Editörler : Pangaea
07 Eylül 2013 22:20

Benim Durumun Ne Olur? (Yardım lütfen)

Matematik bölümü mezunuyum arkadaşlar..matematik okurken bir yandan da işletme okuyayım dedim açıktan ve onu da bitirdim. Şimdi öğretmenliğe hazırlanıyorum, formasyonum da var fakat öğretmen olamazsam da memur olayım diyorum. Mat. bölümünden memur olabilmek için 90 üstü puan yapmak gerekiyor diye biliyorum. oysa işletme için 80 üstü yetiyor bildiğim kadarıyla. Bu sene öğretmenlik için girdiğim sınavda p3 puanım 86 idi. Şimdi benim ösym bilgilerimde matematik mezunu olduğum gözüküyor bu sene de öyle gözükecek öncelikli tercihim öğretmenlik ama öğretmenlik olmazsa onu değiştirip işletme yazdırıp tercih yapabilir miyim düz memurluğa? Bi de askerlikte geldi 2014 ağustosunda asker olacam, memurluk için askerde tercih yapabiliyor muyum? Çıkarsa ne oluyor...Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler.

07 Eylül 2013 22:36

2013 puanın 86 ise sana öğretmenlik yolunda başarılar dileriz iibf camiası olarak..

ATAMAKPSS
Genel Müdür
07 Eylül 2013 22:45

oysa öğretmenlik için 70le atanmak imkanı var ösym sınav arşivi bu konuda sana yardımcı olabilir.

formasyon almışsın o kadar sene öğretmenlik için uğraşmışsan devam et bence 70le öğretmen olan arkadaşlar var hayırlı olsun

cenk coban
Genel Müdür
08 Eylül 2013 00:08

oğretmenlık meslegı daha ıyı:))) 3ay tatılın var...askerde ıken tercıh yapabılıyorsun;)

bodyseypa
Genel Müdür
08 Eylül 2013 00:15

2013 2015 gibi tek yıllardaki p3 puanları memurluk için geçersiz arkadaşım öğretmenliğe bak sen

fırsatlar diyarı
Müsteşar
08 Eylül 2013 00:18

kısacası p10 puanım düşük p3 86 dolayısıyla öğretmenlğe puanım tutmuyor işletmeden tercih yapam atanam diyor ok atan sonra da ilk fırsatta bir daha kpss ye gir öğretmenliği kazan iibf nin bir kadrosunu işgal et ok oldu mu çok iyi düşünmüşsün yazık ya gerçekten insanlar çakal olmuş bir de yardım istiyor şurada iibf lilerden hadi fefcilerin forumuna onlar sana yardım eder

mehmet1303
Şube Müdürü
08 Eylül 2013 00:32

diyar nerelerdesin sen bi an için atanıp gittin sandım :D

fırsatlar diyarı, 11 yıl önce

kısacası p10 puanım düşük p3 86 dolayısıyla öğretmenlğe puanım tutmuyor işletmeden tercih yapam atanam diyor ok atan sonra da ilk fırsatta bir daha kpss ye gir öğretmenliği kazan iibf nin bir kadrosunu işgal et ok oldu mu çok iyi düşünmüşsün yazık ya gerçekten insanlar çakal olmuş bir de yardım istiyor şurada iibf lilerden hadi fefcilerin forumuna onlar sana yardım eder

fırsatlar diyarı
Müsteşar
08 Eylül 2013 00:35

yok kardeşim de ağa yasin isimli şahıs beni şikayet etmiş de her an üyeliğim iptal olabilir ama hak adalet varsa olmaması lazım ama iptal olursa hakkını helal et kardeşim ok??

mehmet1303, 11 yıl önce

diyar nerelerdesin sen bi an için atanıp gittin sandım :D

mehmet1303
Şube Müdürü
08 Eylül 2013 00:39

helal olsun ne demek. sende helal et. hem helallik için erken daha çanakkalede görüşcez :)

yok kardeşim de ağa yasin isimli şahıs beni şikayet etmiş de her an üyeliğim iptal olabilir ama hak adalet varsa olmaması lazım ama iptal olursa hakkını helal et kardeşim ok??

fırsatlar diyarı
Müsteşar
08 Eylül 2013 00:43

helal olsun kardeşim..inş kardeşim hayırlısı olsun hakkımızda:))

mehmet1303, 11 yıl önce

helal olsun ne demek. sende helal et. hem helallik için erken daha çanakkalede görüşcez :)

ertug.60
Aday Memur
08 Eylül 2013 03:56

insanlar nasıl da çirkinleşebiliyor, sonuçta ben de işletme mezunuyum di mi...çakallıkla ne ilgisi var bunun? zeka geriliği var galiba sende. kontenjanı işgal etmiş mi oluyorum atanınca..sanırım yıllardır atanamayan ve bu yüzden de nette ona buna bok atan gerzek sensin

ertug.60
Aday Memur
08 Eylül 2013 04:01

yazdığıma yazacağıma pişman oldum -10 oy vermişler...nolur yani biri de çıkıp yardımcı olayım ne kaybederim demiyor..sanırım bu atanma yarışında insanlıktan süratle kaçan yarış atı olmuşsunuz..yazık...

ertug.60
Aday Memur
08 Eylül 2013 04:03

bizim branşta 70le öğretmenlik söz konusu değil...

ATAMAKPSS, 11 yıl önce

oysa öğretmenlik için 70le atanmak imkanı var ösym sınav arşivi bu konuda sana yardımcı olabilir.

formasyon almışsın o kadar sene öğretmenlik için uğraşmışsan devam et bence 70le öğretmen olan arkadaşlar var hayırlı olsun

ertug.60
Aday Memur
08 Eylül 2013 04:04

bizim branşta 70le öğretmenlik söz konusu değil...

ATAMAKPSS, 11 yıl önce

bodyseypa
Genel Müdür
08 Eylül 2013 04:07

birader dediğim gibi elindeki 2013 p3 puanını memurluklarda kullanamazsın 2014 gibi çift yılların puanları geçerli

ertug.60
Aday Memur
08 Eylül 2013 04:50

evet önümüzdeki yıl yani 2014 kpss için sormuştum..

bodyseypa, 11 yıl önce

birader dediğim gibi elindeki 2013 p3 puanını memurluklarda kullanamazsın 2014 gibi çift yılların puanları geçerli

08 Eylül 2013 10:06

senin gibiler yuzunden boku cikti isletmenin ayaklar altina alindi kalkmis birde yardim istiyor iibflilerde yardim etmeye calisiyor git kendi formunda takil isletme bitirmismis yuru git sabah sabah dellendim yine devlette boyle tiplere imkan taniyor ya

ertug.60, 11 yıl önce

yazdığıma yazacağıma pişman oldum -10 oy vermişler...nolur yani biri de çıkıp yardımcı olayım ne kaybederim demiyor..sanırım bu atanma yarışında insanlıktan süratle kaçan yarış atı olmuşsunuz..yazık...

ertug.60
Aday Memur
08 Eylül 2013 14:21

benim gibile yüzünden mi boku çıktı...lan gerizekalı iğne atsan işletmeciden yere düşmez daha çok dellenirsin

samyelialttire43, 11 yıl önce

senin gibiler yuzunden boku cikti isletmenin ayaklar altina alindi kalkmis birde yardim istiyor iibflilerde yardim etmeye calisiyor git kendi formunda takil isletme bitirmismis yuru git sabah sabah dellendim yine devlette boyle tiplere imkan taniyor ya

ağa yasin
Şube Müdürü
08 Eylül 2013 14:24

bana bak aq yavşaklık yapma adam gibi dur haddini çok aşıyorsun senin ağalığına da başlarım sana da benle muhatap olma gerizekalı en sonunda sövdürdün sanane lan benim başkasına yazdığım şeyler senin bir yerlerine mi dokunuyor herkesin savunma mekanizması var demi salak salak forumda şeyler yazma kokuşmuşluğunu da belli etme salak herif

-----------------------------------------------------------------------------------------------

işte fırsatlar diyarının bana yazdığı mesaj. editörlerde bu adama ceza vermediler.

arkadaşlar forumda küfür etmek serbest artık ben bunu anlıyorum

ertug.60
Aday Memur
08 Eylül 2013 14:41

onun seviyesi belli zaten yasin

ağa yasin, 11 yıl önce

bana bak aq yavşaklık yapma adam gibi dur haddini çok aşıyorsun senin ağalığına da başlarım sana da benle muhatap olma gerizekalı en sonunda sövdürdün sanane lan benim başkasına yazdığım şeyler senin bir yerlerine mi dokunuyor herkesin savunma mekanizması var demi salak salak forumda şeyler yazma kokuşmuşluğunu da belli etme salak herif

-----------------------------------------------------------------------------------------------

işte fırsatlar diyarının bana yazdığı mesaj. editörlerde bu adama ceza vermediler.

arkadaşlar forumda küfür etmek serbest artık ben bunu anlıyorum

cenk coban
Genel Müdür
08 Eylül 2013 14:53

sana cok acık net 1sey soyluyorum... gardıyanlık,zabıt katıplıgı gıbı 1yere gır kadro al,sonra gecıs yap... su an ısletmeden1 sey bekleme,en hızlı yol bu senın ıcın

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi