Editörler : crops35
11 Eylül 2013 10:02

Herkes,tweter'dan bakan Faruk Çelik'e mesaj atsın ve kadro istesin ekim ayı için;

Bakan faruk çelik'e ,bakanlık sitesinin sol üst kısmından (bakan'a mesaj)kısmından veya tweter adresinden bakan'a mesaj atsın ve ekim ayı için TBMM den kadro istesin ,herkes yaşadığı sorunu anlatsın açıkca yazsın ve kadro dan başka hiçbir düzenlemeyi kabul etmediğini yazsın ,belediye sözleşmelileri nasıl bastırarak kadro aldıysa ,,bizde sesimizi çıkarıp kadro almalıyız,tek isteğimiz KADRO olmalıdır,başka bişey istemeyin,birde tbmm çalışma komisyonu üyelerine ,tek tek mesaj atıp sorunlarımızı anlatıp,yaılacak çalışmalarda kadro isteyin,hepsinin meal adresi var,meclis çalışma komisyonuna girip üyelerin isim ve meal adresleri var,akim ve bimer'e de mesaj atıp kadro isteyelim ,ekim ayına az kaldı meclis acılacak,önümüzde secimler var şimdi ne kadar bastirırsak o kadar olumlu olur,aylamayan çocuğa meme verilmez,belediye sözleşmelileri bastırarak kadro aldı,unutmayın hak verilmez,alınır...!

wxxw
Daire Başkanı
11 Eylül 2013 13:54

hadi çabuk olun 2-3 hafta kaldı,meclisin acılmasına

yilmazgokce
Aday Memur
12 Eylül 2013 09:59

Ben bakana 2 haftada bir mesaj atıyorum. Ekimde bir sonuç çıkmazsa bimere şikayet edeceğim...

mhnds60
Şef
12 Eylül 2013 11:25

ben bimerede yazdım kaç defa bakalım ne olacak

wxxw
Daire Başkanı
14 Eylül 2013 12:27

özellikle medya üzerinden sesimizi duyuralım ,çeşitli kanallarda sabahları sunulan haber programları olan,çalar saat v.gibi programlar çok izlendiği için buralardan sesimizi çok iyi duyurabiliriz,çalışma bakanı Faruk Çelik başkent kulisi adlı yayın programını çok kullanıyor,özellikle siyasilerin çok katıldığı başkent kulisi adlı program yöneticilerine ,sabah haber programlarına sorunlarımızı anladan ve kadro istediğimiz belirten mesaj gönderin,tek istediğimiz kadro başka bir düzenleme istemiyoruz şeklinde mesaj atın ve sadece kadro isteyin,çünkü belediye sözleşmelileri medyayı çok iyi kullanarak sonucunda kadro aldılar,bütün bakanlar ve başbakanımız medya programlarına katıldıklarında spikerler,burogram sunucuları belediye sözleşmelilerinin kadro istegini sürekli kendilerine sordu,medya çok ses gediren ve halkın ve bürokrasiden her kesime sesini duyuran bir araç,belediye sözleşmelielride bunu kullanarak medya aracılığı ile bastirarak kadro aldı,bizde aynı şekilde yapmalıyız

KOMŞU KIZI
Kapalı
19 Eylül 2013 15:23

hiç boşuna umutlanma bir sonuç cikmiyo bir top kağit dökümü gönderiyorlar

mhnds60, 11 yıl önce

ben bimerede yazdım kaç defa bakalım ne olacak

mirza4941
Aday Memur
20 Eylül 2013 08:35

komşu kızı milletin şewkini kırma

mhnds60
Şef