Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : LaSoMBRa
14 Eylül 2013 12:53  

mühendislik tamamlama ek yerleştirme olacak

evet arkadaşlar sonunda isteğimiz oldu....

muzaffer hocaya dediki...

kontenjanlar tamamlanmazsa ek yerleştirme olur dedi..

kazanıpta kayıt yaptırmayanların yerine ek yerleştirme olacakmış...

kimse kızmasın muzaffer elmas hocanın yalancısıyım ben :)

ayrıca kazanıpta gitmeyenlere süpriz var :) kötü süpriz

14 Eylül 2013 13:03

guddy

Umarim bu tamamlamada gerçekten gözünü karartip iş güç es durumlarını ayarlayip gemileri yakan arkadaşlar yararlanabilir.

14 Eylül 2013 13:38

Teknik-Ogretmen

Umarim bu tamamlamada gerçekten gözünü karartip iş güç es durumlarını ayarlayip gemileri yakan arkadaşlar yararlanabilir.

guddy, 1 yıl önce - Alıntıya git

Amin!!

14 Eylül 2013 13:42

Teknik-Ogretmen

Facebook sayfasından bakıyorum hala millet kaç tercihimiz var, uzaktan eğitim olacak mı, şanssımı arttırmak için özel üni yazmayı planlıyorum ama klavuzda göremedim gibi sorular soruyorlar. Mezuniyetin ne olursa olsun aç bi klavuzu oku!!

14 Eylül 2013 13:42

mehmetb64
Kapalı

ne gibi bir süpriz ve bunlarin inanirligi ne dercede.

14 Eylül 2013 13:48

ysndymn

ek yerleştırme olmalı zaten çoğu kışı kendını tatmın etmek amaçlı yazacak ama gitmeyecek,hakkımıza gırecek bunu yapmayın dıyoruz ama insanoğlu bu herseyı yapar...

14 Eylül 2013 13:52

pinusnigra01

Facebook sayfasından bakıyorum hala millet kaç tercihimiz var, uzaktan eğitim olacak mı, şanssımı arttırmak için özel üni yazmayı planlıyorum ama klavuzda göremedim gibi sorular soruyorlar. Mezuniyetin ne olursa olsun aç bi klavuzu oku!!

Teknik-Ogretmen, 1 yıl önce - Alıntıya git

aynen... klavuzu açıp okumak gerekiyor...

14 Eylül 2013 13:52

ysndymn

kazanıpta gıtmeyene 1 yıl sınava gırmeme cezası verseler süper olur....

14 Eylül 2013 13:54

pinusnigra01

ek yerleştırme olmalı zaten çoğu kışı kendını tatmın etmek amaçlı yazacak ama gitmeyecek,hakkımıza gırecek bunu yapmayın dıyoruz ama insanoğlu bu herseyı yapar...

ysndymn, 1 yıl önce - Alıntıya git

evet.. gırgır şamata olsun diye okumayacağı halde yazacaklar olacak bence...

bu tür insanlarada ceza verilmeli..

mesela bir taha tamamlamaya girmeme gibi.. yada puan düşümü gibi..

14 Eylül 2013 14:00

Teknik-Ogretmen

Bi daha ki sene muhakkak olacaktır puan düşürme.

14 Eylül 2013 14:30

RAGING BULL

lysde puan kesilme cezası var, burda amaç teknik eğitim stoğunu eritmekse aten böyle olmalıydı ama bu seneden geçti çünkü kılavuzda boyle bir bilgi yok.Ek yerleştirme olmalı zaten lys ve dgsde var hatta benim fikrim lysde ek yerleştirmelerden sonra arta kalan kontenjanlar bile eklenebilir zaten bir avuç alım var bikaç yuz kişi bile yerleşse kardır.

14 Eylül 2013 14:43

RAGING BULL

muzaffer hocaya twit attım ek kontanjan talebi için lys'den arta kalan kontenjanlar içinde yazdım. yökün umrunda olacağını sanmam ancak birileri talep ederse bir ihtimal ve bu işlerle muzaffer hocadan başkası ilgilenmiyor.

14 Eylül 2013 14:57

Mcaglar

Teknik-Ogretmen, 1 yıl önce - Alıntıya git

facebooktaki sayfanın linlini gönderirmsin hocam

19 Eylül 2013 22:22

Jonturk007

ek yerlestirmede olacakmis demek vay

19 Eylül 2013 23:26

g-anubis

boş kontenjan kalmamış artık o iş zor gibi bir daha tercih almazlar gibi

19 Eylül 2013 23:30

pinusnigra01

boş kontenjan kalmamış artık o iş zor gibi bir daha tercih almazlar gibi

g-anubis, 1 yıl önce - Alıntıya git

kayıt yaptırmayanların yerine belki alırlar dicem ama zor gibi..

normal kayıtlar için bu kadar bekleyen osym ek kontenjanları seneye yapar anca :)

20 Eylül 2013 00:20

ahmet_346

ek yerleştirme için boş yer olması lazım öyle bişeyde olmaz

09 Ekim 2013 13:26

nediro

Hala ek yerleştirme bekliyoruz. bilgisi l,olan varsa yazabilir mi ? muzaffer hoca ile görüşen var mı?

09 Ekim 2013 14:22

Sim4y

Eğer ek yerleştirme olacaksa tercih yapacak arkadaşların,

1) I.Öğretim için işlerini bırakmayı ve gerektiği taktirde minimum 2 sene başka yerde ikamet edebileceğini..

2) Bazı üniversiteler için ingilizce hazırlık okunması gerektiğini ve bazı derslerin ingilizce olacağını..

3) Minimum 12-15 arası ders olacağı ve bunların birkaçtanesi mutlaka çakışacak. Bundan dolayı 1 senede bitmesinin pek mümkün olmadığını..

Bunlarla beraber evli / çoluk çocuğa karışmış bunları yapmaya gözü kesmeyen iş güç sahibi teknik öğretmen arkadaşlardan ricamız..Tercihlerini ona göre yapsınlar veya ben bunları kesinlikle göze alamam diyorlarsa da tercih yapmamaya davet ediyoruz..

Ben kendim için söylüyorum neresi olursa olsun işimi bırakıp gidicem ve okuyucam..Gemileri yakmış vaziyetteyim. Bu arada evliyim ve ayda 1000 TL ev kredisi ödüyorum..Herşeyin bir bedeli olacak...

11 Ekim 2013 15:47

nediro

arkadaşa katılıyorum. özellikle tercih arkadaşların bu tercih süresince çok sessiz kalması, gitmeyecekleri yerleri yazmaları, bi bakalım ne olacak diyerek tercih etmeleri bu anlamda yerleşme sorunlarına yol açmıştır.

eğerki olursa ki olacağına dair herhangi bir net bir durum yok. bu durumları göz önünde bulundurmaları rica olunur...

herkese başarılar diliyorum...

11 Ekim 2013 17:23

electrone

Muzaffer Hoca ek yerleştirme olmayacak dedi

Toplam 21 mesaj