Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : supporters.Kerem-Cem.80ice.man
22 Ağustos 2013 10:04  

Tükenmişlik Sendromu : Fenerbahçe

Yaş ortalaması bir hayli yüksek takımımız var başarı beklemek hayal olur zaten ben maçtan önce de dedim gs ile oynadığımız maç belli ettiki webo 32 kuyt 34 bruno alves 32 emre 33 yobo 33 volkan demirel 32 mehmet topuz 30 cristian 31 bekir 30 egemen 31 gökhan gönül 29 selçuk 33 gibi oyuncular bu takımda içi geçmiş oyuncular bakın tam 12 oyuncu saydım yaşı 30 ve üzeri dünkü arsenal takımında 7 tane 25 yaş altı oyuncu vardı yaaa mesele arsenal de değil konya kasımpaşa diğer takımlarla da oynayacak tecrübe galip gelecek bazen ama bu takımdan ne başarı bekliyor yöneticiler

alper potuk 22 dün girdi hareketlilik geldi caner erkin 24 çok beğeniyorum futbolunu slih uçan 19 geçen sene şans verilince kendini kanıtladı bu 3 oyuncu çıkınca fenerbahçenin yaş ortalaması 30 un üzerinde ise siz bu takımdan TÜKENMİŞLİK SENDROMUndan başka ne beklersiniz

hee son olarak hasan ali arsenal eski arsenal değil dedi yaa çok güldüm siz eski fenerbahçesiniz onlar eski arsenal olmasa liverpool 8 attı ya öyle olurdu allah korusun arsenal yeni yepyeni bir takım 20 yıldır futbol izlerim arsenalin hiçbirzaman yaşlı bir kadrosu olmadı

22 Ağustos 2013 11:31

gakkoos2323
Yasaklı

takımın gençleştirilmesi lazım sahada yürüyen değil koşan oyuncu istiyoruz dün alper potuk girdi ve gördük

22 Ağustos 2013 12:33

a 1981

32 yaşını geçen adam genellikle iyi paralar kazanmaya ve futbola veda ederken tadını çıkarmaya bakar.

Bazı profesyoneller yaşa aldırmazlar ama bizim ülkemize gelen yabancıların %80 malesef böyle görünüyor.

İstanbul gibi dünyanın sayılı metropollerinden birinde, temposuz bir ligde, aşırı ilgi ve sevgi görerek; bir de üstüne yıllık 3 milyon euro gelirle yaşayan futbolcular..

22 Ağustos 2013 12:37

Gestapo

Herşeyi tükenmişlik sendromu ile açıklayamazsınız ki al burdan yak :)

[IMG]http://i.imgur.com/aFm249E.jpg[/IMG]

22 Ağustos 2013 12:39

Gestapo
24 Ağustos 2013 23:49

gakkoos2323
Yasaklı

takımı hiç beğenmedim rezaletlerdi kaleci sayesinde puanları aldık yaşlı takımız yaşlı

24 Ağustos 2013 23:50

gakkoos2323
Yasaklı

selçukda girdi yaşlılar kervanına :D bu takımda neden salih recep niyaz oynamıyor selçuk yerine neden salih yoktu ersun ne yapmaya çalışıyor

26 Ağustos 2013 16:44

gakkoos2323
Yasaklı

londradaki maç için endişeleniyorum :( sahaya dizilişimiz 5-4-1 şeklinde olmalı bence

26 Ağustos 2013 17:15

Bzmkylü
Yasaklı

fenerin sorunu tükenmişlik veya oyuncu sorunu değil

fenerin sorunu aziz

dışardan bakan biri artık feneri azizin takımı olarak görüyor

aziz olduğu sürece amatör branşlardaki kupalarla avunmak zorunda kalacak fener taraftarı

26 Ağustos 2013 18:17

yiğit kara

bunlara verilen bonservis paralarınıda hesapladınızmı?

olkanı,gökayı,hasan erbeyi,berki gönderen bitiren adam bunlar ve özgür çek hele

27 Aralık 2013 10:58

gakkoos

bu hafta kayserisporu yenemeyecek 11 puan geriden gelen gs ligin 2.yarısında öne geçecek fenerbahçenin futbolunu hiç beğenmiyorum son dk golleri ile 10 puan geldi belki yoksa şuan paşa liderdi fenerbahçe yaş ortalaması 30 a yakın genç salihi oynatmazlar holmene şans verilmez kadlec dünya para verilir oynatılmaz kalede 32 yaşında volkan lafımız yok defansda egemen bruno alves gökhan gönül 30 üzeri emre selçuk webo baroni topal kuyt meirelsss bunlar emekliliği gelmiş adamlar tükenmişlik hali hakim

27 Aralık 2013 11:06

3TEMMUZ

bu hafta kayserisporu yenemeyecek 11 puan geriden gelen gs ligin 2.yarısında öne geçecek fenerbahçenin futbolunu hiç beğenmiyorum son dk golleri ile 10 puan geldi belki yoksa şuan paşa liderdi fenerbahçe yaş ortalaması 30 a yakın genç salihi oynatmazlar holmene şans verilmez kadlec dünya para verilir oynatılmaz kalede 32 yaşında volkan lafımız yok defansda egemen bruno alves gökhan gönül 30 üzeri emre selçuk webo baroni topal kuyt meirelsss bunlar emekliliği gelmiş adamlar tükenmişlik hali hakim

gakkoos, 8 ay önce - Alıntıya git

ikinci sezon puan farkının kapanacagını bende düsünüyorum ama bunun nedeni dediğin gibi fb nin yaşlı olması mı olur, ilk sezonki son dakikalarda bulunan gollerin ikinci yarıda bulunamaması mı olur, yoksa ersunun takımı cok yüksek performansta oynatmasından dolayı ortaya cıkan yorgunlukmu olur onu bilemiyorum.

27 Aralık 2013 11:35

gakkoos

ikinci sezon puan farkının kapanacagını bende düsünüyorum ama bunun nedeni dediğin gibi fb nin yaşlı olması mı olur, ilk sezonki son dakikalarda bulunan gollerin ikinci yarıda bulunamaması mı olur, yoksa ersunun takımı cok yüksek performansta oynatmasından dolayı ortaya cıkan yorgunlukmu olur onu bilemiyorum.

3TEMMUZ, 8 ay önce - Alıntıya git

evinde bankasya sonuncusuna son 10 dk da yediğin gollerle eleniyorsun sonrada lige bakıyoruz diyeceksin yok öyle şey takımımız çok kötü

24 Şubat 2014 22:19

gakkoos

ağustosda açtım bu başlığı ve şuanda dediklerim tespitlerim çıkıyor sanırım

yaş ortalamamız çok fazla

genç oyuncular şans bulamıyor takımda baroni sıfır meireless sıfır neden salih uçan şans bulmaz anlamak zor

kadlec kim hasan ali milli takımın beki

fenerbahçede sol kanat hiç çalışmıyor deplasmanlarda gökhan gönül e bel bağlamış durumdayız

şimdi gs ile arena da bjk ile deplasmanda trabzon ile deplasmanda oynayacağız

deplasmanda karabük e yenil eskişehire yenil sivasa yenil gakkoya puan ver eeeee deplasmanda trabzon gs bjk yi mi yeneceğiz

galatasaray şampiyonlar liginde olması bizim için avantaj belki bu ş.ligi yorgunluğu ile rize puan verirse fenerbahçe umutlanır

gs nin önündeki 5 maç 15 puanlık maçlar

rize akhisar karabük kayseri konya :) sonra fener

Toplam 13 mesaj