Editörler : swat3410

Kapalı
09 Eylül 2013 09:57

2. Üniversite Hangi Bölüm (Aöf ve Ata-Aöf'te okuyan polis memuru arkadaşlar yardım lütfen)

Maden Mühendisliği mezunu 2. Şarkını yapmış 4 yılının içinde polis memuruyum.

'' PMYO ve POMEM Müdürlüklerinden yapılan ilk atamalar atamaların geç yapılma sebebi olarak kabul edildiğinden adı geçenlerin hizmet sürelerini etkileyen başka bir durumun ortaya çıkmaması halinde tahdit durumlarına bakılmaksızın ilişiklerinin kesilebileceği ve Şırnak ilinde 2.bölge 2.görevini tamamlamış sayılacakları hususunda;

Bilgilerinizi ve konunun ilgililere tebliğini arz ederim. '' 01.08.2013

http://forum.memurlar.net/konu/1809981/

Sosyal Hizmet Lisans Programına 2. Üniversite kapsamında öğrenci alınmayacakmış.

"Sosyal Hizmet Lisans Programına İkinci Üniversite kapsamında öğrenci kabul edilmemesi uygun görülmüştür."

Bende Anadolu AÖF Tarım Önlisans veya ATA-AÖF İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans okumak istiyorum. 6 yılım dolunca KPSS veya Kurumlar arası muvaffakatı düşünüyorum. Bu bölümlerin Uzaktan eğitimle Lisans tamamlaması mevcutmu veya siz AÖF'ten hangi bölümleri önerirsiniz nedenlerini yazarmısınız?

Birde POLİTAM sınavları ile ATA-AÖF sınavlarına Emniyet Genel Müdürlüğü izin veriyormu ve POLİTAM ve ATA-AÖF sınavları aynı tarihtemi yapılıyor?

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi