Editörler : E.Kayı Han

mhn.cyn
Yasaklı
21 Ağustos 2013 23:38

sana sataşan yok zaten zekasını yerlerde arayanlar benim muhatabım değilken benim yorumuma yorum yaparak bana sataşan kendinsin.

Senle muhatap olduğumu sanmıyorum.

neymiş, 11 yıl önce

Adamlığın yazdıklarından aşikar zaten.

Sataşma da, ne yaptığın beni ilgilendirmiyor.

mhn.cyn
Yasaklı
21 Ağustos 2013 23:40

bunu bana diyen bin defa oturup düşünmeli.

İdeolojiyi kanalizasyonda bile bulsanız alacak derecedesiniz.

teorisyen, 11 yıl önce

siyasi ideolojin gözünü köretmiş. acilen siyasi ideolojini gözden geçir:)

mhn.cyn
Yasaklı
21 Ağustos 2013 23:45

eksileri verip nereye kaçtın teorisyen.

Ağır mı geldi cevaplarım?

teorisyen
Şube Müdürü
21 Ağustos 2013 23:49

ama sen daha sorumu cevaplamadın mhn:)

ayrıca ben sana hiç eksi vermedim.

teorisyen, 11 yıl önce

Söylediğim yalan mı:)

açılım sürecindeki başarısızlıgı başbakana baglıyorsunuz da, başarıyı neden bağlamıyorsunuz:)

neymiş
Yasaklı
21 Ağustos 2013 23:50

Benim başlığımda genele cevap yazdığın için cevap verdim.

Neyse...

mhn.cyn, 11 yıl önce

sana sataşan yok zaten zekasını yerlerde arayanlar benim muhatabım değilken benim yorumuma yorum yaparak bana sataşan kendinsin.

Senle muhatap olduğumu sanmıyorum.

mhn.cyn
Yasaklı
21 Ağustos 2013 23:53

başlığa herkes yazar ama muhatabım sen değilsin.

neymiş, 11 yıl önce

Benim başlığımda genele cevap yazdığın için cevap verdim.

Neyse...

teorisyen
Şube Müdürü
21 Ağustos 2013 23:54

mhn

soruma cevap vermemek için kaçtın mı:))

neymiş
Yasaklı
21 Ağustos 2013 23:56

Tamam lan kes artık.

Kime muhattapsan onun ismine yaz o zaman.

mhn.cyn, 11 yıl önce

başlığa herkes yazar ama muhatabım sen değilsin.

mhn.cyn
Yasaklı
21 Ağustos 2013 23:58

benim cevabım defalarca verildi usta üyesin bulursun. Ara bul cevabın orada yazılı.

defalarca laf zeka sorunu olanlara anlatılır dimi?

Çok mu kanına dokunuyor her yanlışın AKp ye dayanması.

teorisyen, 11 yıl önce

ama sen daha sorumu cevaplamadın mhn:)

ayrıca ben sana hiç eksi vermedim.

mhn.cyn
Yasaklı
21 Ağustos 2013 23:59

işte tipik insan bir de adamlıktan bahsediyor.

O lan diye konuştuğun insan bir bayan.

ve ne gariptir adamlıktan bahseden de lan diyen.

ben de bişiy derdim ama terbiyem musait değil bayan olmamdan dolayı.

hadi editör fatih bu lan diyeni gör bakim.

neymiş, 11 yıl önce

Tamam lan kes artık.

Kime muhattapsan onun ismine yaz o zaman.

neymiş
Yasaklı
22 Ağustos 2013 00:07

Burdan anlaşılmıyor bayan olduğun. Seni araştırmadım da. Ben konuyu kapatmaya çalıştıkça sen ukala cevaplar verdiğin için kızdım.

Terbiyenizde maşallah gayet müsait...ne yazacaktıysanız artık.

mhn.cyn, 11 yıl önce

işte tipik insan bir de adamlıktan bahsediyor.

O lan diye konuştuğun insan bir bayan.

ve ne gariptir adamlıktan bahseden de lan diyen.

ben de bişiy derdim ama terbiyem musait değil bayan olmamdan dolayı.

hadi editör fatih bu lan diyeni gör bakim.

Eti-puf
Şube Müdürü
22 Ağustos 2013 00:10

Mazlum edebiyatı yapan, insanlar ölüyor diye ağlayanlar ALLAH İçin ırakta ölen müslümanlar için libyada bombalanan müslümanlar için tecavüze uramış kardeşlerimiz için bu forumda ozamanlara ait bir yazısı olan varsa buraya linkini koysun sizin günü birlik müslümanlar olmadıgınızı anlıyalım.

kızan efe
Yasaklı
22 Ağustos 2013 00:11

pkk istiyor tehdit ediyor sizin başbakan veriyor...

Bu mu başarı?

teorisyen, 11 yıl önce

7 aydır şehid gelmiyorsa, kadınlarımız dul, çocuklarımız yetim olmuyorsa, bu başarı başbakanımızındır.

mhn.cyn
Yasaklı
22 Ağustos 2013 00:12

ben sana hakaret ettim mi?

ne olursa olsun lan cevabı vermeniz doğrumu adamlık taslayandan?

ben biri ile yazışırken benim yorumu alıntı yapıp tahrik edercesine cevap veren sensin?

Bir yorum da biliyor musun ki kimin adam olduğunu?

evliya mısın sen?

neymiş, 11 yıl önce

Burdan anlaşılmıyor bayan olduğun. Seni araştırmadım da. Ben konuyu kapatmaya çalıştıkça sen ukala cevaplar verdiğin için kızdım.

Terbiyenizde maşallah gayet müsait...ne yazacaktıysanız artık.

neymiş
Yasaklı
22 Ağustos 2013 00:12

Onu da siz yapın da...

Müslüman olduğunuz belli olsun.

Eti-puf, 11 yıl önce

Mazlum edebiyatı yapan, insanlar ölüyor diye ağlayanlar ALLAH İçin ırakta ölen müslümanlar için libyada bombalanan müslümanlar için tecavüze uramış kardeşlerimiz için bu forumda ozamanlara ait bir yazısı olan varsa buraya linkini koysun sizin günü birlik müslümanlar olmadıgınızı anlıyalım.

Eti-puf
Şube Müdürü
22 Ağustos 2013 00:21

ben sizler gibi forumları ağlama duvarı haline getirmem ben sizler gibi müslümanlıgımı göşteriş haline getirmem ben sizler gibi müslümanlıgı ağzıma dolamam kuru sıkı müslümanlık benim kitabımda yok.

ALLAH inandıktan sonra kul inanmasada olur derdindeyim ssizler ise kul inansın gerisi yalan konumundasınız.

bu ülke ne cektiyse hep özentiden cekti şimdi yeni özenti islam ve birlik olma özentiligi haydin hep beraber cennete gidecegiz birde nara attınmı tmm cennettesin :)

alayinagider
Aday Memur
22 Ağustos 2013 00:22

Dünyanın her yerinde masum insanlar ölüyor. Bunun dini ideolojisi olmaz arkadaş.

Katil katildir. Katili savunanda vebaline ortaktır.

Tutaşil-l
Aday Memur
22 Ağustos 2013 01:29

Eksik kalmış, bunlar komünist olduğu için Çin'e de hayrandır, bakmayın Doğu Türkistan'ı koz olarak kullanıp istismar etmelerine. Osman Batur'u bilmezler, Rabia Kader'e ABD ajanı derler.

Komünizmin beşiği olduğu için Rusya'ya da ses çıkarmazlar. Şerefli Çeçen cihadına terör derler.

Boşnaklara mı acırlar Hocalı'ya mı üzülürler ki Suriye için, Myanmar için, Tayland'daki Müslümanlar için hele hele İhvan için üzülsünler.

Sünni İslam'a yüreklerinde besledikleri garezi itiraf edemeyen ikiyüzlü, insanlıktan nasipsiz bu şahıslar yarın bir gün bu dinin, Sünniliğin kalesi olan Türkiye de -hafazanallah- karışırsa içimizdeki baltacılar, şebbihalar kesileceklerdir.

Allah'a düşman olan Türklüğe dost olabilir mi? Eminim hazırlıklara başlamıştır ağababaları, emir bekliyor fırsat kolluyorlardır.

Bütün dünyada Sünni katliamı yaşanırken Türkiye'nin rahat bırakılacağını zannetmem.

NoamChomsky, 11 yıl önce

Suriyede Esed şerefsizini destekleyen gezi zekalılar

Mısırda Sisi diktatörünü destekleyen gezi zekalılar

Dersimde kendilerini katleden CHP ye aşık olan gezi zekalılar

Türkiyeye tuzak kuran İsraili destekleyen gezi zekalılar

Darbe yapmayı adet haline getiren cuntacılara sorgusuz sualsiz bağlı olan gezi zekalılar

Ne içtiyseniz aynından bende istiyorum.

Ceausescu
Yasaklı
22 Ağustos 2013 01:33

Suriyeli muhaliflerin Suriye ordusunun Şam kırsalındaki Doğu Guta bölgesinde kimyasal silah saldırısında bulunduğuna dair iddiaları sürerken kimi uzmanlar ise teknik ve coğrafi nedenlerle bunun imkansız olduğunu belirtiyor.

Alhadathnews internet sitesinde bugün yayımlanan bir analiz, muhaliflerin iddialarının aksine Suriye ordusunun Doğu Guta?da kimyasal silah kullanılmasının mümkün olmadığını 5 gerekçeyle açıkladı.

Analizde şu ifadelere yer verildi:

Muhaliflerin Suriye ordusunun kimyasal silah kullandığını yalanlayan açık gerçekler söz konusu. Suriye ordusunun başkent Şam?ın hemen yakınındaki bu bölgede bu silahları kullanmak istese bile kullanamayacağına dair çeşitli sebepler bulunuyor.

1- Kimyasal silahlar, gaz ya da mikrobiyolojik etkileri olan silahlardır ve bunlar açık meskun bölgelerde ya da meskun bölgelerin yakınlarında kullanılamaz. Çünkü bu silahların kullanılması durumunda bu silahların etkisi, hava akımı dolayısıyla 10 kilometre mesafedeki her yeri etkiler. O halde Suriye ordusu Şam?ın göbeğinde askeri lojmanların ve yerleşim merkezlerinin bulunduğu Meze?ye 5 kilometre mesafedeki Madamiye gibi bir yere nasıl kimyasal silah kullanabilir? Kimyasal silah kullanıldıysa buralardaki hayat nasıl doğal şekliyle devam edebilir?

2- Kimyasal silah kullanılan bir bölgeye en az 12 ila 36 saat, en fazla ise 4 ila 7 gün girilemez. Ayrıca böylesi bir bölgeye özel koruyucu elbiseler olmaksızın da girmek mümkün değildir. Burada sorulması gereken soru şudur? Bu bölgeye nasıl girildi? Haberciler ve uydu kanalları, saldırı iddiasından birkaç saat sonra kimyasal silah yaralısı sivillerin görüntülerini nasıl çekebildi?

3- BM kimyasal silah denetçileri, Suriye yönetiminin Halep?te kullanılan kimyasal silahların araştırılması isteği üzerine Şam?a geldi. BM kimyasal silah denetçilerinin Şam?da bulunduğu bir sırada Suriye ordusunun Şam?ın hemen yanıbaşında kimyasal silah kullanması akılcı mıdır?

4- Kullanılan kimyasal silahın sinirleri etkileyen sarin gazı olduğu söyleniyor ve muhalifler iddialarını ispat etmek için çevrede koku olduğunu söylüyorlar. Ancak ulaşan bilgiler, ?nişadır gazına? ilişkin belirtiler olduğunu gösteriyor. Bu, öldürücü olmayan, doğal ve zararsız bir gazdır. Roketlerdeki mevcut barutun patlamasından sonra roketlerden yükselir. Suriyeli muhalifler Şam kırsalında sarin gazı kullanıldığını iddia ediyorsa, bunu onların cahilliğine vermek mümkündür. Asıl büyük dert, onları destekleyen devlet veya hükümet yetkilileridir. Çünkü ya onların askeri uzmanları hiçbir şey bilmemektedir ve kara cahildir ya da kamuoyunu istedikleri gibi kullanabilecekleri kadar cahil sanmaktadırlar.

5- Muhalifler, Suriye?ye ait hacklenmiş resmi veya yarı resmi sitelerden Suriye ordusundaki ?Alevi subayların? sivillere karşı kimyasal silah kullanılmasını övdüğüne ve bunun emrini Beşşar Esed?in verdiğine dair yalan haberler yaymaktadır. Muhaliflere ait birçok haber sitesi de bunların görüntülerini Suriye ordusunun kimyasal silah kullandığının belgesi olarak yayımlamaktadır.

Hakkaniyetli
Aday Memur
22 Ağustos 2013 09:11

Zalim, satılmış yönetimler bizi yanlız bıraktı, insanları değil.

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi