Editörler : crops35

amedo5
Memur
29 Ağustos 2013 17:33

zeytinci arkadaş

meseleye birde tersden bakmayı denesene

bilakis sınavın böyle uzak bir tarihte yapılacak olması 2014 ocak ayı yada o cıvarlarda bir atama daha yapılcağına delalet edıyor gibi. eğer sınav nısan yada mayıs gibi yapılsa idi o zaman ocakta atama olmaz , olamazdı.

çünki ocakta bi atama olup nısan-mayısda sınav yapılsa idi sınav sonrası atama ile öncesi atama arası çok yakın olacaktı. aynı sene içinde iki atama yapılmayacağı yönündeki açıklamalarda bunu destekliyor.

atama bekleyen arkadaşlara bu iyi ve güzel bir gelişme. sınav bekleyenlere ise kötü bir gelişme. çünki en az bir seneden fazla bekleyecekler.

genede herkesin hakkında hayıslısı

zeytinimci, 11 yıl önce

Arkadaşlar sınav 31 Ağustos da olacaksa eğer başvurular mart-nisan da olur.

Sınav sonrası da atamalar başlar ama ocak ataması hayal oldu, derslere çalışmaya başlayın derim.

saatim berene kurulu
Şube Müdürü
29 Ağustos 2013 17:40

2014 ağustos da sınav yapılıp 2015 ocağındamı atama olur saçma bence 3.atama olmaz 2014 atama sınavdan sonra olur bence

amedo5, 11 yıl önce

zeytinci arkadaş

meseleye birde tersden bakmayı denesene

bilakis sınavın böyle uzak bir tarihte yapılacak olması 2014 ocak ayı yada o cıvarlarda bir atama daha yapılcağına delalet edıyor gibi. eğer sınav nısan yada mayıs gibi yapılsa idi o zaman ocakta atama olmaz , olamazdı.

çünki ocakta bi atama olup nısan-mayısda sınav yapılsa idi sınav sonrası atama ile öncesi atama arası çok yakın olacaktı. aynı sene içinde iki atama yapılmayacağı yönündeki açıklamalarda bunu destekliyor.

atama bekleyen arkadaşlara bu iyi ve güzel bir gelişme. sınav bekleyenlere ise kötü bir gelişme. çünki en az bir seneden fazla bekleyecekler.

genede herkesin hakkında hayıslısı

bvzxczxzcxzcx
Müsteşar Yardımcısı
29 Ağustos 2013 17:46

2014 çift sene.eylülde normal kpss var.kasımda alımları oluyor(önlisans-ortaöğretim)

özetle büyük ihtimal 2014 alımları normal kpss ile kasım ayında olur.

saatim berene kurulu
Şube Müdürü
29 Ağustos 2013 17:53

aynen dostum katılıyorum

bvzxczxzcxzcx, 11 yıl önce

2014 çift sene.eylülde normal kpss var.kasımda alımları oluyor(önlisans-ortaöğretim)

özetle büyük ihtimal 2014 alımları normal kpss ile kasım ayında olur.

zeytinimci
Daire Başkanı
29 Ağustos 2013 17:58

tamam arkadasim özür dilerim, ayni yil iki atama olur diyeyim ben.

zanax1453
Kapalı
29 Ağustos 2013 18:01

vatana millete hayırlı uğurlu olsun ...

amedo5
Memur
29 Ağustos 2013 18:02

ben genede aksi durumuda hesaba katın derim.

eğer atama sınavdan sonra en erken kasımda olursa bi önceki atama 2013 ocakta idi. arada 2 sene gibi bir fark oluşuyor alımın olmadıgı ve bu atama yapılmadan beklenen çok uzun bir süre.

ama dediğim gibi ocak 2014 bir atama, 2014 ağustosta sınav, ocak 2015 bi atama , ocak 2016 bi atama ve ağutos 2016 yeni sınav.

bakın işte sınav ve atama tarihleri bile oluştu...

saatim berene kurulu, 11 yıl önce

2014 ağustos da sınav yapılıp 2015 ocağındamı atama olur saçma bence 3.atama olmaz 2014 atama sınavdan sonra olur bence

ceyhun-saka
Memur
29 Ağustos 2013 18:20

Sizlere özel EKPSS hazırlık kurslarımız başlamıştır. derslerimiz 19 Ekim'den itibaren başlıyor. Size özel sınıflarda Çağdaş Çözüm Akademi Bakırköy.

brunc
Aday Memur
29 Ağustos 2013 18:40

izmirde yokmu ??

ceyhun-saka, 11 yıl önce

Sizlere özel EKPSS hazırlık kurslarımız başlamıştır. derslerimiz 19 Ekim'den itibaren başlıyor. Size özel sınıflarda Çağdaş Çözüm Akademi Bakırköy.

ceyhun-saka
Memur
29 Ağustos 2013 19:33

Malesef arkadaşım Allah hepinizin yardımcısı olsun . Başarılar diliyoruz.

brunc, 11 yıl önce

izmirde yokmu ??

tiveq
Aday Memur
29 Ağustos 2013 23:52

lanet olsun. seçim malzeme yapılan yaaa 31 Ağustos yarın yıl sonra zaman uzun Allah sabırlı taşiyoruz... EKPSS lise, önlisans ve lisans ders çalişiyoruz, başarlı dilerim. kura ilköğretim katılı ya da katlılmayacak kura çek yok ilköğretim sorunu bilmiyorum

ener özgür
Kapalı
30 Ağustos 2013 00:31

Bence bu sefer pekçok şeyi düşünmek ve ayarlamak için süreyi uzun tuttular. Lakin atanan kişilere tayin hakkı verip tekrar sınava girmelerinin önüne geçiceklerdir. Daha evvel kazananlar girseler biile tercih yapmıycaktır. Böylelikle boş kalan kadro miktarını minimum a düşürebilcekler.

Bunun dişinda Engelli Memur ve İşçi alimlarinin hepsini bu sinav ile yapacaklarını tahmin ediyorum.

Ancak tüm bunlardan önce halledilmesi gereken kanunu cikarmalari ve kişilerin istedikleri yerlere yerleşmeleri gerekli.

derderbo
Yasaklı
30 Ağustos 2013 00:58

Atama bekleyen engelli kardeşlerim şundan emin olunki yenı sınavın tarihinin geç olması hayrınızadır.

Ocak–Mart 2014 aras ömss puanı ile atama olma olasılığı %90 yüksek ihtimal hayırlı olsun

zeytinimci
Daire Başkanı
30 Ağustos 2013 01:10

Hizmetli olup, temizlik yapan ve hastaliklari daha agirlasan engelli arkadaslarimiz var.

Lütfen bunlari düsünüp yazin.

Diger sitede okudum (engelliler.biz), okula atanmis hizmetli, cok yoruyorlarmis, neler neler yaziyorlar bilseniz, okusaniz keske.

Nice hizmetli olup ama maddi sikinti yüzünden calismak zorunda olan ve cok fazla temizlik isi yapan engelli arkadaslarimiz var ve umutlari bu yeni sinav.

Empati yapalim lütfen.

Atanan yeniden sinava giremez, girmemeli, girmesin demeyin.

Herkes sinava girebilsin, herkes dersine calissin, basarili olan da en güzel yere memur olarak atansin insallah.

Birbirimizi hor görüp, ayrim yapip da kirmayalim.

ener özgür, 11 yıl önce

Bence bu sefer pekçok şeyi düşünmek ve ayarlamak için süreyi uzun tuttular. Lakin atanan kişilere tayin hakkı verip tekrar sınava girmelerinin önüne geçiceklerdir. Daha evvel kazananlar girseler biile tercih yapmıycaktır. Böylelikle boş kalan kadro miktarını minimum a düşürebilcekler.

Bunun dişinda Engelli Memur ve İşçi alimlarinin hepsini bu sinav ile yapacaklarını tahmin ediyorum.

Ancak tüm bunlardan önce halledilmesi gereken kanunu cikarmalari ve kişilerin istedikleri yerlere yerleşmeleri gerekli.

ener özgür
Kapalı
30 Ağustos 2013 02:09

benim bahsettigim konu ayni unvan da tekrar atanmak uzerineydi...

bahsettiginiz sekilde bende ust unvana omss ile gectim. suan bana tayin hakki verilirse sinava girmem bile. ama verilmezse mecburen girip memleketimde ayni unvanli biryer kazanmaya caliscam...

zeytinimci
Daire Başkanı
30 Ağustos 2013 07:54

anladim, cok özür dilerim, kusuruma bakmayin lütfen, iste bu sinavi bir sürü kisi bekliyor

ftsord52
Memur
30 Ağustos 2013 09:01

bence tam tersi oldu. ocak ta kesin atama var. çünkü yeni sınava daha bir yıl gibi bir zaman var. yavaş yavaş faruk çeliğin dediği oluyor. ocak ta atama var beyler. gözümüz aydın.

zeytinimci, 11 yıl önce

Arkadaşlar sınav 31 Ağustos da olacaksa eğer başvurular mart-nisan da olur.

Sınav sonrası da atamalar başlar ama ocak ataması hayal oldu, derslere çalışmaya başlayın derim.

zeytinimci
Daire Başkanı
30 Ağustos 2013 13:23

Bu mesajimi tedas editörün yazisini okumadan önce yazmistim.

Yanildim ve özür dilerim.

Atamada olsun ocak da, sinavda olsun agustosda, herkesin gönlü olsun insallah.

Hepimizin gözü aydin ve hayirli olsun.

Lütfen birbirimizi kirici seyler yazmayalim ve birlik olalim, yardimci olalim birbirimize.

Saygilar.

ftsord52, 11 yıl önce

bence tam tersi oldu. ocak ta kesin atama var. çünkü yeni sınava daha bir yıl gibi bir zaman var. yavaş yavaş faruk çeliğin dediği oluyor. ocak ta atama var beyler. gözümüz aydın.

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi