Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ' ÇOTANAK '
«737475767778798081828384»
27 Ocak 2014 23:40

hellokittyli

adalet bakanlığı açıktan atama

27 Ocak 2014 23:42

hellokittyli

adalet bakanlığı açıktan atama dağılımı adalet bakanlığı 30 kişi :( geçen yılki sayı 4310 :(((((((((

28 Ocak 2014 00:05

whiterosewhite

adalet bakanlığı açıktan atama dağılımı adalet bakanlığı 30 kişi :( geçen yılki sayı 4310 :(((((((((

hellokittyli, 7 ay önce - Alıntıya git

Anlamadim ya yeni ilan mi verildi? Ben göremedim!

28 Ocak 2014 08:27

Katip Olayım Yeter

hellokittyli, 7 ay önce - Alıntıya git

evet bu kurum dağılımını bende anlamadım 30 yazıyor.. nasıloluyor anlamadım.. 30 yazıyorsa ama 604 katip ve 600 infaz nasıl alındı

28 Ocak 2014 09:01

redLine5959

Arkadaşlar Dağılım Bir önceki seneye kötü, fakat bir önceki sene dağılım Mayıs Haziran gibi çıkmıştı. Tarihe ve dağılıma buradan bakabilirsiniz.

http://www.memurlar.net/haber/374456/
2013 Dağılımı ile ilgili Pek alım olmadı diye biliyorum. Hadi diyelim ki alındı.5000 Zabıt Katibi olayı var O neyin nesi ? Yani umudunuzu kırmayın çalışmaya devam...

28 Ocak 2014 09:09

mürtap80

belli mi olur bende olmaz diyordum ama şimdi yargıtayda hizmetliyim belli olmaz bu işler

tuncer16, 7 ay önce - Alıntıya git

tuncer sende biliyorsunki torpilsiz olmaz bu işler, sen ne kadar torpilsiz girdim desende üzgünüm akla yatmıyor bu ihtimal :((

seni zan altında bırakmak istemiyorum ama hizmetlide elemek için özel bir soru bile sormadılar adın ne baban ne iş yapar vs.

katipliği hizmetlisinden dahada zor o nedenle belli mi olur hımm evet belli olur :))

28 Ocak 2014 11:06

Katip Olayım Yeter

ben bu yıl ki atamadan hiç birşey anlamadım.. ne ilan çıktı ne birhaber var.ne kurumlar bilgi verdi.. yani alınacakmı alınmayacakmı bende hala anlamadım.. her kişi farklı bir şey söylüyor.. yemin ederim çalışmayı falan bıraktım ya.. sıkıntıdan.. anlamıyorum.. hadi katiplik alımıyor her yılki mübaşir ve kaloriferci ilanıda verilmedi.. yani bu yıl emekliolan istifa eden ayrılan falan yokmu :))

28 Ocak 2014 13:08

whiterosewhite

ben bu yıl ki atamadan hiç birşey anlamadım.. ne ilan çıktı ne birhaber var.ne kurumlar bilgi verdi.. yani alınacakmı alınmayacakmı bende hala anlamadım.. her kişi farklı bir şey söylüyor.. yemin ederim çalışmayı falan bıraktım ya.. sıkıntıdan.. anlamıyorum.. hadi katiplik alımıyor her yılki mübaşir ve kaloriferci ilanıda verilmedi.. yani bu yıl emekliolan istifa eden ayrılan falan yokmu :))

Katip Olayım Yeter, 7 ay önce - Alıntıya git

Bizim şansımıza olmadilar herhalde :))

28 Ocak 2014 13:58

nesll

katip olayım yeter arkadasım sana katılıyorum bende çalışmayı bırakalı cok zaman oldu bu belirsizlik yuzunden çalısmak mantıklı gelmiyor ortada bir ilan yok madem bir açıklama yapsalar bukadar zor olmamılıdır ki bir açıklama yapma geregi bile duymuyorlar alım olacak yada olmuyacak diye ögretmen atamaları 3ay önceden bildiriliyor bize gelince yaklasık bir yıldır bekliyoruz bir resmi açıklama yapılmadı bu konu hakkında haber bile yapılmadı birçok insan umutlarını bu sınava bağladıı

28 Ocak 2014 14:12

Katip Olayım Yeter

katip olayım yeter arkadasım sana katılıyorum bende çalışmayı bırakalı cok zaman oldu bu belirsizlik yuzunden çalısmak mantıklı gelmiyor ortada bir ilan yok madem bir açıklama yapsalar bukadar zor olmamılıdır ki bir açıklama yapma geregi bile duymuyorlar alım olacak yada olmuyacak diye ögretmen atamaları 3ay önceden bildiriliyor bize gelince yaklasık bir yıldır bekliyoruz bir resmi açıklama yapılmadı bu konu hakkında haber bile yapılmadı birçok insan umutlarını bu sınava bağladıı

nesll, 7 ay önce - Alıntıya git

aynen umutlarımız bu sınava bağlandı ama neden bilmiyorum umutlarımız tükendi hep.. açıklama yok mailllere cevap yok.. arıyoruz bilgi veren yok.. hep bekleyin yada bir çalışmamız yok deyip geçiyorlar.. anlam veremiyorum yani.. elimi klavyey sürmek bile istemiyorum.. yazık günahtır her yıl yapılan bir alımdı herkesin umudu vardı onuda yok ettiler.. ama sandık günü bende yok ederim.. hesap günü var:))

okadar üniveriste var bölğm var mezun var .. ama açıktan alımla ilgili bir haber yok.. bu kadar insanın bazı planlarını bu sınava bağladı.. yazık günahtır yani.. adam evlenmek için bile bu sınavı bekler oldu.. ( bende dahil) yazık değil mi yani

28 Ocak 2014 15:06

HerCaai

üimitle korku arasındadır müslüman....ümit ve dualarımızla beklemedeyiz.

29 Ocak 2014 09:23

Katip Olayım Yeter

üimitle korku arasındadır müslüman....ümit ve dualarımızla beklemedeyiz.

HerCaai, 7 ay önce - Alıntıya git

beklemekteyız:))

29 Ocak 2014 11:41

onder373

girin sınava klavyeyi geçin size

29 Ocak 2014 12:23

whiterosewhite

girin sınava klavyeyi geçin size

onder373, 7 ay önce - Alıntıya git

Ilani bekliyoruz klavye basit.

29 Ocak 2014 12:34

ffunda35

icra katipligine başvuranlar zabıt katipliğine başvurabiliyor mu ? ve zabıt alımları ne zaman olur?

29 Ocak 2014 15:33

Katip Olayım Yeter

icra katipligine başvuranlar zabıt katipliğine başvurabiliyor mu ? ve zabıt alımları ne zaman olur?

ffunda35, 7 ay önce - Alıntıya git

canıms enyenisin galiba sayfada baştanoku istersen belki umutlanacak bi haber okursun ama.. genel olarak soruna cevap verecek olursak şuan ilanla ilgili her hangi birşey yok yani hala bekliyoruz ilanı

29 Ocak 2014 20:50

ffunda35

aynen yeniyim şimdi ki icra katipliğine başvuru yapanlar diğer cıkan ilana da yapabilir mi başvuru

29 Ocak 2014 23:36

whiterosewhite

aynen yeniyim şimdi ki icra katipliğine başvuru yapanlar diğer cıkan ilana da yapabilir mi başvuru

ffunda35, 7 ay önce - Alıntıya git

Yapabilir

30 Ocak 2014 14:54

aybelkız

sanırım ilan çıkmadığına göre ne emekli olan, ne görevde yükselen ne de başka kuruma geçen olmamış :( demekki hiç katip ya da mübaşire ihtiyaç yok bu yıl demekki her yıl olan alım bu yıl şansımdan olmuyor :'( icraya da giremiyorum nasıl bir şans anlamadım gitti

30 Ocak 2014 15:38

01ayşe arslan

aybelkız icra ya neden giremiyorsun

Toplam 3771 mesaj
«737475767778798081828384»