Editörler : Pangaea
02 Eylül 2013 13:38

okul öncesi öğretmenleri haksızlığa karşı durun.birilerinin sesi çıksın nerdesiniz.

okul öncesine verilen rakam açıkla filan açıklanamaz.en az açık olan,en çok bekleyeni olan sosyale verdiklerei sayıya bak.biraz ses çıkmalı şubatta bu rakam 3000-3500 e tamamlanmalı

okanturk1984
Kapalı
02 Eylül 2013 13:52

destek

sihirli fasulye
Aday Memur
02 Eylül 2013 14:14

destek!

gezginxxx
Kapalı
02 Eylül 2013 14:16

valla elimden geleni yapıyorum akime müsteşara yalvarıp duruyorum daha ne yapıyım bilmem

Muallim-i Fani
Yasaklı
02 Eylül 2013 14:19

kaç atama olsun bekliyordunuz ki

s.yazici
Şef
02 Eylül 2013 14:20

en az 3000 olmalıydı.

Muallim-i Fani
Yasaklı
02 Eylül 2013 14:22

niye hocam öyle bir zorunluluk mu var en az 3 bin olacak diye.1700 atama hiçte yabana atılabilecek bir sayı değil.biraz çalışıp 70 alsaydınız keşke...

s.yazici
Şef
02 Eylül 2013 14:27

Çalışıp çalışmamayla alakalı değil çalışsa da temel yoksa birşey olmuyor ki. Çalışmaya göre atama olsa idi zaten kesin atanırdı.

gamze0202
Kapalı
02 Eylül 2013 14:30

defolun bi forumdan ya herkes kendi bölümüne ya ayıp hala okul öncesinde gözünüz

Muallim-i Fani
Yasaklı
02 Eylül 2013 14:32

tamam ben def oliyim sen de insan ol...seneye daha sıkı hazırlan geçti beleş atanma devirleri...

gamze0202, 11 yıl önce

defolun bi forumdan ya herkes kendi bölümüne ya ayıp hala okul öncesinde gözünüz

daissyyy
Memur
02 Eylül 2013 14:35

hocam biraz sakin olun ya. yukarıda yorum yapan hocanın kötü niyetle bişeyler söylediğini sanmıyorum. ama bu alınganlığınız ve diğer branşlara karşı bu tavrınız nnedeniyle yeterli desteği alamıcaksınız.

gamze0202, 11 yıl önce

sınıfsnfsnf
Aday Memur
02 Eylül 2013 14:37

okul öncesi kaç puanla kapatıyor tahminen??

gamze0202
Kapalı
02 Eylül 2013 14:38

içlerini biliorum artık ya 68 le atanamıorm 0 la deil!

DArkkahin
Aday Memur
02 Eylül 2013 14:39

direk kendiniiz hedef tahtası yapıyorsunuz ya, forumda sınıf ve okul öneci ile ilgli başlık açtın mı bombardıman başlar

02 Eylül 2013 15:04

gecen senelerde gayet memnundunuz halinizden haksızlık tek bu yıl yapıldı sanırım. ne bu kardeşim kpss den 60 ı geçemeyen öğretmen mi olur

feride kurnaz
Kapalı
26 Temmuz 2017 08:12

sen her yerde marazlısın demekki, sorunun benle değil kendinleymiş by kafasıçokkarışık.

kafamçokkarışık, 11 yıl önce

gecen senelerde gayet memnundunuz halinizden haksızlık tek bu yıl yapıldı sanırım. ne bu kardeşim kpss den 60 ı geçemeyen öğretmen mi olur

teknikogret
Memur
26 Temmuz 2017 08:48

Valla hocam isyanınızı anlıyorum ama bende kendi branşımda 80 puan alıp. Kendi branşımda 18. olup atanamadım. Biz ne yapalım?

gamze0202, 11 yıl önce

içlerini biliorum artık ya 68 le atanamıorm 0 la deil!

26 Temmuz 2017 10:44

arkadaşım rahatsız mısın ? kaç sene önce yazmışım buraya gördün mü?? beni mi araştırıyorsun nerelere yazmış, nerden ne bulabilirim diye?? çok komiksin. dört sene önce yazdığım bir şeyi alıntılaman çok hoş. ben de senin yazdıklarına bir başlarsam bu iş bitmez ama ben uğraşmam. kompleksleri olan bir insan değilim sen gibi.

feride kurnaz, 7 yıl önce

sen her yerde marazlısın demekki, sorunun benle değil kendinleymiş by kafasıçokkarışık.

feride kurnaz
Kapalı
26 Temmuz 2017 10:48

Evet şöyle bir inceleyim dedim, başkalarına da takıyor mu diye, gördüm ki takıyorsun. Ayrıca senin arkadaşın değilim, hitabetine dikkat et.

kafamçokkarışık, 7 yıl önce

arkadaşım rahatsız mısın ? kaç sene önce yazmışım buraya gördün mü?? beni mi araştırıyorsun nerelere yazmış, nerden ne bulabilirim diye?? çok komiksin. dört sene önce yazdığım bir şeyi alıntılaman çok hoş. ben de senin yazdıklarına bir başlarsam bu iş bitmez ama ben uğraşmam. kompleksleri olan bir insan değilim sen gibi.

26 Temmuz 2017 10:54

senin bana dün söylediklerinden sonra sana nasıl hitap edeceğime karışamazsın. bir dünya hakaret ettin senin seviyene düşmedim işin suyunu çıkarma. ayrıca bu yaptığın çok komik kime takmışım? yakın tarih bulamayıp 4 yıl öncesinden bir yorum bulmak komik!! kendini ne duruma düşürdüğünün farkında mısın sen ? gayet seviyeli bir yorum yapmışım. ama dur sen dün bana yazdıklarının ekran resimlerini aldım. sendikaya yaptığın iftiraların, ithamların hepsinin ekran resmini aldım feride hanım. zaten her başlıkta bin tane yorumun var. bunlar gerekli yerlere iletilecek merak etme.

feride kurnaz, 7 yıl önce

Evet şöyle bir inceleyim dedim, başkalarına da takıyor mu diye, gördüm ki takıyorsun. Ayrıca senin arkadaşın değilim, hitabetine dikkat et.

feride kurnaz
Kapalı
26 Temmuz 2017 10:56

İlet ben hangi sendikaya iftira atmışım, olan durumu yazdım kimseden zerre korkum yok. Korkarım Allahtan sadece. Bu da böyle biline, buyur istediğin yere ulaştır kafasıcokkarısık kişisi.

kafamçokkarışık, 7 yıl önce

senin bana dün söylediklerinden sonra sana nasıl hitap edeceğime karışamazsın. bir dünya hakaret ettin senin seviyene düşmedim işin suyunu çıkarma. ayrıca bu yaptığın çok komik kime takmışım? yakın tarih bulamayıp 4 yıl öncesinden bir yorum bulmak komik!! kendini ne duruma düşürdüğünün farkında mısın sen ? gayet seviyeli bir yorum yapmışım. ama dur sen dün bana yazdıklarının ekran resimlerini aldım. sendikaya yaptığın iftiraların, ithamların hepsinin ekran resmini aldım feride hanım. zaten her başlıkta bin tane yorumun var. bunlar gerekli yerlere iletilecek merak etme.

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi