Editörler : crops35

Kapalı
28 Ağustos 2013 14:56

memur-sen ve uzantilarindan toplu istifa etme kampanyasi !

Arkadaşlar hükümetin %3+3 iken, %2-2 ye tekabül eden resmen tüm memurlarla özellikle teknik kadrolardakilerle dalga geçildi.En etkili tepki verme yöntemi sendikalardan ve uzantılarından istifa etmek istifa etmeden konuşmaya hakkımız yok. Gelin hep birlikte istifa edin arkadaşlarınızı da istifa ettirin!

Bizi temsil etmeyen bir sendikaya üye olmak onların ekmeğine yağ sürmekten başka bir şey değil.

Bu başlık altında toplanıp istifa edin. biz 15 kişi istifa ediyoruz.

celesav
Memur
29 Ağustos 2013 13:48

Biz de geçen hafta 4 kişi istifa ettik.

neededunne
Kapalı
30 Ağustos 2013 12:00

biz 5 kişi istifa ettik bayramdan sonraki hafta...

general46
Kapalı
27 Ekim 2014 20:09

Bu konu canlı tutulmalı arkadaşlar! Haklarımızı gasp eden şakşakçı memursen den azıcık onuru gururu olan istifa eder.

general46
Kapalı
27 Ekim 2014 20:14

Arkadaşlar, hakime savcıya araştırma görevlisinden bilmem nesine herkese %35-50 arasına tekabül eden devasa zamlar yapıldı. Ancak Teknik hizmetler olarak özellikle teknisyen ve mühendisler olarak kaybımız büyük. Kendimize gelmezsek bunlar 2015'te gerçek enflasyonu TÜİK aracılığıyla düşük gösterip enflasyon farkı da vermezler... Uyanın arkadaşlar uyanın ey memurlar hakkınızı yedirmeyin. Kendilerine ve kendilerine ses çıkaranlara kepçeyle dağıtıp diğerlerine toplu iğne ucuyla dağıtan bir hükümet karşınızda. Ses çıkarmayarak nereye kadar gidecek bu kısır döngü.... Uyanın....

Ertan Karambol
Kapalı
27 Ekim 2014 21:42

ben de geçen hafta istifa ettim.

general46
Kapalı
28 Ekim 2014 16:05

Bir tek ben istifa etsem ne olacak ki? diye sakın ha sakın düşünmeyin arkadaşlar. Böyle düşündüğümüzü zannettikleri için bizlerle bugüne kadar dalga geçtiler resmen. Bunlara kişisel olarak tepkinizi koyun hadlerini bildirelim. Velev ki sonuç alamasak bile en azından bireysel olarak yapacağımızı yapmış olmanın verdiği rahatlıkla vicdanımız son derece rahat olur.

Kampanyamıza destek verelim.

Hepinize saygılar sunuyorum.

Ertan Karambol, 9 yıl önce

ben de geçen hafta istifa ettim.

general46
Kapalı
28 Ekim 2014 16:20

Değerli memur arkadaşlarım;

MEMURSEN e bağlı sendikalar:

Lütfen bunların birine üyeyseniz derhal istifa ediniz. Çünkü bunlara üye olmak dolaylı olarak satılık sendika memursen e üye olmak, ekmeklerine yağ sürmek demektir.

general46
Kapalı
03 Kasım 2014 10:40

Evet kıymetli arkadaşlar, nasıl kazık yediğimizi bir kez daha belgeleyen bir haber daha. Büyük bir organizasyon başlatmalıyız. Sosyal medyadan örgütlenmek lazım sanırım buradan katılım oldukça az.

Şu haberleri incelemenizi rica ediyorum:

http://www.memurlar.net/haber/488545/

http://www.memurlar.net/haber/488565/

Milletvekilleri 12.000 TL maaş almalarına rağmen %10 zam yaptılar kendilerine. Keza hakim ve savcılara 1154 TL akademisyenlere 850 TL zam bilemiyorum bizim suçumuz ne!

Scooby doo
Genel Müdür
03 Kasım 2014 14:35

geçen kış memursenden istifa ettim.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi