08 Ağustos 2013 18:59

ah tamara

Bayan değilim hocam.

08 Ağustos 2013 19:00

ingogretmeni2
Kapalı

ohaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D yarıldım :D:D:D

08 Ağustos 2013 19:08

tazeyumurta

Bayan değilim hocam.

ah tamara, 12 ay önce - Alıntıya git

çok özür dilerim hocam

08 Ağustos 2013 19:16

tazeyumurta

çok özür dilerim hocam

he bu arada hocam erkekseniz fazla yakışıklı değilseniz mesleğinize ve gelir durumunuza bakarlar, ama yakışıklıysanız iş güç pekte önemli değil için güzel derler kabul ederler, demekki siz yakışıklısınız:))

08 Ağustos 2013 20:19

adakutay09
Kapalı

he bu arada hocam erkekseniz fazla yakışıklı değilseniz mesleğinize ve gelir durumunuza bakarlar, ama yakışıklıysanız iş güç pekte önemli değil için güzel derler kabul ederler, demekki siz yakışıklısınız:))

benimki bana göre dunyanın en yakısıklısı hıc kımseye degısmem sevınce herseyı heryerı eşsiz gelıyor. ben işi yokken sevıyordum onu işi olmasaydı keske kalktı bı yerlerı degıstı :) insan sevınce ne yakısıklıymıs ne karıyermıs ne zengınmıs hıc bıseye bakmıyor onlar sadece adi bi sıfat oluyorrr

08 Ağustos 2013 20:25

tazeyumurta

benimki bana göre dunyanın en yakısıklısı hıc kımseye degısmem sevınce herseyı heryerı eşsiz gelıyor. ben işi yokken sevıyordum onu işi olmasaydı keske kalktı bı yerlerı degıstı :) insan sevınce ne yakısıklıymıs ne karıyermıs ne zengınmıs hıc bıseye bakmıyor onlar sadece adi bi sıfat oluyorrr

adakutay09, 12 ay önce - Alıntıya git

Allah bizede nasip etsin

08 Ağustos 2013 20:42

evet isyan

bu durumun aynısı yaşanıyor şu an bende :) atanacağımı duymuş arkadaş, puanlar açıklandığı günden beri istikrarını bozmadı, telefonu açmazsam evimize kadar gelmekle tehdit ediyor peh :) nasıl bir zevk o aramaları reddetmek, mesajları cevapsız bırakmak, kuş gibi hafifledim valla.

08 Ağustos 2013 20:53

ruzqarqülü

canını yakıp aramayanlara ... eski ve sevgisizlere ne demeli?

Toplam 55 mesaj